Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA A - Általános


kovito

Recommended Posts

Sziasztok!

Ha tud valaki szép, megkímélt állapotú kevés km-es (max 85 ezer km) Zafira B-t 1.6 benzines vagy diesel motorral ~2,2-2,3 millió ft körül akkor légyszi írjon.

peter.sule@gmail.com

először is:

ilyen nincs. nincs keveset futott diesel autó! benzinest még csak-csak, de ott is kevés az esély.

ezeket a 5-6-7 millios autókat nem azért veszik, hogy 3 évesen 50.0 00 km rel 2.2 ért eladják neked. ezt te sem tennéd. más se hülye.

ez egy jótanács volt, addig amig rá nem faragsz egy fincsis kevés km es autóra....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

egy technikai kérdésem lenne, ha a Zafira A-nál kinyitom a 2 extra ülést, akkor a csomagtér rolót hova lehet tenni ?

A B Zafinál tudom, hogy van, de az A-nál még nem sikerült rájönnöm.

Az tiszta, hogy otthon kell hagyni :lol: No de mi van akkor, ha út közben (előre nem tervezhve) szükség van a +2 ülésre.

Akkor hova rakom a csomagtér rolót ?

A csomagtartó végébe keresztbe nem fér be,

a +2 ülés és a második üléssor közé hosszában szintén nem fér be.

Van valami tippetek ?

Előre is köszi a tippeket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

egy technikai kérdésem lenne, ha a Zafira A-nál kinyitom a 2 extra ülést, akkor a csomagtér rolót hova lehet tenni ?

A B Zafinál tudom, hogy van, de az A-nál még nem sikerült rájönnöm.

Az tiszta, hogy otthon kell hagyni :lol: No de mi van akkor, ha út közben (előre nem tervezhve) szükség van a +2 ülésre.

Akkor hova rakom a csomagtér rolót ?

A csomagtartó végébe keresztbe nem fér be,

a +2 ülés és a második üléssor közé hosszában szintén nem fér be.

Van valami tippetek ?

Előre is köszi a tippeket.

Hali!

A középső üléssor alá lehet végről bedugni, de szerintem már megtaláltad. :D

Link to comment
Megosztás:

Az ötlet jó, de nekem ott a csomagtér elválasztó háló van, attól függetlenül szerinted befér oda ?

Meló után kipróbálom :lol:

Nem fog beférni. Szerintem erre nem találtak ki semmit a mérnökök. Bent kell hagyni a helyén, a hátul ülöknek jó lesz kapaszkodónak :-DD Vagy fel kell spaniferezni a tetőcsomagtartóra. :-DD

Komolyra fordítva a szót, nekem még sosem kellett ezen agyalni, mert ha kilátásban volt hogy használva lesz a 3. sor, akkor otthon hagytam. Persze erre nem lehet mindig előre készülni.

Link to comment
Megosztás:

Nem fog beférni. Szerintem erre nem találtak ki semmit a mérnökök. Bent kell hagyni a helyén, a hátul ülöknek jó lesz kapaszkodónak :-DD Vagy fel kell spaniferezni a tetőcsomagtartóra. :-DD

Komolyra fordítva a szót, nekem még sosem kellett ezen agyalni, mert ha kilátásban volt hogy használva lesz a 3. sor, akkor otthon hagytam. Persze erre nem lehet mindig előre készülni.

Naja, nem fért be :lol:

Viszont arra gondoltam, hogy kitalálok valami cuccot a középső uléssor ulőlapjának elefére, ama bizonyos kutyaháló biszbasz elő, amivel oda lehet fogatni a cuccot... úgy néztem, hogy a középső sorban ülők lába ettől el fog férni....

Ha van fejlemény jelentkezem. Asszem nem holnap lesz, mert holnapra termosztát csere a program :D

Link to comment
Megosztás:

Naja, nem fért be :lol:

Viszont arra gondoltam, hogy kitalálok valami cuccot a középső uléssor ulőlapjának elefére, ama bizonyos kutyaháló biszbasz elő, amivel oda lehet fogatni a cuccot... úgy néztem, hogy a középső sorban ülők lába ettől el fog férni....

Ha van fejlemény jelentkezem. Asszem nem holnap lesz, mert holnapra termosztát csere a program :D

Nem tudom mi lesz belőle, de el próbálom küldeni, hogy nekem hogy van megoldva gyárilag.

http://kep.psharing.com/486969.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először is engedjétek meg,hogy mindenkit üdvözöljek,mint újonc! rolleyes.gif

Kérdésem a következő lenne:Opel Zafira 1.9 CDTI 150 LE Magyar nyelvű használati utasítás van-e eladó valakinek,illetve a Board Computer és a DVD 90 Navi magyarításában ki tudna segíteni,mibe fájhat ez?

Iletve ,ha nem jó helyen kérdezősködöm,hol ,melyik fórumon kell?

Szép napot mindenkinek!:lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Délután utánanézek. A navi rész magyarítása könnyen megoldható, és szépen működik. A kijelzőé macerásabb. Ha jól tudom szét kell szedni, meg forrasztgatni.

Ha megvan, küldöm az elérhetőségeket.

Egy kérdés: milyen térképlemezed van a navihoz?

Üdv: Laci

Sziasztok!

Először is engedjétek meg,hogy mindenkit üdvözöljek,mint újonc! rolleyes.gif

Kérdésem a következő lenne:Opel Zafira 1.9 CDTI 150 LE Magyar nyelvű használati utasítás van-e eladó valakinek,illetve a Board Computer és a DVD 90 Navi magyarításában ki tudna segíteni,mibe fájhat ez?

