Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Ha pü-be küldesz egy e-mail címet akkor tudok küldeni egy pdf dokumentumot az egész világítás cseréről.

Az jöhet nekem is! :lol: Majd küldök e-mail címet .

Ez nagyon jó és alapos munka,csak nem a középkonzolról szól,hanem a műszerfalról!Kumabushi csinálta úgy látom!

Link to comment
Megosztás:

aha :lol:

már ki is fizettem ;)

most várok ügyesen

Mielőtt beszereled nézd meg a csuszkán lévő műanyagot nem törött e vagy repedt. Nekem az volt nem vettem észre beraktam elpattant és még a bovdent is tönkretette. kb 20 euro volt a cseréje. A másik neked ki van építve a vezeték a B oszlopig? Ja és nekem az egyik tanítható automata a másik meg nem nem tudja valaki miért?

Link to comment
Megosztás:

Szívesen. :) Ha tudom, hogy fórumos vagy, még kedvezményt is adok.

Ahogy láttam, a munkahelyeden keresd Tóth Csabát. Ő sokat tud rólam... :P

Látásból ismertelek már :lol: a Csabit is ismerem ;) ...csak az a baj,hogy egyenlőre még pesten dolgozom,de szeretnék hazajönni csak nem igazán van hely :S se üresedés se pénz nincs most a bővítésre úgyhogy már jó ideje csak várakozás van meg szerintem még az is lesz :)

Link to comment
Megosztás:

Látásból ismertelek már :lol: a Csabit is ismerem ;) ...csak az a baj,hogy egyenlőre még pesten dolgozom,de szeretnék hazajönni csak nem igazán van hely :S se üresedés se pénz nincs most a bővítésre úgyhogy már jó ideje csak várakozás van meg szerintem még az is lesz :)

A Csabi jó "gyerek". Próbáld meg felvenni a kapcsolatot vele. Talán, tud segíteni is. Ekkora létszámnál, mindig van mozgás. Valaki jön, valaki megy. Ha közel vagy, jobb esélyed van, hogy te kerülsz be... Telefonszámai meg vannak? (mind a kettő. nekem meg van.) Ha kell, PM-ben elküldöm.

Akkor, a Perczel Tamással, egy helyen vagy? ( Az apja, óvodától jó barátom. Sok hülyeséget csináltunk együtt... )

Az autód, pedig tényleg szép. :) Mikori az évjárat? Lehet, tudok egy-két dolgot, ami jól jöhet...

Link to comment
Megosztás:

A Csabi jó "gyerek". Próbáld meg felvenni a kapcsolatot vele. Talán, tud segíteni is. Ekkora létszámnál, mindig van mozgás. Valaki jön, valaki megy. Ha közel vagy, jobb esélyed van, hogy te kerülsz be... Telefonszámai meg vannak? (mind a kettő. nekem meg van.) Ha kell, PM-ben elküldöm.

Akkor, a Perczel Tamással, egy helyen vagy? ( Az apja, óvodától jó barátom. Sok hülyeséget csináltunk együtt... )

Az autód, pedig tényleg szép. :lol: Mikori az évjárat? Lehet, tudok egy-két dolgot, ami jól jöhet...

Minden szabadnapomon beszoktam járni "Hozzájuk"..jó viszonyban vagyok mindenkivel és a vezetők is szeretnék ha haza tudnék jönni,ajánlottak már konkrét helye is pont a Csabiéknál,de nem kaptak rá pénzt :lol:...pedig létszámilag sem állnak éppen a helyzet magaslatán,sokszor lehetett hallani arról,hogy majd kapnak státuszt de mint mindent ezt is csak halogatják....

Perczel Tomit is meg a szüleit is ismerem ;) ő a szállítósoknál dolgozik,de egyébként azonos székhelyen vagyunk,szoktunk is néha találkozni :)

a kocsikáról pedig: 2000.11havi Hollandiában lett forgalomba helyezve,majd 2004-ben importálták hazánkba...hozám két hónapja került,én a tulajdonostól vettem tatabányáról aki nem kicsit szerette a járgányt :) jelenleg 172 000km van benne,és a rétegvastagság mérő szerint gyári értékeket mutat a fényezés..a képen is az astram látható nyári felnivel :P felszerelségét tekintve:elektromos fűthető tükrök,elektromos,távirányítóval felhúzható ablakok,abs,négy tárcsafék (brembo fékek,ate betéttel),króm kilincsek,szellőzők,műszerfal karikák,központizár,plüss belső,klíma,immobiliser,indításgátló,xenon,valami lehet kimarad de most ennyi jutott eszembe...a motorja y20dth kódú 2000 16V DTI...Ötleteket mindig szívesen fogadok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valaki dolgozott már a biztositék panellal??Le kellene bontsam mert ugy néz ki,hogy nincs ködlámpa kábel a motor térben,és kellene nekem vinnem 1 szálat a ködlámpákhoz.Dolgozott már valaki ilyesmivel???

