Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Én is ezt mondtam, mielőtt vettem egy automata váltósat. Azóta pedig utálok váltogatni.

Végre nekiálltam kikasznizni a mi Rekordunkat is. A hátsó köténylemez csere, és a pótkerék alatti lemez már megvan. Következő a hátsó ívek cseréje lesz. Csak kicsit foltos marad egyenlőre, mert az olcsó, haveri fujáshoz már kicsit rosz idő van.

Link to comment
Megosztás:

De nem írta, hogy milyen lett. :lol:

Meg az utolsó képen is az látszik. :lol: :D

kézi

más :

Cimbora ki megvette Chyga senatorját nekiállt a felújításnak ( a régiek emlékezhetnek még a kocsira ) ki lett lakatolva teljesen, a srác magának csinálja az fényezés előkészítését de nagyon szépen...olyan alapos hogy nekem nem lenne türelmem hozzá :D a kérdés h nem tud valaki egy jó fényezőt aki nem horror áron dolgozik ? :lol: fillerezni kéne meg egy lakkfekete fényezés...utána megy a kocsiba a fekete bőrbelső, fabetéttel mindennel, majd a dual ram....drukkolok neki... :lol:

Link to comment
Megosztás:

....mi van a senivel Píísta ?....

Használatban van, azzal járok most :lol:

Pénteken elszakadt az egyik cső a bilincsnél - gyujógyertyás megoldás van még benne :lol: :D -, de gyorsban megcsináltam :lol:

jjjjja és mútkor véletlenül wpároooooor került bele, nézem is, hogy miért 317 belőle egy liter, ennyire drága lenne az első kerületben a benzin ? Később konstatáltam mit nyomok a tankba :D :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ajánlom mindenkinek: "Német gyártmányú személygépkocsik műszaki adatai 1985 és 1990 között" című könyvet, A/5-ös méretű és sárga színű, nagyon sok minden adat le van írva az opelekről.

folyamatban van egy szkennelés....

Gelko, ment egy privi.

Link to comment
Megosztás:

Ajánlom mindenkinek: "Német gyártmányú személygépkocsik műszaki adatai 1985 és 1990 között" című könyvet, A/5-ös méretű és sárga színű, nagyon sok minden adat le van írva az opelekről.

folyamatban van egy szkennelés....

Várjuk a képeket.

Én meg találtam egy Irmscher Classics katalógust egy csomó régebbi Opel gyári tuning alkatrészeivel, képekkel és cikkszámokkal. Van benne Rekord meg Senator is (hogy ontopikok legyünk), most azt akarom beszkennelni.

Link to comment
Megosztás:

Várjuk a képeket.

Én meg találtam egy Irmscher Classics katalógust egy csomó régebbi Opel gyári tuning alkatrészeivel, képekkel és cikkszámokkal. Van benne Rekord meg Senator is (hogy ontopikok legyünk), most azt akarom beszkennelni.

az nekem is megvan és nagyon jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

2.2 CIH motorhoz keresek termosztát házat. Nem tud esetleg valki segíteni?

A 2.0 Nem jó hozzá és gyanítom, hogy a 2.4-es sem lesz az.

a 2.4-é jó.

2 féle ház van.a karbisé(N,S) és az injektorosé.anyi a kül,hogy van még egy kb. 12-14 milis lyuk a HF.-en és azt is bevezeti a termosztáthoz.

másik fajtárol nem tudok.

a 6 hengereseken mind ilyen volt az biztos.a 4-eseken meg csak a befecsiseken.sztem neked E-s HF-ed van.

sajnos nekem már nincs,mert kidobtam minden ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

2.2 CIH motorhoz keresek termosztát házat. Nem tud esetleg valki segíteni?

A 2.0 Nem jó hozzá és gyanítom, hogy a 2.4-es sem lesz az.

Mit csináltál megint a kocsival??? :-) csak nem marad 2 literes?? Lemaradtam ezek szerint valamiről...

Most én is azon küzdök mint te... Difi végáttéltel vagy váltó modosítás, esetleg mindkettő! :-) Te jutottál valamire???

Amúgy én a 2.2 blokra rátettem a 2.0 hengerfejet és pöpec lett, így maradthatott minden! Sőt nagyobb lett a sűrítésem is...

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem, hogy azt írod : www.veteranopel.hu és kérdezzek :lol:

lehet ott is találsz...segítsek ? :lol:

@István !

Te barna belsőt vagy csak műszerfalat kerestél anno ? a használtautón van egy barna belsős de repedt műszerfalas A2-es bontásra...

Link to comment
Megosztás:

lehet ott is találsz...segítsek ? :lol:

@István !

Te barna belsőt vagy csak műszerfalat kerestél anno ? a használtautón van egy barna belsős de repedt műszerfalas A2-es bontásra...

nekem műfal kellene,de az hibátlan.sajnos ez még az enyémnél is rosszabb állapotban van.

azért kössz,hogy gondoltál rám.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.