Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Szeretnék kérni egy kis segítséget!

Szükségem volna egy GM 24 432 680 számú relére (ködlámpa).

Sajnos nálunk csak egy bontó van és ott nem kaptam.

Üzletben pedig az utángyártottra 2000HUF-ot mondtak a gyárira pedig 2800HUF.

Nagyon megköszönném ha valaki megvenné és postán elküldené részemre. (Persze csak akkor ha az ára+posta nem haladja meg a 2000HUF-ot) Természetesen a költségeket állom.

Bontott is jó nem ragaszkodom az újhoz csak ne legyen horror ára!

Előre is köszönöm a segítséget! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék kérni egy kis segítséget!

Szükségem volna egy GM 24 432 680 számú relére (ködlámpa).

Sajnos nálunk csak egy bontó van és ott nem kaptam.

Üzletben pedig az utángyártottra 2000HUF-ot mondtak a gyárira pedig 2800HUF.

Nagyon megköszönném ha valaki megvenné és postán elküldené részemre. (Persze csak akkor ha az ára+posta nem haladja meg a 2000HUF-ot) Természetesen a költségeket állom.

Bontott is jó nem ragaszkodom az újhoz csak ne legyen horror ára!

Előre is köszönöm a segítséget! :lol:

Cromaxban a bontott 880Ft!Az új 1705Ft. (kedvezménnyel vannak írva az árak)

Link to comment
Megosztás:

Ködlámpa kapcsolóra van valami szabvány, hogy milyen lehet? (mert megjött a donor kapcsoló, és ugyanolyan emblémája lesz, mint a hátsónak)

Vagy a kijelző a lényeg?

első zöld hátsó piros,ezek gyárilag már helyzet jelzővel működik,hátsó pedig csak tompítottal és országútival.természetesen csak az időjárási viszonyok- nál használható,ha szabálytalanul használod megbüntetnek.

Link to comment
Megosztás:

első zöld hátsó piros,ezek gyárilag már helyzet jelzővel működik,hátsó pedig csak tompítottal és országútival.természetesen csak az időjárási viszonyok- nál használható,ha szabálytalanul használod megbüntetnek.

Azt tudom, köszönöm.

De a kapcsolón lévő piktogrammokra van valami szabvány? Mert az első és hátsó a kpcsolómon ugyanaz lesz a szimbólum.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.