Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Üdv mindenkinek az lenne a kérdésem ,hogy valaki tudja e ,hogy kell kalibrálni a senatorban az egy tank-kal megtett kilóméter jelző állását? Mert régebben egy tankbenzinnél 440km-t jelzett most 700km felett mutat ami nagy hülyeség mert 59literes a tankom. Ha tudja valaki hogyankell kalibrálni az segítsen! köszönöm. Szépnapot mindenkinek Vacla.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek az lenne a kérdésem ,hogy valaki tudja e ,hogy kell kalibrálni a senatorban az egy tank-kal megtett kilóméter jelző állását? Mert régebben egy tankbenzinnél 440km-t jelzett most 700km felett mutat ami nagy hülyeség mert 59literes a tankom. Ha tudja valaki hogyankell kalibrálni az segítsen! köszönöm. Szépnapot mindenkinek Vacla.

Hogy-hogy csak 59 literes a tankod? A Rekordé is alapban 65 liter. Amúgy nem tudom, hogy kell kalibrálni, mert nekem alapból nem működik. Igaz én utólag raktam be a fed.comp-t, de minden be lett kötve mint gyárilag.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tud valaki infót, hogy opel Rekord C hez hol kapok első sárvédőt. ?? ^_^

Régebben még volt az autósboltoknál rendelhető de akkor is 70 ezer körül volt.

Jó állapotú bontottat talán lehet szerezni de újat max Németország E-bay. :D

Nekem egy motorháztetőm maradt C Rekordhoz meg lámpák és pár kisebb alkatrész. :D

Link to comment
Megosztás:

Régebben még volt az autósboltoknál rendelhető de akkor is 70 ezer körül volt.

Jó állapotú bontottat talán lehet szerezni de újat max Németország E-bay. :D

Nekem egy motorháztetőm maradt C Rekordhoz meg lámpák és pár kisebb alkatrész. ^_^

Sztem ne add el a cuccokat, hátha lesz megint egy C coupéd :D

Mondjuk EZ .

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek az lenne a kérdésem ,hogy valaki tudja e ,hogy kell kalibrálni a senatorban az egy tank-kal megtett kilóméter jelző állását? Mert régebben egy tankbenzinnél 440km-t jelzett most 700km felett mutat ami nagy hülyeség mert 59literes a tankom. Ha tudja valaki hogyankell kalibrálni az segítsen! köszönöm. Szépnapot mindenkinek Vacla.

saját maga számolja az utolsó 50 km átlagából........nézd meg a km óra hátuljára rendesen van-e feldugva a 2 db vezeték.onnan tudja mikor mész.

Link to comment
Megosztás:

Mégegyszer már nem lesz.

A D Rekord tetszik nagyon utána a B Ascona ,C Kadett jöhet szóba.

Kadettből és Rekiből Caravan :D

De ez még jó pár év. ^_^

D Rekord nekem is bejön. Pláne a Coupe :D Mondjuk a B Asci is, de C Kadettből csak a Coupé. Akkor inkább D Kadett, igaz szentségtörőként elsőkerekes, de klasszikus a formája.

Link to comment
Megosztás:

Régebben még volt az autósboltoknál rendelhető de akkor is 70 ezer körül volt.

Jó állapotú bontottat talán lehet szerezni de újat max Németország E-bay. :D

Nekem egy motorháztetőm maradt C Rekordhoz meg lámpák és pár kisebb alkatrész. ^_^

Köszi! ha össze jön a biznic akkor lehet igényelném a cuccokat. Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Hogy-hogy csak 59 literes a tankod? A Rekordé is alapban 65 liter. Amúgy nem tudom, hogy kell kalibrálni, mert nekem alapból nem működik. Igaz én utólag raktam be a fed.comp-t, de minden be lett kötve mint gyárilag.
Szia Kori a kérdésedre nem tudom a választ igy vettem nekm jól müködött ,de a karosszéria javítása után lett ilyen.
Link to comment
Megosztás:

saját maga számolja az utolsó 50 km átlagából........nézd meg a km óra hátuljára rendesen van-e feldugva a 2 db vezeték.onnan tudja mikor mész.
Üdv István köszi az infót ,de én csak vezetem az autót szétszedni nem tudom ,de ha e téren lessz változás meg írom mi történt.
Link to comment
Megosztás:

Hogy-hogy csak 59 literes a tankod? A Rekordé is alapban 65 liter. Amúgy nem tudom, hogy kell kalibrálni, mert nekem alapból nem működik. Igaz én utólag raktam be a fed.comp-t, de minden be lett kötve mint gyárilag.

Nem szellőzik és összehorpadt.

Láttam már ilyet. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Húú tényleg. Elfelejtettem. ^_^

Neki is B Asconába kell. :D

voltam a barátodnál...

nem kevés alkatrész mennyisége van.... :D :D

Kaptam tőle reki kartert.... ;)

Viszont akkor keresek Manta 1.8 as karter, hátha valakinek, és nem kell megvenni hozzá egy komplett autót.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.