Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Wang Misi jön haza Aachenböl C Rekivel a két ünnep között

küszöböket és hátsó felsö rugótányért+hozzá tartozó nyúlványt kéne cserélni.

tudtok-e ajánlani vkit aki megcsinálja?

új küszöb van, rugótányér gondolom jó lesz más tipusból is

nem kell, h szépségdíjas legyen

ja: Pest - Heves vonal környékén

nos?

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz? :lol: :)

Köszi mindenkinek a gratulációt! Happy vagyok, és lelkes! Annak ellenére hogy 20E moci van benne! Az egyik szemem sír a másik nevet! De nem is bánom, mert nagyon ritka, csak '83-ban csinálták ezzel a mocival, akkor sem sokat! Teljesen gyári! Igen a lóerő majd biztos hiányzik, de egy Senator nem tépetős autó! Ezzel elegánsan kell "gurulni" Azért a 114 lóerő is viszi majd a kocsit.

Csinálgatnivaló van rajta, a váltó gatya, a moci is beteges, de 50e ft volt!! 2év műszakival! Utána halt be miután a szerelő hozzányult.... típikus magyar eset.... Biztos többe lesz, de jó alap, és ami meglesz rajta csinálva az tutti lesz! Jött mellé egy tartalék kocsi, amit szétkaptunk, már a komplett moci injektorral elektromos gyújtással elment 25e-ért a hátsó hídnak is van gazdája 15e és marad egy rakat alkatrész ajtók üvegek stb, így akkor csak 20e volt a kocsi! Jó mire rendbetesszük azért kell rá költeni, de valamiért nagyon megfogott, belseje gyönyörű fekete plüs!! Nem a gagyi szövet, egy fullosból már lecserélték, ennyi ami nem az övé volt.

Igen a sor hat ereje hiányik, de cserébe kevesebbet fogyaszt, olcsóbb az átírás stb...... Remélem beválik!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap összeraktam anyum autójának a motorját és nem akar beindulni. Pedig minden jelre lett rakva, szikra van, üza van és semmi. Kicsit kezd elegem lenni belőle.

Lightning. Nem akarok beleugatni, de én nem adtam volna el belőle semmit. Én már jártam úgy, hogy elboltoltam vmit, de rá két hétre behányt az enyém és én rohangászhattam cuccokért. De remélem nem lesz semmi gond a gépeddel.

Link to comment
Megosztás:

Lightning. Nem akarok beleugatni, de én nem adtam volna el belőle semmit. Én már jártam úgy, hogy elboltoltam vmit, de rá két hétre behányt az enyém és én rohangászhattam cuccokért. De remélem nem lesz semmi gond a gépeddel.

Lehet igazad van, de a másik gépnél ami '65-ös ebből kindulva gyűjtögettem, van vagy 2 tonna plusz motyóm, de mindíg épp más kell, mint ami van.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végre elindult a Rekord, pedig minden úgy van ahogy elötte. Még a hengerfej utánhúzás visszavan és a motortértetőt kell visszarakni, utánna remélem nyárig nem kell hozzányúlni.

Gratula! Megszenvedted!!!!!!! A technika ördöge játszott eddig veled.... Akkor tipped sincs, hogy mi lehetett az ok???!!!

Link to comment
Megosztás:

Hát a hengerfej utánhúzáskor az egyik csavar beletört a blokkba, így mégegyszer szedhettem szét a motort. Szerencsémre kb 2mm kilógott a csavarból és egy fogóval ki tudtam csavarni. Sikerült össze is raknom, de kicsit egyenletlenül jár, de a nagyobb gondom, hogy alapjáratról alig akar felpörögni, padlógáznál is hörög és alig megy. A veztengely jelreállításában még mindig nem vagyok biztos, ezért ha vki tud pontosat mondani, ne tartsa magában. Amúgy pedig keresnék komplett Rekordot amit végleg kivontak a forgalomból,alkatrésznek ha lehet injektorosat. Bármilyen megoldás érdekel, és az se baj ha kosárban vannak az alkatrészei, úgyis szétszedném.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Hát így képek alapján nagyon szép állapotban van...

És ami sajna az enyimből kimaradt...klima, meg bőr...

Ha most kellene így képek alapján ezt választanám... :)

árulkodó gányolós jegy a feliratok az elején :lol: miért kellett ? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.