Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

nem adtam?????

Ballos csak 2 db volt benne. Az egyik ami most összetört, a másik pedig most került bele, de ennek van egy repedés a búráján. Van még egy darabom, de annak a lámpa melletti pereme törött. Néztem a Bárdinál, de csak E1-hez lehet kapni újat.

Link to comment
Megosztás:

valaki mondja már el hogy miert van az hogy nálam egy órával több áll a hozzászólások alatt ??? ami érdekes ,hogy ccsak akkor látom ugy ha ki vagyok jelentkezve... bejelentkezve már a helyes idő áll alatta... ez nekem magas.. ;)

mit tudok ezzel csinalni ?

Link to comment
Megosztás:

koszi, bocs a kesoi valaszert csak kulfoldon voltam, kepeket hamarosan rakok, tudnal vmi pontosabbat a valtot illetoen? csak mert igy ez kicsit tag...

240-es getrag-ra(5 sebességes) gondol......E rekordon és A senatoron volt......meg talán B asconán.

nem olyan tág azért a dolog,főleg hogy jó állapotút nehéz találni.

Link to comment
Megosztás:

kedd reggelig pesten vagyok Hajninál, nem jössz át a cuccokért ?

jó felvetés csak minden autónk piros matrinyás.....a párom mazdája ződ lenne,de elb@szták műszakin és piros lett tavaly.én meg nem foglalkoztam vele,mert gondoltam marad a páros-páratlan felállás.nem maradt....még az elosztót sem kerestem meg...nem volt rá időm.ha átjössz hozzám akkor megkereshetjük... :lol:

Link to comment
Megosztás:

jó felvetés csak minden autónk piros matrinyás.....a párom mazdája ződ lenne,de elb@szták műszakin és piros lett tavaly.én meg nem foglalkoztam vele,mert gondoltam marad a páros-páratlan felállás.nem maradt....még az elosztót sem kerestem meg...nem volt rá időm.ha átjössz hozzám akkor megkereshetjük... :lol:

jaaa, az opás... nem tudom még ,lehet átnézzünk , pénteken vagy hétfőn ! Majd hivlak !

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

vagyunk egypáran akiknek sok alkatrészük és pár autójuk van. Akár bontásra ítélt, akár felújításra váró.

Szóval páran beszéltünk erről. és arra jutottunk, hogy kéne Bpesten- Külterületen,vagy közeli vonzáskörben egy területet bérelni,ahol mondjuk pár ember! :lol: , közösen bérelne egy iparterületi részt, vagy hangárt, esetleg egy komplett épületet- amit le lehetne keríteni. Mert többünknek van szanaszét a cucca. Így egy helyen tudná mindenét. És még márkatársakkal, Klub tagokkal együtt tudnák a bérleményt. Egymásban csak meg bízunk...

--

Meg kérnélek benneteket aki tud. - hall esetleg ilyen lehetőségről. Persze azért ne legyen horror ára. Mondjuk a létszámtól is függene, mert osztódik az összeg. Az jelezze,hogy tud ilyen helyet.- Vagy ha esetleg érdekelné őt is egy ilyen dolog. Pl: nekem is kellene egy 20-30 nm eres rész..

--

természetesen van még ötlet ennek a fenntartására is.plussz bevételekre is. Ezt most nem szeretném ki felyteni. De a jó kézügyességűek és autó szerelmeseknek ez a része is tetszene. Sztem... sőt.... ;)

--- Szóval nézzetek szét , hátha van valami --- a nettet ne ajánljátok, azon már túl vagyunk... Nem vagyunk a milliomosok klub -jában.----

Szép napokat.-- Pü be kérhetném a válaszokat!! és az ötleteket.. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

vagyunk egypáran akiknek sok alkatrészük és pár autójuk van. Akár bontásra ítélt, akár felújításra váró.

Szóval páran beszéltünk erről. és arra jutottunk, hogy kéne Bpesten- Külterületen,vagy közeli vonzáskörben egy területet bérelni,ahol mondjuk pár ember! :lol: , közösen bérelne egy iparterületi részt, vagy hangárt, esetleg egy komplett épületet- amit le lehetne keríteni. Mert többünknek van szanaszét a cucca. Így egy helyen tudná mindenét. És még márkatársakkal, Klub tagokkal együtt tudnák a bérleményt. Egymásban csak meg bízunk...

--

Meg kérnélek benneteket aki tud. - hall esetleg ilyen lehetőségről. Persze azért ne legyen horror ára. Mondjuk a létszámtól is függene, mert osztódik az összeg. Az jelezze,hogy tud ilyen helyet.- Vagy ha esetleg érdekelné őt is egy ilyen dolog. Pl: nekem is kellene egy 20-30 nm eres rész..

