Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Tegnap 2 órás fejtörés ütán rájöttem,hogy nem az érintkezők égnek be, hanem a müa ház megkopott kicsit és ahogy rányomok a kapcsolóra eltolja az érintkezöket egymástól.Kicsit hajlítgattam a billenő érintkezőkön és királyul müködik.

Most a müszerfal világítás javítgatsa köv, mert majd az összes égő kuka.

Link to comment
Megosztás:

Sztem kivülről nagyon jól mutat.Kép még nincs, mert kicsit szépítgetni kell még, ahhoz hogy szalonképes legyen.

Aműgy végre van műszerfal világítás és a kapcsolók világítása is jó. Kb 8 égő ment a kukába, ráadásul a műszeregységet is szét kellett bombázni hozzá.De az eredmény kárpótol a sok szívásért.

Link to comment
Megosztás:

nem sokat ertek a senator-hoz de ma epp a szokasos lovas turamon voltam itt angliaban es szembebotlottam(hujaj ez micsoda szo lett :blink: )egy vauxhall senatorral. eleg csinos kis jargany, legkozelebb viszem a fenykepezomet es csinalok par kepet. persze jobb kormanyos volt es szep fa belsovel, csinos ulesekkel. egesz jol mutatott. otthon nem lattam meg ilyen autot, szoval meglepett , mennyire szep. B) boldog lehet akinek van ilyen autoja.

Link to comment
Megosztás:

Eléggé szivat a rekord. A hátsó fék ki lett cserélve automata állításúról kézi állításúra. De a kézifékbowden hosszú. Megnéztük katalógusban ,és van másik méretű is a géphez, de az nincs raktáron pesten sem. Asszem cserélhetjük vissza a féket :blink:

Link to comment
Megosztás:

Eléggé szivat a rekord. A hátsó fék ki lett cserélve automata állításúról kézi állításúra. De a kézifékbowden hosszú. Megnéztük katalógusban ,és van másik méretű is a géphez, de az nincs raktáron pesten sem. Asszem cserélhetjük vissza a féket :blink:

Csináltatni kell!! Ne add fel!

Szerintem Blitz tud segíteni. Kérdezd meg őt.

Link to comment
Megosztás:

A mai fejlemény, hogy vissza lesz alakítva automata állításura.Ráadásul a kézifékkart is cserélni kell, mert a gombot a végén nem lehet benyomni. Ezért most eladó két pár felújított hátsó fékbetét kézi állításuhoz. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Igazából csaltam kicsit, mert ez egy régi kép.ĺgy nézett ki nálam.De az ablaktölőből nem engedek.

Ma kicseréltem a kézifékkart, mert nem lehetett benyomni a kiengedő gombját, és kicseréltem a váltókar gumiharangját, mert befújt a menetszél. Mivel ki kellett szednem a soför ülést, mindjárt megjavítottam az ülésfütést, és felkerültek a hátsó hídra a fék alaplapok. Remélem, holnap kész lesz és végre élvezhetem kicsit munkám gyümölcsét.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Létezhet, hogy az ujdonsült rekordomnak gyárilag emelt a futóműve. Ugyanis a hátsó nyulványon lévő rugótányér 6-7 centivel ki van emelve, mint a többi, a családban fellelhetőé. Ha igen, akkor ki kell találnom, hogy lehet azt eltávolítani. Amúgy már két napja a belsejét takarítom, de nagyon szép lett. És még egy listát is el kellett indítanom, beszerzendők címmel.

A benzin része már megvételkor sem üzemelt, de a gazda szerint csak a kiszakadt csöveket kell kicserélni. ez meg is történt, de kiderült, hogy az AC tömítései is kiszáradtak és ömlött belőle a benzin.Azt is kicseréltem, de még moindig offos benzinüzem. Asszem egy tanktisztítással folytatom a hétvégén.

Link to comment
Megosztás:

Mára sikerült választ találnom kérdésemre.A férfinemiszerv régi gazda szerzett egy felső rugótányért ráhegesztett egy 5mm vastag kör alakú kb5 cm magas vasdarabot,és mindezt felhegesztette az eredeti rugótányérra.Ekkora egy barmot!De sajnos a bal oldala így is 1 cm-rel alacsonyabb.Sztem nem párban cserélt rugót. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.