Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Na mi van a Bével ?

Amíg karburátoros kocsim volt addig injektorosat akartam. Injektoros lett és visszasírtam a karburátorost...a mostani ecotec-et megy hagyjuk :icon4:

semmi extra csak a gáz miatt dobálja a csekket....csak épp fedezet nélkülit... :D

vicc nélkül:a digit tárol vmi hibát mióta megvettem......zavar ha világít vmi aminek nem kellene,ha csak izzó lenne akkor kiszedném ne is lássam.

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok!

Valaki tudja hogy jön szét az r25?

Szia!

Olcsó poén: flex és kalapács.

Komolyra fordítva:

Omega A tulajként van egy szerelési könyvem, ebben robbantott rajzokkal szemléltetve van a váltó szétszerelése, és felépítése. Hasznos olvasmány, rengeteg szervízlátogatástól mentett már meg.

Ha kell, privát üziben (akár fórumon kívül is) szó szerint leírom, de ez sok idő lesz, esetleg hétvégén pár hideg sör társaságában belefogok. Technikai eszköz hiánya miatt másolni, képeket feltölteni nem tudok. :icon4:

Ilyen könyvet egyébként az eladó alkatrészek/omega alkatrészben "ande" vesztegetett 2 hónapja, ha nem késő alkudj vele.

Vagy marad még egy lehetőség, Kecskeméten megbízható személynek futárként átadom. Nem tudom a nyáron ki kivel találkozik, de Mocsok földim, és látatlanban is megbízom benne... :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Olcsó poén: flex és kalapács.

Komolyra fordítva:

Omega A tulajként van egy szerelési könyvem, ebben robbantott rajzokkal szemléltetve van a váltó szétszerelése, és felépítése. Hasznos olvasmány, rengeteg szervízlátogatástól mentett már meg.

Ha kell, privát üziben (akár fórumon kívül is) szó szerint leírom, de ez sok idő lesz, esetleg hétvégén pár hideg sör társaságában belefogok. Technikai eszköz hiánya miatt másolni, képeket feltölteni nem tudok. :icon4:

Ilyen könyvet egyébként az eladó alkatrészek/omega alkatrészben "ande" vesztegetett 2 hónapja, ha nem késő alkudj vele.

Vagy marad még egy lehetőség, Kecskeméten megbízható személynek futárként átadom. Nem tudom a nyáron ki kivel találkozik, de Mocsok földim, és látatlanban is megbízom benne... :D

Rendben, köszi.

Kereslek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.