--

természetesen van még ötlet ennek a fenntartására is.plussz bevételekre is. Ezt most nem szeretném ki felyteni. De a jó kézügyességűek és autó szerelmeseknek ez a része is tetszene. Sztem... sőt.... ;)

--- Szóval nézzetek szét , hátha van valami --- a nettet ne ajánljátok, azon már túl vagyunk... Nem vagyunk a milliomosok klub -jában.----

Szép napokat.-- Pü be kérhetném a válaszokat!! és az ötleteket.. :)

Hali Atti!

Ez szép gondolat.

De azért ott a területen csak külön kell(ene) pakolni a cuccokat nyilván. Mint pl. egy közös tároló elszeparálgatva.

Már csak azért is,mert van aki tele van motorokkal,másoknak sok apróság van.

Na meg azért csak nagy értéket képvisel 1-1 cucc. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

vagyunk egypáran akiknek sok alkatrészük és pár autójuk van. Akár bontásra ítélt, akár felújításra váró.

Szóval páran beszéltünk erről. és arra jutottunk, hogy kéne Bpesten- Külterületen,vagy közeli vonzáskörben egy területet bérelni,ahol mondjuk pár ember! :lol: , közösen bérelne egy iparterületi részt, vagy hangárt, esetleg egy komplett épületet- amit le lehetne keríteni. Mert többünknek van szanaszét a cucca. Így egy helyen tudná mindenét. És még márkatársakkal, Klub tagokkal együtt tudnák a bérleményt. Egymásban csak meg bízunk...

--

Meg kérnélek benneteket aki tud. - hall esetleg ilyen lehetőségről. Persze azért ne legyen horror ára. Mondjuk a létszámtól is függene, mert osztódik az összeg. Az jelezze,hogy tud ilyen helyet.- Vagy ha esetleg érdekelné őt is egy ilyen dolog. Pl: nekem is kellene egy 20-30 nm eres rész..

--

természetesen van még ötlet ennek a fenntartására is.plussz bevételekre is. Ezt most nem szeretném ki felyteni. De a jó kézügyességűek és autó szerelmeseknek ez a része is tetszene. Sztem... sőt.... ;)

--- Szóval nézzetek szét , hátha van valami --- a nettet ne ajánljátok, azon már túl vagyunk... Nem vagyunk a milliomosok klub -jában.----

Szép napokat.-- Pü be kérhetném a válaszokat!! és az ötleteket.. :)

budaörsi laktanya

Link to comment
Megosztás:

Ma szert tettem egy ilyenre:

IMAG0008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

teljesen új, és gyári Bosch. Csak ezt nem merem felrakni, nehogy megint kib@ssza vmi ;)

Szia. Nem szoltál, Igaz ez gyönyörű. én fel tenném, Én is fel tettem, igaz esélye megvan,hogy megtörénik megint. De akkor ne autózzam. Minap kaptam megint egy követ az üvegemre. :lol: .. Ezt mennyiért sikerült magadévá tenni?? Ja és ott nincs Monza index?? Csaó

Link to comment
Megosztás:

Szia. Nem szoltál, Igaz ez gyönyörű. én fel tenném, Én is fel tettem, igaz esélye megvan,hogy megtörénik megint. De akkor ne autózzam. Minap kaptam megint egy követ az üvegemre. ;) .. Ezt mennyiért sikerült magadévá tenni?? Ja és ott nincs Monza index?? Csaó

Sziasztok!

Gratulálok a vásárhoz!

Hasonlót akartam kérdezni mint Atti. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Veteránopelre raktam fel, hogy keresek jó állapotú irányjelzőt. Erre hétfőn felhívott egy férfi, hogy van neki egy új 3e-ért. Kedden volt dolgom Pesten és ezt is elhoztam. Ma hengerfejet cserélek, mert ha fél napnál többet áll, alig lehet elindítani: rendesen teker az önindító, majd 3-4 átfordulás után vmi megfogja a logoff, és mp-enként dorky ether a motor. De 3-4 circular után ismét rendesen teker, és el is indul. Arra tippelek, hogy befolyhat a víz és egy kis olaj is, mert indításkor elég rendes füstöt nyom ki. Szerencsére, régebben vettem tarcsiba egy hengerfejet, amit most megcsináltattam. Csak a szelepeket kellett köszörülni és becsiszolni, szelepszár-szimmeringeket cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Veteránopelre raktam fel, hogy keresek jó állapotú irányjelzőt. Erre hétfőn felhívott egy férfi, hogy van neki egy új 3e-ért. Kedden volt dolgom Pesten és ezt is elhoztam. Ma hengerfejet cserélek, mert ha fél napnál többet áll, alig lehet elindítani: rendesen teker az önindító, majd 3-4 átfordulás után vmi megfogja a logoff, és mp-enként dorky ether a motor. De 3-4 circular után ismét rendesen teker, és el is indul. Arra tippelek, hogy befolyhat a víz és egy kis olaj is, mert indításkor elég rendes füstöt nyom ki. Szerencsére, régebben vettem tarcsiba egy hengerfejet, amit most megcsináltattam. Csak a szelepeket kellett köszörülni és becsiszolni, szelepszár-szimmeringeket cserélni.

