Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Nem csak a pioneer.....mindegy milyen rádiót veszel, szakműhelybe kell beszereltetni csak akkor él a gari!

De most neked új a fejegységed? Akkor járna hozzá adapter! :D

Igen, újonnan veszem a cuccot.

Bocs a hülye kérdésekért, de mi az az adapter? (persze az tudom, amit elektronikus szerkezeteknél a konnektorba kell dugni, de itt a kocsiban...?

Link to comment
Megosztás:

Igen, újonnan veszem a cuccot.

Bocs a hülye kérdésekért, de mi az az adapter? (persze az tudom, amit elektronikus szerkezeteknél a konnektorba kell dugni, de itt a kocsiban...?

:D adapter: átalakító, átalakító kábelköteg......... nem nézted a linket??? :) De ha újonan veszed a "cuccot" akkor adják hozzá tartozékként!!!!

Link to comment
Megosztás:

A pioneerhez tartozékként jár egy átalakító csati amivel be tudod kötni :) .........de ha nincs hozzá, itt egy link ahol tudsz rendelni.

http://www.autohifi.addel.hu/search.php?se...344b76c3e7a5713

:D köszi, így már OK., csak "átalakító csati"-ként írtad és nekem az adapter kifejezés új volt... :)

Köszönöm a felvilágosításodat és a segítséget. :D

Link to comment
Megosztás:

A pioneerhez tartozékként jár egy átalakító csati amivel be tudod kötni :D .........de ha nincs hozzá, itt egy link ahol tudsz rendelni.

http://www.autohifi.addel.hu/search.php?se...344b76c3e7a5713

Itt a linken 4 féle van, de mondanom sem kell olyan pont nincs ami nekem kéne... nem tudsz esetleg beszerzési forrást (szintén Pio) DEH-P2500-hoz való adapterhez? Kérdeztem helyi autóhifis boltokat és pofátlanul sokért, 7800Ft-ért(!) akarják adni...

Link to comment
Megosztás:

Ma vettem a bontóban bőr multikormányt.Kérdésem a következő,milyen kábelek,csatik kellenek hozzá,hogy működjön is?Egy fajta csati az van benne,de azt egyenlőre ki kellett vegyem,mert nem tudtam a dudával összehozni,más a hossza.Most a régi kábel van benne.
Link to comment
Megosztás:

Neked is elszakadt? :) Én nem találtam, visszahúztam rá ami egyben maradt. Esetleg be lehetne még festeni.

Ja el,pedig szép piros a műszerfalam.A ford.mérő gyári színű jelenleg,elég hülyén néz ki,így felemásan.Nem tom,van e valami jó festék,ami hőálló,a kályhaezüstön kívül :D

Link to comment
Megosztás:

Rizsszemégőre keresek színező "kotont",merre találok,gugli nem nagyon ajánl semmit.

Valami lámpaboltban nézd meg, biztos kapsz! Nálunk Tatabányán van üzlet ahol minden méretben és színben kapható!......Nem is!....Csak sárga, piros, kék, és zöld! :D

Link to comment
Megosztás:

Én nem mondom hogy gyárit, mert én leszek a hugyosbokor :D (én azt vennék)

Jah ,és még egy fontos NE mA-ost vegyél mert az nem bírja sokáig ,hanem Ah-t az lesz a tuti :)

Ja-ja-ja.... valóban nem mindegy... :)

Haver nekem azt mondta, hogy ne vegyek gyárit, mert mostanában nem túl jók. Így egy kissé elbizonytalanított....Exide Excell-t ajánlott... ahhoz mit szólsz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.