Iletve ,ha nem jó helyen kérdezősködöm,hol ,melyik fórumon kell?

Szép napot mindenkinek!:lol:

Link to comment
Megosztás:

thotzoltan: küldtem neked belső üzenetet.

Mindenki másnak: hellrc5 nevű fórumtársat keressétek navi magyarítással kapcsolatban. Láttam és hallottam a magyarítást, szerintem nagyon jól sikerült.

köszönöm megkaptam,válaszoltam rá!:lol:

F_nyk_pek-0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Délután utánanézek. A navi rész magyarítása könnyen megoldható, és szépen működik. A kijelzőé macerásabb. Ha jól tudom szét kell szedni, meg forrasztgatni.

Ha megvan, küldöm az elérhetőségeket.

Egy kérdés: milyen térképlemezed van a navihoz?

Üdv: Laci

Szia!

Szimplán szoftveresen megoldható a kijelző magyarítása is!Holnap megyek,majd beszámolok!!

Ha kell valakinek,meg van már a telefonszáma,aki csinálja!

A legújabb 2010-es lemez van a navihoz.BMW.

F_nyk_pek-0002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Szimplán szoftveresen megoldható a kijelző magyarítása is!Holnap megyek,majd beszámolok!!

Ha kell valakinek,meg van már a telefonszáma,aki csinálja!

A legújabb 2010-es lemez van a navihoz..

Rosszul tudtam!

Sajnos nem lehet csak szoftveresen megoldani!Kiszerelték a Rádiót,és az alatta lévő kezelő egységet,illetve a kijelzőt....

a Klima,a bluethoot,és a telefon nyelve így sem lesz magyar..

Ma megyek a navit magyaritatni...

szép napot!

Lehet feltölteni képeket az autóról,vagy az már fizetős?

F_nyk_pek-0008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Rosszul tudtam!

Sajnos nem lehet csak szoftveresen megoldani!Kiszerelték a Rádiót,és az alatta lévő kezelő egységet,illetve a kijelzőt....

a Klima,és a telefon nyelve így sem lesz magyar..

Ma megyek a navit magyaritatni...

szép napot!

Lehet feltölteni képeket az autóról,vagy az már fizetős?

Lehet, feltöltöd vmelyik tárhelyre, majd itt a hozzászólásnál a betűtípusok alatti első, v. 2. ikonnal be tudod illeszteni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rosszul tudtam!

Sajnos nem lehet csak szoftveresen megoldani!Kiszerelték a Rádiót,és az alatta lévő kezelő egységet,illetve a kijelzőt....

a Klima,és a telefon nyelve így sem lesz magyar..

Ma megyek a navit magyaritatni...

szép napot!

Lehet feltölteni képeket az autóról,vagy az már fizetős?

csak egy képet lehet feltölteni,és azt mutatja mindig?Vagy csak szimplán béna vagyok?<_<

F_nyk_pek-0011_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma próbálkoztam pár op-com dologgal az autónál. Központizár automatikus bezárása (12 km/ó felett), kinyitása (gyújtáskulcs kivételekor), ablak felhúzása, leengedése (távirányító adott gombjának nyomva tartásával), nappali világítás. Mindent sikerült aktiválnom.

A világításnál ötféle variációból lehet választani. Mindet nem írnám most le, de a legjobb szerintem az ötös verzió. A világításkapcsoló vezérli a működését, a helyzetjelző és tompított pozícióban azt teszi a lámpa ami ki van választva, normálisan működik. 0 állásnál viszont a következőt: kikapcsolt és bekapcsolt gyújtásnál semmi sem világít, a motor beindulása után elöl csak a tompított (helyzetjelző nem) hátul a helyzetjelző világít, a műszerfali visszajelző sem világít és nem tompítja le a műszerek háttérvilágítását sem.

Az autó egy 2009-es Zafira B.

Üdv: Laci

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma próbálkoztam pár op-com dologgal az autónál. Központizár automatikus bezárása (12 km/ó felett), kinyitása (gyújtáskulcs kivételekor), ablak felhúzása, leengedése (távirányító adott gombjának nyomva tartásával), nappali világítás. Mindent sikerült aktiválnom.

A világításnál ötféle variációból lehet választani. Mindet nem írnám most le, de a legjobb szerintem az ötös verzió. A világításkapcsoló vezérli a működését, a helyzetjelző és tompított pozícióban azt teszi a lámpa ami ki van választva, normálisan működik. 0 állásnál viszont a következőt: kikapcsolt és bekapcsolt gyújtásnál semmi sem világít, a motor beindulása után elöl csak a tompított (helyzetjelző nem) hátul a helyzetjelző világít, a műszerfali visszajelző sem világít és nem tompítja le a műszerek háttérvilágítását sem.

Az autó egy 2009-es Zafira B.

Üdv: Laci

Üdv!

Az ablak fel-lehúzást nálam is tudták aktiválni,de az amerikai zárást(12km felett)nam...:D Pedig annak én is tudnék örülni,mert sokat járunk az Illatos út fele!

Tudsz esetleg sporttársi áron 2 motoros visszapillantót valahol?nagyon megszoktam a Seatomon,hogy nem kell kézzel ki-behajlítgatnom a tükröt,mert nem egészséges parkoló autók mellett nyitva hagyni..Zafira_bal_eleje_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Opel Zafira 2.2 Direct és 1.9 CDTI teszt

MOST MÁR VAN AUTOMATA ZÁRÁS!<_<

HÁLA LACINAK!!!:)KÖSZÖNÖM!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.