Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

átszerelhető a balos jobbra........ ^_^

vazze olyan reki belsőket dobtam ki amikért öltél volna asszem.plüss,repedésmente műfal,stb.

Cááááá

Mondjuk én meg vagyok elégedve a jelenlegivel, műszerfalból meg A2es seniét szeretnék.

Átszerelhető, csak marhára nem esik kézre, mert ott a kardánalagút. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ajánlottak nekem egy Omega B komplett manuális klímát (2 literes motorból, kódot nem tudok)

Bele lehet ezt varázsolni egy rekordba, vagy ne is ábrándozzak ilyenen? (2.0E)

Szerintetek?

előre is köszönöm, üdv:

Laci

99% hogy nem lehet átszerelni. Keress A2 Seniből klímát, az belemegy.

Link to comment
Megosztás:

Izé, nézegettem ma a tornyaimat, (bekerült ma a kormány meg pedálsor) és azt láttam hogy nagyon nem egyformán állnak, a balos kicsit befele dől.

Mondjuk várható volt hogy meg van nyekkenve, főleg hogy ugye hegesztve is volt, de azért nem ezt vártam.

Erről van valakinek valami tudomása hogy pontosan hogyan kellene álljanak? Huzatópadon komolyabb kasznizás nélkül (értem ez alatt hogy le kell e vágni a fél elejét) vissza lehet vajon húzni?

Mert addig nincs értelme toronymerevítőt és egyebeket csinálnom.

Link to comment
Megosztás:

Izé, nézegettem ma a tornyaimat, (bekerült ma a kormány meg pedálsor) és azt láttam hogy nagyon nem egyformán állnak, a balos kicsit befele dől.

Mondjuk várható volt hogy meg van nyekkenve, főleg hogy ugye hegesztve is volt, de azért nem ezt vártam.

Erről van valakinek valami tudomása hogy pontosan hogyan kellene álljanak? Huzatópadon komolyabb kasznizás nélkül (értem ez alatt hogy le kell e vágni a fél elejét) vissza lehet vajon húzni?

Mert addig nincs értelme toronymerevítőt és egyebeket csinálnom.

vannak pontos méretek......csak ne most keljen megadni.1-2 cm-t még vissza tudsz húzni,de többet nem vágás nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Mindent meg lehet oldani, más kérdés hogy nem feltétlen éri meg. ^_^

Valakinek van képe hogy is nézett ki egy klímás műszerfal?

Nem mintha kéne. :D

asszem colin kartársnál ott vannak az autóm régebbi fotói.........abban megtalálod.

nem sokban külömbözik a simától csak ebben más a ventillátor kapcsoló és a levegő irányát már vákuum-al kezelt lapok irányítják.igazából belül van nagy változás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ajánlottak nekem egy Omega B komplett manuális klímát (2 literes motorból, kódot nem tudok)

Bele lehet ezt varázsolni egy rekordba, vagy ne is ábrándozzak ilyenen? (2.0E)

Szerintetek?

előre is köszönöm, üdv:

Laci

jó játék:csinálsz a kompresszornak tartókonzolt........a motorra.

autána befaragod a belső hőcserélőt és csinálsz neki kábelköteget.aztán még legyártatod az összes csövet,mert ugye az omié mégse lesz jó valszeg.a végére meg maradt még a külső hőcserélő és a ventilátora aztán már mehet is bele a gáz.

megoldható,csak igen drága buli.meg sok idegesség és sok agysejt gyilkolása....... ^_^

Link to comment
Megosztás:

jó játék:csinálsz a kompresszornak tartókonzolt........a motorra.

autána befaragod a belső hőcserélőt és csinálsz neki kábelköteget.aztán még legyártatod az összes csövet,mert ugye az omié mégse lesz jó valszeg.a végére meg maradt még a külső hőcserélő és a ventilátora aztán már mehet is bele a gáz.

megoldható,csak igen drága buli.meg sok idegesség és sok agysejt gyilkolása....... <_<

Köszi!

én is azt mondtam, hogy valsz nem megy bele, csak azért gondoltam, hogy megkérdezem tőletek, mert ingyé lenne a cucc.

A tulaj (német) fölajánlotta, hogy kiszereli nekem, mert a kocsi úgyis megy a lecsóba, de akkor egyszer kibaszás vele (kiszerelni sem egyszerű mindent), egyszer meg magammal, mer sokat kell gányolni.

bár legutóbb meg aszonta, hogy nem szarakodik a kiszereléssel, lehet, hogy elhozza a kocsit, ha jön legközelebb, oszt csináljak vele amit akarok....

egyenlőre nem akarok költeni az enyémre, gázosítás után vagyok, nem volt olcsó, lassan lakatolni kéne, az fontosabb, mint a klíma.

ja, juteszembe: azt hallottam hogy betiltják a normál festéket, és csak vízbázisúak lesznek. Szerintetek érdemes még most megvenni, és elrakni? Egy éven belül esedékes lesz a dolog.

Link to comment
Megosztás:

ja, juteszembe: azt hallottam hogy betiltják a normál festéket, és csak vízbázisúak lesznek. Szerintetek érdemes még most megvenni, és elrakni? Egy éven belül esedékes lesz a dolog.

Ehhez képest még mindíg kapni, egyébként fél évnél tovább nem érdemes rakosgatni.

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

én is azt mondtam, hogy valsz nem megy bele, csak azért gondoltam, hogy megkérdezem tőletek, mert ingyé lenne a cucc.

A tulaj (német) fölajánlotta, hogy kiszereli nekem, mert a kocsi úgyis megy a lecsóba, de akkor egyszer kibaszás vele (kiszerelni sem egyszerű mindent), egyszer meg magammal, mer sokat kell gányolni.

bár legutóbb meg aszonta, hogy nem szarakodik a kiszereléssel, lehet, hogy elhozza a kocsit, ha jön legközelebb, oszt csináljak vele amit akarok....

egyenlőre nem akarok költeni az enyémre, gázosítás után vagyok, nem volt olcsó, lassan lakatolni kéne, az fontosabb, mint a klíma.

ja, juteszembe: azt hallottam hogy betiltják a normál festéket, és csak vízbázisúak lesznek. Szerintetek érdemes még most megvenni, és elrakni? Egy éven belül esedékes lesz a dolog.

az enyém oldószeressel lett lefestve most.........még sokáig lehet majd kapni raktárról sztem.

Link to comment
Megosztás:

tényleg........valakit nem érdekel A2-es seni digi műfal????????

Köszönöm szépen az injektorokat. Miután eljöttem tőled, esett le, hogy amikor a belső tér cuccait kínálgattad, a fórumon, akkor műszerfalra is gondoltál. Sajnos nekem csak az ülések és kárpitok ugrottak be. Azért ha megint lesz ilyen akciód, és esetleg kék műszerfalad is lesz, gondolj rám.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.