Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA A - Általános


kovito

Recommended Posts

Sziasztok Zafisok!

Eddig csak az index forumra irogattam, gondoltam bekapcsolodom ide is!

Találkoztatok már olyannal /y20DTH/ hogy hosszabb alapjáraton való járatáskor /kb.10 perc/ kigyullad a szervizlámpa! Elindulás után pedig 1-2-3 km megtétele után kialszik.

szukseg lessz egy tesztelesre.eleg sok minden lehet a gond de nem biztos hogy nagy baj van

Puskas Attila

z22se.qwqw.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hát nem ma írtad a kérdést az biztos, de nem vettem észre.

Ha még aktuális, akkor: nekem egy 2008-as CDTI (120LE) Zafirám van, én magam teljesen meg vagyok elégedve. Sajnos jó magyar szokás az óratekergetés, erre kell a leginkább figyelni. Milyen autód volt előtte. Nekem benzines, és bizony szokni kell a dízelt, más vezetési stílust kíván. Eddig szinte csak jó tapasztalatim vannak. Kesztyűtartót, motortakaró gumiágyat magam javítottam, kevés idő, még kevesebb pénz kellett hozzá, kár, hogy a gyárban nem tudták rendesen megcsinálni. Részecskeszűrő odafigyelést kíván, a vélt vagy valós környezetvédelemnek ára van.

Ha kérdés van, ide vele!

Üdv: Laci

Sziasztok!

Egy 1.9 CDTI Zafira( 2007. körüli, 75.000 km) megvásárlását tervezem. Van esetleg Valakinek jó vagy rossz

tapasztalata róla?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

KB 1 hónapja vettem egy Opel Zafira-t és az a gondom vele, hogy 10km után a benzinszivattyú leáll és se előre se hátra. a Szivattyút most cseréltük le, de azzal is csak 10km-et ment és utána semmi. Ahogy a szerelő megsasolta nekem nem a saját fed. komp.-ja van benne hanem egy G Astráé motorkódban csak apró eltéréssel Z18XE a motor és a komp. Z18XE1.

Vkinek vmi tipp, vagy húzhatom a bontóba?

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

KB 1 hónapja vettem egy Opel Zafira-t és az a gondom vele, hogy 10km után a benzinszivattyú leáll és se előre se hátra. a Szivattyút most cseréltük le, de azzal is csak 10km-et ment és utána semmi. Ahogy a szerelő megsasolta nekem nem a saját fed. komp.-ja van benne hanem egy G Astráé motorkódban csak apró eltéréssel Z18XE a motor és a komp. Z18XE1.

Vkinek vmi tipp, vagy húzhatom a bontóba?

Előre is köszi a segítséget!

Nem lehetséges, hogy az immobilizer baxakszik?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

Ket hete lettem egy B Zafira 1.7cdti (125Le) boldog tulajdonosa. Enjoy Plus csomaggal es 3km-rel vettem at ^_^

Egyetlen dolog hianyzik a regi, OFF autombol: a BC. Azt sajnos csak a Cosmo felszereltseghez adjak :D

Nem lehetne valahogyan okositani a jelenlegi menun? Elore is koszonom a valaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Tech2-vel pár perc alatt tudják neked aktiválni. Utánanézek, hogy Op-com-mal be lehet-t kapcsolni. akkor akár én is meg tudom csinálni. Tempomat van a gépben? Ha nincs, akkor csak egy kar kell (itt a fórumon is találsz) és Op-com, és már működik is.

Sok örömöt a géphez! Kérdezz bátran.

Üdv: Laci

Sziasztok!

Ket hete lettem egy B Zafira 1.7cdti (125Le) boldog tulajdonosa. Enjoy Plus csomaggal es 3km-rel vettem at ^_^

Egyetlen dolog hianyzik a regi, OFF autombol: a BC. Azt sajnos csak a Cosmo felszereltseghez adjak :D

Nem lehetne valahogyan okositani a jelenlegi menun? Elore is koszonom a valaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Tech2-vel pár perc alatt tudják neked aktiválni. Utánanézek, hogy Op-com-mal be lehet-t kapcsolni. akkor akár én is meg tudom csinálni. Tempomat van a gépben? Ha nincs, akkor csak egy kar kell (itt a fórumon is találsz) és Op-com, és már működik is.

Sok örömöt a géphez! Kérdezz bátran.

Üdv: Laci

Nagyon koszonom a valaszod. Sajnos en egyik szoftvert (?) sem ismerem, amiket emlitettel ^_^ Nem, nincs benne tempomat, de nagyon jol hangzik ez a lehetoseg :D A forumon egesz pontosan hol talalom azt a reszt, ahol kart lehet talalni?

Link to comment
Megosztás:

Segítségeteket szertném kérni,hátha találkoztatok hasonló problémával !

Nekem Y20DTH 2003-as évjáratú aut. Zafirám van. Ma amikor elindultam vele

pár méter megtétele után kigyullad a szervízjel, és nem gyorsul az autó.

A motor nem forog 3000 fölé és a váltó sem vált,csak ha elveszem a gázt.

Mi lehet a probléma.

Előre is köszi a segítségeteket

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!az alábbi problémával fordulok hozzátok reménykedve abban hogy valaki már találkozott vele esetleg szakértője a témának.

2001-s évjáratú turbódízeles 2000s zafiráról van szó.Néha bevillan a szervízlámpa és olynkor picit mintha erőtlenebbnek érezném.De amint feljebb pörgetem elalszik a lámpa és el kezd rendesen húzni.

Tud valaki valamit erről legfőképpen valami biztatót mondani?Előre is köszönöm.

mailcímem:robyca@gmail.com

R

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!az alábbi problémával fordulok hozzátok reménykedve abban hogy valaki már találkozott vele esetleg szakértője a témának.

2001-s évjáratú turbódízeles 2000s zafiráról van szó.Néha bevillan a szervízlámpa és olynkor picit mintha erőtlenebbnek érezném.De amint feljebb pörgetem elalszik a lámpa és el kezd rendesen húzni.

Tud valaki valamit erről legfőképpen valami biztatót mondani?Előre is köszönöm.

mailcímem:robyca@gmail.com

R

Szívó oldal takarítás....koromtalanítás, mielöbb mert behal az EGR szelep is...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.