Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Hogy néz ki, van már vevő a senire?

igen ,ugy nézz ki hogy elkelt, a hirdetést már le is vettem !

a szép kaszni eladta magát ,a motor és az automata váltó külön kelt el ;)

még van az r28 kézi váltó ami eladó.. eredetileg a 24Vhez való erősitett váltó..

minden van hozzá ami az átépitéshez kell !

Jó az összes CIH harangosra 1.6-tol 3.0-ig

ha valakit érdekel,szóljon !

Link to comment
Megosztás:

Hello!

A segitsegetek, tanacsotok kellene. Nekem egy 68 as 1.5 os C Rekordom van, 4 sebesseges kormanyvaltos, szeretnek egy 5 sebesseges valtot belerakni..

Van vmi otletetek, hogy mi illene bele?

Koszi,

Tamas

5-ös Getrag és egy automata váltós gardán. ;)

Rakhatnál fel képet a kocsiról. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma ismét szívtam a lendkerékkel. Istvántól kaptam egyet hogy az jó lesz nekem. Váltó le, de miután összehasonlítottam a két lendkereket, sajnálattal konstatáltam, hogy nem egyformák. Mivel esélyt sem láttam rá, hogy valaha is Zardari egy jót, as eredeti pedig használhatatlan lett, ki kellett találnom vmit. Az alap lemezre a fogaskoszorú 9 db kb 1 centis hegesztés tartja, ráadásul az eredetin az egyik el volt repedve, leköszörültem mindet. Átcseréltem a két fogaskoszorút, és vissza lett hegesztve. Eddig jól működik. Holnap kipuffogò hegesztés lesz. Az első csőszakaszban levő szikrafogó dob már javítva volt, és a hegesztéseinél széttört.

Link to comment
Megosztás:

És tályszólásban is. Direkt írtam ly-nal :lol: :lol:

Ezek a fijjatalok nem értik még eztettet ;)

fel tettem a Gábor kerekeit, nagyon jól néznek ki. hatti Peti írta, hogy ne adjam vissza a kiállítás után. :lol: . Tartsam meg.. ;) .. Szombaton kint vagyok majdnem egész nap.. Hallom ti Vasárnapra terveztek.. Cső... Ja bocs... Szia... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aki látott már antennás első szélvédő bekötését nagyából le tudná írni hogy milyen vezeték megy a szélvédőre? Sima egyeres, vagy rendes antennakábel? Ha antennakábel, akkor az árnyékolása hova van kötve? Ma próbáltam bekötni, de nem sikerült sehogy.

Link to comment
Megosztás:

Aki látott már antennás első szélvédő bekötését nagyából le tudná írni hogy milyen vezeték megy a szélvédőre? Sima egyeres, vagy rendes antennakábel? Ha antennakábel, akkor az árnyékolása hova van kötve? Ma próbáltam bekötni, de nem sikerült sehogy.

Valami speckó kis csatlakozó megy rá,a műszerfal alatt lesz belőle antennakábel.

Link to comment
Megosztás:

A Magnótól jön hátr,a műszerfal alá az antenna drót.(kábel) . de ez spéci. mert vékonyabb. 2 helyen van meg fogatva a kasznin ( belső tűzfalon és az egyik a műszer fal alatt egy kis fém csavarral. A végén egy kis gömbölyű,de lapos csúszkás ( saru forma) megy rá. Ha nem szólna, így sem, akkor érdemes venni egy jel erősítőt. 1200.- ft. Kék zsinórral kötöd be a rádióhoz. ( bekapcsoláskor ad áramot az erősítőnek) Ha régi magnó kerül bele, akkor kapcsolós megoldás marad. ;) .

-- nekem erősítős.- és jó.....

Sok sikert hozzá.

Link to comment
Megosztás:

van kábelem és erősítőm is gyári ha kell.......a kábel árnyékolása a kasznira van föltelve.....beraktad a szélvédők valamelyikét amit vittél???

Beraktam, egy színezett, antennásat. Kicsit karcos, de bőven használható kategória. A kábel pedig természetesen érdekel. Ha megtaláltad, szólj, és küldök érte vki.

Link to comment
Megosztás:

A Magnótól jön hátr,a műszerfal alá az antenna drót.(kábel) . de ez spéci. mert vékonyabb. 2 helyen van meg fogatva a kasznin ( belső tűzfalon és az egyik a műszer fal alatt egy kis fém csavarral. A végén egy kis gömbölyű,de lapos csúszkás ( saru forma) megy rá. Ha nem szólna, így sem, akkor érdemes venni egy jel erősítőt. 1200.- ft. Kék zsinórral kötöd be a rádióhoz. ( bekapcsoláskor ad áramot az erősítőnek) Ha régi magnó kerül bele, akkor kapcsolós megoldás marad. :lol: .

-- nekem erősítős.- és jó.....

Sok sikert hozzá.

Hi everyone!

Nekem nem erősítős,de még csak nem is volt ép a vezeték. Idiótája elvágta (v.melyik elődje a gépnek). ;) Nem akarom meggyanusítani,de egy tippem azért van. :lol:

Ettől függetlenül is összehoztam és működik. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.