Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

vedd meg.... :D

sztem sem sok érte,de aki nem vágja a mikéntjét az összerakásnak az tud szívni az ilyennel.

erre legalább nem mozdulnak rá a "tesók"....ők nem tudnák összerakni soha.

Komolyan sírok. Ha lenne rá, nem gondolkodnék. A rekiből még fél évig biztos nem lesz semmi.

Meg perpill nem is tudnám hol összerakni. :P

Link to comment
Megosztás:

vedd meg.... :D

sztem sem sok érte,de aki nem vágja a mikéntjét az összerakásnak az tud szívni az ilyennel.

erre legalább nem mozdulnak rá a "tesók"....ők nem tudnák összerakni soha.

Jááááááj főnök, há' mink csak a vasat meg a rezet szeressük, egy kis alománíummal, oszt mehet a MÉH telepre....

Egy ilyen gép csak hozzáértőnek való, aki megmenti a bontótól nagyon hosszú időre!

Link to comment
Megosztás:

Jááááááj főnök, há' mink csak a vasat meg a rezet szeressük, egy kis alománíummal, oszt mehet a MÉH telepre....

Egy ilyen gép csak hozzáértőnek való, aki megmenti a bontótól nagyon hosszú időre!

nem vagyok naiv ,tudom hogy ezt egy másik elfogult senatoros veszi meg....

Link to comment
Megosztás:

igen ismerem ,ez a volt kocsim,amit egy haverom meg vett éss el kezdett vissza épiteni gyárira.. de bele unt mikor aa tőled vett motorra rosszul raakta fel a vezérlést és az egész össze szaakadt,utánna vissza raakta a c30le motort amivel nem tudom mit csinalt de már nem indult... azota ugy áll ,nem akarja folytatni ,a fékek jok rajta ,uj tárcsák betétek ,váltó r28 as ,kulung közepes álapotú ,én adtaam hozzá azokat, motor nem indul ,hátul uj szilentek, szervó rossz , fekcsövek szerintem nem 100-asok.... le kéne cserélni ,szovaal még munka volna rajta dögivel,bontásra javaslom... papir még a nevemen van ! Azt meg is tartanám.. ha érdekel inkáb engem hivj ez ügyben ..difi nem sperrel.. gátlók olajos puhák,hinta palinta,rugók gyariak ,belső szanaszéjel van...

Link to comment
Megosztás:

.............még kisebb élményfaktor :P

Ha átalakitod hátsókerekesre,meg rászögelsz egy turbót még talán érdekelni is fogja :D

Jól beszélsz...

de akár még érdekelhet is ,de csak akkor ha gyorsan eladható fajta, diesel vagy kicsi köbcentis benzines .. és nem lóg füle farka.. és persze kapok érte annyit mint gondolok kapni a senatorért..

Mocsok csak a Golf I-et tiltotta ki a cseréből... :D

Egy G60 Golf II sok ficsúrt lázba hoz, de attól még egy nagy rakás..... :P

Miben utaznál a Senator helyett Mocsi? Csak ha publikus...

Publikus, senatorban,van még másik senim, ezt már időm nem lesz össze rakni... kár lenne érte ha ott rohadna el és a hely is kell..

Link to comment
Megosztás:

Hi Mocsok!

Golf ll nem érdekel? Kis meló még van rajta,de... :D

...olyan ügyes vagy,akár még Te is kijavítgathatod,kisebb-nagyobb hibáit. Kis fenntartási költség,kis fogyasztás. :D

:P lehet, hogy aznap állnék vele utoljára szóba :P

(a 400asra is ajánlottak egy vw siroccot beszámításra - mondtam is a srácnak, hogy ezzel két baj van: egy vw, kettő legózos autó az is... :D )

Link to comment
Megosztás:

te ezt most komolyan kérded????

Kizárt dolog hogy eladjam,sok meló volt ebben is. Marad a két márka egy portán,amíg bírják egymást és nem vesznek össze. ;)

Ez legalább működik,kis melóval egyberakom (ha kipihentem magam).

Ez nem eszi le a maradék hajam sem,minden nap használva. Mert ugye nem az Óperenciás-tengeren túl élek,ahol mindig is megfizethetőbb lesz a tankolni való. Ezeknek a sz@rházi,ingyenélőknek meg én nem fogok vállalkozni itthon. ;)

Link to comment
Megosztás:

szerintem nem a monza tehet róla h nem megy...majd meg látod ha egyszer elndul,sosem áll meg.. :lol:

--- Így van-- így van :lol: ....

-- ?? Nincs elfekvő Omega A alufelnid?? Occsón. Mert csereberélném. ;) ...

--- sajnálom a Senátort. Hogy meg válsz tőle,jó járgány ;)

Link to comment
Megosztás:

Hi Mocsok!

Golf ll nem érdekel? Kis meló még van rajta,de... :lol:

...olyan ügyes vagy,akár még Te is kijavítgathatod,kisebb-nagyobb hibáit. Kis fenntartási költség,kis fogyasztás. ;)

-- és mivel mész beszerző útra?? ha nem mozdul még a Monza ??? ( sajnos ) .... Még jó , hogy a faterod Pesten lakik... és néha meg látogat téged, ;)

Link to comment
Megosztás:

eladó:

-4 db rekord E2/senator A2 ajtó kompletten(elablak,központizár,üveg) nem szétrohadva

-1 db reki caravan hátsó ajtó hibátlan gyári állapotban

-1 db első és hátsó lökhárító monza a2-esre

-rekord-senator shibeda

-1 db új vízhűtő rekord-senator

-komplett 271 mm-es senator A2-es fék(tárcsa+nyereg)a nyeregek felújitottak gyári alkatrészekkel a tárcsák meg alig futottak pár ezret.

Link to comment
Megosztás:

--- Így van-- így van :lol: ....

-- ?? Nincs elfekvő Omega A alufelnid?? Occsón. Mert csereberélném. ;) ...

--- sajnálom a Senátort. Hogy meg válsz tőle,jó járgány ;)

Sajnos nincs,mindent kiszortam ami nem kellett !

Ezt a senatort mar nincs kedvem össze rakni...Azert nem pánikolok ,mert marad egy telejesen helyre rakott gépem,ha elkészült rakok fel fotókat. kb 90% os most :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.