-- Na ez a jó a vén vasakba. Hogy mindíg van vele valami. Igaz ez nem jó. mert kicsit munka igényes.

Én le kopogom,mostanában nekem nem volt semmi gondom. De az ördög nem alszik.

Link to comment
Megosztás:

Azt tudja vki, hogy a főtengelynek és a vezérlèsnek hogy kell állnia? A könyv csak annyit ír, hogy mikor a főtengely-ék felül van, akkor a vezérműlánc lánckerekén levő jelnek felül kell lennie. Jobb lenne, ha azt írná, hogy mikor az ékszíjtárcsa jelen van, akkor hol Kell lennie a vezérlés jelének. Mert sikerült összerakni a vasat, de most már nem csak hidegen teker nehezen, hanem melegen is.

Link to comment
Megosztás:

-- Na ez a jó a vén vasakba. Hogy mindíg van vele valami. Igaz ez nem jó. mert kicsit munka igényes.

Én le kopogom,mostanában nekem nem volt semmi gondom. De az ördög nem alszik.

Hülyét kapnék, ha soha semmit nem kellene szerelni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt tudja vki, hogy a főtengelynek és a vezérlèsnek hogy kell állnia? A könyv csak annyit ír, hogy mikor a főtengely-ék felül van, akkor a vezérműlánc lánckerekén levő jelnek felül kell lennie. Jobb lenne, ha azt írná, hogy mikor az ékszíjtárcsa jelen van, akkor hol Kell lennie a vezérlés jelének. Mert sikerült összerakni a vasat, de most már nem csak hidegen teker nehezen, hanem melegen is.

a legegyszerübben:lendkerék jelen,a veztengelyt meg forgasd oda ahol a rövid hf-csavarokat ki tudod venni.....a csavar feje pont neki tud támaszkodni a veztengelyen lévő bemarásnak.van másik jel is,de tapasztalat hogy sokszor már nem pontos.....

Link to comment
Megosztás:

a legegyszerübben:lendkerék jelen,a veztengelyt meg forgasd oda ahol a rövid hf-csavarokat ki tudod venni.....a csavar feje pont neki tud támaszkodni a veztengelyen lévő bemarásnak.van másik jel is,de tapasztalat hogy sokszor már nem pontos.....

Jelre raktam a lendkereket, de ekkor a veztengely kb 35 fokkal odébb volt már. Kicsit nehéz elhinni, hogy ennyire el legyen rakva. Sztem be sem indulni. Ha a vezérműlánc keréken lévő jelölést nézem, mikor jelen van a lendkerék, akkor az kb 2-3 foggal van előrébb, mint a függöleges, de ekkor a szíjtárcsán lévő jel kb 4 mm-rel van előrébb, mint ahogy állnia kellene.

Link to comment
Megosztás:

Jelre raktam a lendkereket, de ekkor a veztengely kb 35 fokkal odébb volt már. Kicsit nehéz elhinni, hogy ennyire el legyen rakva. Sztem be sem indulni. Ha a vezérműlánc keréken lévő jelölést nézem, mikor jelen van a lendkerék, akkor az kb 2-3 foggal van előrébb, mint a függöleges, de ekkor a szíjtárcsán lévő jel kb 4 mm-rel van előrébb, mint ahogy állnia kellene.

mióta cih motort rakok össze eszerint szoktam.....pont azért találták ha jelre rakod a vezérlést akkor tudd levenni a hf-t....rakd össze ahogy te gondolod aztán ha nem jó próbáld ki az enyémet is.....én anno próbálkoztam elrakni a vezélést előre-hátra 1-2-3 fogat csak a kisérlet kedvéért,járt alapjáraton rendesen mindig csak erő nem volt benne.

ha a lendkerék és a szíjjtárcsa nem áll összhangban akkor ott vmi gubanc van.....elvileg egyiket sem lehet rosszúl felrakni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.