Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Kedves Uraim!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Egy pár hozzászólással feljebb itt is beszélgettetek egy a használtauto.hu-n meghirdetett opel rekord c-ről. Most szerettem volna felhívni a tulajdonost, mert az autó komolyan érdekelne. A hozzászólásokból az erült ki számomra, hogy ti ismeritek az eladót. Ha még mindíg eladó csak lejárt a hirdetése akkor kérlek benneteket hogy adjátok meg nekem a telefonszámát!

Köszönettel: András

Link to comment
Megosztás:

Kedves Uraim!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Egy pár hozzászólással feljebb itt is beszélgettetek egy a használtauto.hu-n meghirdetett opel rekord c-ről. Most szerettem volna felhívni a tulajdonost, mert az autó komolyan érdekelne. A hozzászólásokból az erült ki számomra, hogy ti ismeritek az eladót. Ha még mindíg eladó csak lejárt a hirdetése akkor kérlek benneteket hogy adjátok meg nekem a telefonszámát!

Köszönettel: András

Szia,

Ami most van a fenti linken, az Astra Cario is az ő kocsija és ott van telefonszám :(

2 hete pénteken még megvolt a kocsi, most nem tudom mi a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

Próbálom, hátha.

Bár elég valószínű, hogy valaki lecsapott rá.

No kérem, megvettem az autót! Igyekszem jó gazdája lenni, hogy sokáig meg lehessen csodálni ezt a fantasztikus formát. Apropó van-e kifejezetten ilyen öreg opelek szervízelésére szakosodott cég? - Nem teljes szét borítás, csak egy kis karban tartás.

Link to comment
Megosztás:

No kérem, megvettem az autót! Igyekszem jó gazdája lenni, hogy sokáig meg lehessen csodálni ezt a fantasztikus formát. Apropó van-e kifejezetten ilyen öreg opelek szervízelésére szakosodott cég? - Nem teljes szét borítás, csak egy kis karban tartás.

Szuper :(

Látogass el az oldalra, amit Zoli írt.

Ha mail írnál, akkor szerintem véss Dedeó Gyulának - dedeo@strohm.hu -, ismerős lesz neki a kocsid ;)

Illetve ajánlom figyelmedbe a következő oldalt : http://www.veteranopel.hu/

Link to comment
Megosztás:

No kérem, megvettem az autót! Igyekszem jó gazdája lenni, hogy sokáig meg lehessen csodálni ezt a fantasztikus formát. Apropó van-e kifejezetten ilyen öreg opelek szervízelésére szakosodott cég? - Nem teljes szét borítás, csak egy kis karban tartás.

Üdv.a C Rekordosok táborában.

Ha kérdésed van nyugodtan keress meg. :(

25942850.jpg

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a jó kívánságokat és a segítséget! Képeket hamarosan fogok feltenni.

Szia!

Őszíntén szólva 3 hete van nekem is astra cabriom, de itt a klubban az enyémen kívül másikat nem találtam! Örülök, hogy van egy sorstársam :( Gyönyörű az autó, gratulálok.. húúú nyáron milyen jó lesz! Ha kell még valami extra keress rá az ebay-en, én már berendeltem egy-két dolgot ;)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Őszíntén szólva 3 hete van nekem is astra cabriom, de itt a klubban az enyémen kívül másikat nem találtam! Örülök, hogy van egy sorstársam ;) Gyönyörű az autó, gratulálok.. húúú nyáron milyen jó lesz! Ha kell még valami extra keress rá az ebay-en, én már berendeltem egy-két dolgot :(

sztem félre értetted, egy C rekordot vett meg :( csak az astra helyén volt hirdetve...

de örülök h van még kabrios a klubban rajtam kívül :)

Link to comment
Megosztás:

most nézem a profilodban levő képet ..... esetleg nem Hic mellett szokott parkolni az a cabrio ? :(

Hehe de eltaláltad! Ő neki köszönhetem, hogy ilyen hamar megismerhettem a klubbot ;) A te autód sem egy gyakori darab, de még nem tüntél fel a környéken, legalábbis én még nem láttalak (pedig az utóbbi időkben sasszemekkel lesem az autók tetejét:D)

Link to comment
Megosztás:

egyébként mi a terved a kocsival ?

Szia!

A veterán autókat nagyon régóta csodáltam. Elsősorban a 60-70's évek amerikai autóinak forma világa igézett meg, de méreteik, motorjuk nem igen teszi lehetővé a találkozókon túli használatot. Másfelől az automata váltó, klíma, elektromos kutya fülék számomra egyáltalán nem fontosak inkább vissza tartottak egy ilyen irányú projekttől.

A C rekord a meglátni és megszeretni esete volt, a hirdetés észrevétele és a vétel között 4 nap és több szerencsés történés telt el, így még nem nagyon volt időm tervezgetni. Annyit láttam, hogy ez az autó minden olyan dolgot tud amit az öreg gépekben szeretek.

Abban biztos vagyok, hogy az autót az eredetihez minnél közelebbi állapotban szeretném tartani. Csütörtökön elviszem az ajánlott címre egy motor átnézésre és valószínűleg a hamarosan sorkerül a fényezés apró hibáinak javítására is, az állag megőrzése céljából.

Még egyenlőre próbálok informálódni alaktrész beszerzési lehetőségekről, árakról, szakikról és majd az alapján eldönteteni, hogy hosszú távon érdemes-e egy OT-s projektbe bele vágni. Ezt sajnos a nem eredeti motor és a sok apróság nem teszi túl egyszerűvé.

Egyébként jelenleg tesóm A corsájának karosszériáját csinálom már jó ideje és még el nem készülök azzal, saját kezüleg komolyabb beavatkozást a rekordon nem tervezek.

Az autó projekt állapotban van, de működik, van rendszeáma, vizsgája azaz már igy is rengeteg örömet szerez és nem csak pénzt és energiát visz ezért úgy gondoltam nem szabad kihagyni ezt a lehetőséget.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.