Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Törvény szerint saját magad kell bevallanod, az adózás rendjének megfelelően tárgyév május 20-ig. Tehát akinek luxusautója van, csakis önadózó lehet. Azonban az nem tiszta, miként oldják meg, hogy nem fizetem be a gépjárműadót, és nem akarja majd behajtani az önkormányzat.

én súlyadót sem fizetek.

bek@phatja az összes önkormányzat meg az állam.ilyen utakért nem fizetek.

Link to comment
Megosztás:

Ma szólt vissza a srác,hogy nem tudott zöldkártyát csináltatni rá.Ott közölték vele.Úgyhogy bontás,megy a levesbe. :huh:

Marha boldog vagyok :lol:

Ha donor kell.........

hát ez nagyon jóóóóó............... ^_^ B)

elkaptak átírás nélkül????

vissza lehet helyezni ha akarod,de az elég sok píííz.

ezért útálom többek között a magyar jogrendszert és bürokráciát!!!!

Link to comment
Megosztás:

hát ez nagyon jóóóóó............... :huh: :lol:

elkaptak átírás nélkül????

vissza lehet helyezni ha akarod,de az elég sok píííz.

ezért útálom többek között a magyar jogrendszert és bürokráciát!!!!

Nem kaptak el,csak a sok költözködés közben valamit elfelejthettem befizetni.

Eszem ágában sincs visszahelyezni,megy a levesbe.Nem ölök bele még több pénzt.

Eladom bontásra aztán kész,befejeztem vele.

Link to comment
Megosztás:

ezért útálom többek között a magyar jogrendszert és bürokráciát!!!!

Na igen, ha az államnak kell vmi... De hogy 23 Ft-os levelet nem küldenek ilyenre pl hogy ezért azért kivonjuk a forgalomból hogyha...

De arra tellik, hogy mindenféle baromságot (telj. adó papírjait 2x elküldik + külön csekkeslevél... Akkormár teljen abból a keretből egy uccsó figyelmeztetés... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na igen, ha az államnak kell vmi... De hogy 23 Ft-os levelet nem küldenek ilyenre pl hogy ezért azért kivonjuk a forgalomból hogyha...

De arra tellik, hogy mindenféle baromságot (telj. adó papírjait 2x elküldik + külön csekkeslevél... Akkormár teljen abból a keretből egy uccsó figyelmeztetés... :huh:

A szomorú az,hogy még ha meg is lett volna bennük a szándék,az elmúlt évben háromszor költöztem.Azt se tudták volna,hova küldjék.Mondjuk a névleges tulajt illett volna legalább értesiteni,mert én csak az üzembentartója vagyok.

A tanulság:a következő autóm rendszámán most már biztos hogy SK felségjelzés fog vigyorogni ^_^

Se parkolócetli,se pályamatrica B)

Visszakapják még ezt tőlem deficitben :lol:

Link to comment
Megosztás:

A szomorú az,hogy még ha meg is lett volna bennük a szándék,az elmúlt évben háromszor költöztem.Azt se tudták volna,hova küldjék.Mondjuk a névleges tulajt illett volna legalább értesiteni,mert én csak az üzembentartója vagyok.

A tanulság:a következő autóm rendszámán most már biztos hogy SK felségjelzés fog vigyorogni :lol:

Se parkolócetli,se pályamatrica ^_^

Visszakapják még ezt tőlem deficitben :huh:

minden rosszban van vmi jó is,legalább legálisan van kivonva a gép.elvileg papíros a motorja.

Link to comment
Megosztás:

minden rosszban van vmi jó is,legalább legálisan van kivonva a gép.elvileg papíros a motorja.

Utánanéztem,igazolást kell vinni a kitiltás okának megszűnéséről,meg az okmányirodában kell tejelni 8rongyon és visszaállitják.A gépjárműadót ne vicceld el,amiatt simán kitiltják

Link to comment
Megosztás:

Ha fricc rendszámot tennék rá,oda száműznél? :lol:

Simán...

Nem gondolom, hogy az a megoldás, hogy nem írat át az ember egy autót, vagy nem fizeti be azt ami állampolgári kötelessége... persze meg lehet tenni, hogy ezek nem tetszenek, de akinek nem tetszik a foci játékszabálya az nem azt jelenti, hogy le kell menni boxolni a focipályára, hanem akkor el kell menni boxolni... Át lehet igazolni... :lol:

Ééééted??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Simán...

Nem gondolom, hogy az a megoldás, hogy nem írat át az ember egy autót, vagy nem fizeti be azt ami állampolgári kötelessége... persze meg lehet tenni, hogy ezek nem tetszenek, de akinek nem tetszik a foci játékszabálya az nem azt jelenti, hogy le kell menni boxolni a focipályára, hanem akkor el kell menni boxolni... Át lehet igazolni... :lol:

Ééééted??? :lol:

Nem vagyunk egyformák.... de a nagy magyar átlagnak (nem Anti, Te nem vagy az, a magyar átlag nem Subaruval jár) ezek a dolgok már túlmennek a határon és igenis ott és úgy boldogul ahogy tud. Ha az állam van olyan hülye hogy nem veszi észre hogy 1 Senator meg 1 Omega többet hoz neki mint 4 Suzuki (nem megsértődni, de telj adó alapján minimum) és ezeket ki akarja irtani, akkor viselje az ÁLLAM! a következményeit... magyarán csökkenő adóbevételek és miegymás...

És ha ez így megy, hogy a tótok seggét nyaljuk... akkor így megy... Senki nem tiltotta meg állambácsinak, hogy csökkentse a regadót, hogy mindenki itt akarja megvenni az autóját (já, deuchlander also), csökkentsen más tételeket. Hja hátkérem a zsebtömködésnek "ára van" amit pl én sem akarok megfizetni... párttól függetlenül... Más kérdés a milliárdos, de ő sem azért lett az mert 2 kézzel szórja a pénzt...

Hasonlatoddal élve: A foci szabályai nálunk kissé megváltoztak.. kocka a labda, a nép csak 3 fővel játszhat a 300 fős "állam" ellen akik saját labdát használnak...

Link to comment
Megosztás:

Nem is heti 40 órát dolgozok mint a magyar átlag... :lol: :lol: Amúgy 4 misi... kb mint egy új szusi... :lol:

Sajna a magyar átlag örül, ha van heti 40 órás munkája :lol:

Na de nem offolok tovább...

Gelko... Seniman beelőzött, pont ezt akartam írni....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.