A tűzfalig elvileg ki van vezetékelve mindegyikben. A tűzfalon van egy nagy csatlakozó, amiben benne van a ködlámpa vezérelt árama, csak be kell tenni a reléjét meg a biztosítékát a bizt.táblába, meg persze egy első ködlámpás világításkapcsoló.

Link to comment
Megosztás:

Megkaptam a leírást a szellőzőegység izzójának cseréjéről,köszi Gezoli mégegyszer! ;)

Az lenne a kérdésem így elolvasás után,hogy miért nem lehet akkor egyből levenni

a középső tekerőt és kicserélni az izzót?Nekem nem jön le hiába húzom,mint állat!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megkaptam a leírást a szellőzőegység izzójának cseréjéről,köszi Gezoli mégegyszer! ;)

Az lenne a kérdésem így elolvasás után,hogy miért nem lehet akkor egyből levenni

a középső tekerőt és kicserélni az izzót?Nekem nem jön le hiába húzom,mint állat!! :lol:

Két fajta van, az egyiken a tekerő alatt van az izzó, a másikon viszont az egység hátulján lehet hozzáférni, ennél ki kell bontani hozzá a középkonzolt, kivenni komplett és úgy férni hozzá. Neked ezek szerint ez utóbbi van, akárcsak nekem. Én is így jártam, hiába próbáltam lehúzni a tekerőt, kiderült, hogy ezen nem is lehet mert ez nem olyan.

Link to comment
Megosztás:

Két fajta van, az egyiken a tekerő alatt van az izzó, a másikon viszont az egység hátulján lehet hozzáférni, ennél ki kell bontani hozzá a középkonzolt, kivenni komplett és úgy férni hozzá. Neked ezek szerint ez utóbbi van, akárcsak nekem. Én is így jártam, hiába próbáltam lehúzni a tekerőt, kiderült, hogy ezen nem is lehet mert ez nem olyan.

Igen ,úgy sejtem az első széria ,kb 1998-2002 ig ez a szétszedős fajta! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kapcsolo készen van,müködik,fel gyull a müszerfalon az első ködlámpa visszajelzöje,elvileg csak kellene az a fekete szál ami a K4 reléböl jön ki ha a rajzbol jol veszem ki a 87 es lábrol.

Én is így láttam a kapcsolási rajzon.

Miért nem borítod ki a biztosíték táblát és közvetlenül a relé lábáról viszel ki egy szál vezetéket?!

Én úgy hallottam, hogy a sok tűs csatlakozóban van benne, ami megy ki a motortérbe. De ahhoz, hogy ki tudd vinni a dobozból kell egy olyan tű (PIN) ami ebbe a csatlakozóba való.

Látni még nem láttam, de szerintem hasonló lehet mint ami az ajtóátvezetőben van.

Link to comment
Megosztás:

Én is így láttam a kapcsolási rajzon.

Miért nem borítod ki a biztosíték táblát és közvetlenül a relé lábáról viszel ki egy szál vezetéket?!

Én úgy hallottam, hogy a sok tűs csatlakozóban van benne, ami megy ki a motortérbe. De ahhoz, hogy ki tudd vinni a dobozból kell egy olyan tű (PIN) ami ebbe a csatlakozóba való.

Látni még nem láttam, de szerintem hasonló lehet mint ami az ajtóátvezetőben van.

Köszi, ezt vártam eddig én is, akkor én is onnan viszem ki a kapcsolt +12V-ot.

Most a donor kapcsolót várom, de nem érkezett meg, pedig hétvégén akartam megcsinálni.

Link to comment
Megosztás:

Én is így láttam a kapcsolási rajzon.

Miért nem borítod ki a biztosíték táblát és közvetlenül a relé lábáról viszel ki egy szál vezetéket?!

Én úgy hallottam, hogy a sok tűs csatlakozóban van benne, ami megy ki a motortérbe. De ahhoz, hogy ki tudd vinni a dobozból kell egy olyan tű (PIN) ami ebbe a csatlakozóba való.

Látni még nem láttam, de szerintem hasonló lehet mint ami az ajtóátvezetőben van.

A biztositék táblát 2 csavar rögziti,ezeket már kivettem utánna mi a müvelet hogy ki tudjam boritani??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.