Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

ezt kikérem magamnak..... :lol:

én csak értéket mentettem....igaz másként... :lol:

szted a tiéd hogyan fogja végezni?????

lesz valaki aki kikaszniza rendesen?????

persze! Kikasznizzák belölle a számot és beműtik majd egy nyugatrol hozott patika vasba..... :)

Link to comment
Megosztás:

Én Barcsi vok ,és Opel örült ,de nem tudom kié ez a kocsi ! Söt nemis emléxem h láttam volna az utszán. Lehet nagy becsben tartja a gazdája és a gariban dekkol a vas ,azért nem ismerem a gépet ,szal bármi kisülhet belölle ! Barcs nem nagy város !

Link to comment
Megosztás:

ezt kikérem magamnak..... :lol:

én csak értéket mentettem....igaz másként... :lol:

szted a tiéd hogyan fogja végezni?????

lesz valaki aki kikaszniza rendesen?????

attól mert sok agancsod van, meg szarvasbőröd attól még fogy az szarvas :)

ha látnám a jövőt, akkor lottóznék :D

na ez ua mint előbb : ))))))

Link to comment
Megosztás:

Na akkor most látja mindenki, hogy mennyiért nem eladó a kocsi :lol:

Te is el tudtad adni a kabriót, lassan már kezdek abban hinni, hogy van valami felsőbbrendű személy akihez minden este imádkoztál és megérte :lol: :lol: :) :D

:D :D :D

Azért a kettő állapota nem ugyanaz :D

Link to comment
Megosztás:

Én Barcsi vok ,és Opel örült ,de nem tudom kié ez a kocsi ! Söt nemis emléxem h láttam volna az utszán. Lehet nagy becsben tartja a gazdája és a gariban dekkol a vas ,azért nem ismerem a gépet ,szal bármi kisülhet belölle ! Barcs nem nagy város !

Lehet csak hosszu távra használta a tulaj,szigorúan vasárnap... :lol:

Tetszik ez a kocsi mert olyan egyszerű mint egy fa ék !

Szerintem fotón jol mutat,kérdés h milyen lehet élőben !?

Link to comment
Megosztás:

Ez szép volt.

Polírozd már fel a gépet. A nap szívta így ki a fényét? Az inkább a pirosra jellemző. :lol:

Előző hsz-ben irtam hogy most csiszoltam le és már szórógittben van ujra,nem soká uj szint kap!

Amugy tényleg ki szivta a nap,mert eredetileg selyem feketére volt festve....

Link to comment
Megosztás:

100.000 :lol:

Én kértem pár fotót a kocsiról!! Kívülről és belülről is. Mikor meg láttam a tornyokat le is adtam róla, hogy meg is nézzem. Pedig karácsony után a közelbe leszek. De még meg gondolom. én se ajánlottam volna többet 100.E nél többet. De látni kell az autót.Meg tapogatni.Menni egyet vele a váltó miatt is. Amúgy tetszik a gép.és elsőre / külsőleg szép. Elöbb utóbb lehet,hogy le megy az ára. Ha nincs nagy érdeklődés iránt. Majd egy fanatikus veterános.

Át tolja vizsgán és el járkál vele egy évet. majd el adja, és még akkor is kap érte valamit. Ja és autó van alatta ami megy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.