Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA A - Általános


kovito

Recommended Posts

Hello!

Ez segít? :

Újabb kérdésem lenne!

A Zafirámban a központi zár nem nyitja a jobb hátsó ajtót. Zárásnál minden oké, de nyitni nem szeretné. Szeretném a napokban szétszedni az ajtót és megnézni kicsit, hogy esetleg látható-e a hiba, neadjisten javítható is, és lássam, hogy miért nem működik. Mire figyeljek az ajtóborítás leszedésénél, hol fogjak neki, milyen szerszámokkal, hol találom a csavarokat és a pöcköket? Egy kis útmutatóért nagyon hálás lennék, előre is köszönöm!!

Link to comment
Megosztás:

Most tervezek vásárolni egy 2.2 zafirát. Ha van valamelyikőtöknek ép ilyenje, akkor nagyon hálás lennék ha néhány szóba összefoglalná, hogy érdemes e megvenni, és hogy a fenntartása bonyolult-e, avagy csak menni kell vele?

A kiszemelt darab egy Németországi, és elég jól fel van szerelve, viszont az eladó azt írja, hogy a váltónál valahol folyik az olaj... szokott ezzel gond lenni, vagy csak egyedi eset lehet?!

Minden jót, köszi a válaszokat... már ha lesznek... ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemrég vettem egy 2001 es Opel Zafira 2.0 Dieselt.

A gondom a következő:

Vannak rajta elektronikai hibák, hiányosságok, pl nincs belső világításom elöl felül, a fűtés konzolon, illetve a csomagtérben.( Az izzók rendben vannak )

Nem világít hátul a tolatófény sem.

Namármost valamilyen kapcsolási rajzra lenne szükségem amin szerepel az autó elektromos berendezése, kábelek de legfőképp a biztosítéktábla hogy melyik biztosítéktól kellene kiindulnom. Illetve ha van egy szerelési könyv is jól jönne elektromos formában. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemrég vettem egy 2001 es Opel Zafira 2.0 Dieselt.

A gondom a következő:

Vannak rajta elektronikai hibák, hiányosságok, pl nincs belső világításom elöl felül, a fűtés konzolon, illetve a csomagtérben.( Az izzók rendben vannak )

Nem világít hátul a tolatófény sem.

Namármost valamilyen kapcsolási rajzra lenne szükségem amin szerepel az autó elektromos berendezése, kábelek de legfőképp a biztosítéktábla hogy melyik biztosítéktól kellene kiindulnom. Illetve ha van egy szerelési könyv is jól jönne elektromos formában. :)

Én ilyenkor át szoktam nézni egyenként a biztosítékokat, mindegyiket kiveszem, megsasolom, ha kell, csere+ ellenőrzöm, hogy a megfelelő biztik vannak-e benne. Nem volt/kaptál az autóhoz könyvet? Mert abban benne van mindegyikben.

A belső világításnál lehet, hogy csak le van véve/csúszva a vezeték, a középkonzolon meg gondolom ki kellene cserélni a kiégett izzókat.

Nem tudom a Zafirában hogyan van, de lehet abban is külön van a tolató izzója, bal oldalon nézd meg.

Link to comment
Megosztás:

Én ilyenkor át szoktam nézni egyenként a biztosítékokat, mindegyiket kiveszem, megsasolom, ha kell, csere+ ellenőrzöm, hogy a megfelelő biztik vannak-e benne. Nem volt/kaptál az autóhoz könyvet? Mert abban benne van mindegyikben.

A belső világításnál lehet, hogy csak le van véve/csúszva a vezeték, a középkonzolon meg gondolom ki kellene cserélni a kiégett izzókat.

Nem tudom a Zafirában hogyan van, de lehet abban is külön van a tolató izzója, bal oldalon nézd meg.

Kaptam könyvet, csak olasz és a fordító nem igazán boldogul vele :D

A biztosítékokat átnéztem, mindegyik jó elméletileg.

A belső izzót kiszedtem a fejem felett a búrával, ott nincs szétcsúszva. A középkonzolig még nem jutottam el, majd ha kicsit több időm lesz. :)

Mindkét oldalon van tolatóizzó és egyik se világít, de jó mindkettőben az izzószál.

Link to comment
Megosztás:

Most tervezek vásárolni egy 2.2 zafirát. Ha van valamelyikőtöknek ép ilyenje, akkor nagyon hálás lennék ha néhány szóba összefoglalná, hogy érdemes e megvenni, és hogy a fenntartása bonyolult-e, avagy csak menni kell vele?

A kiszemelt darab egy Németországi, és elég jól fel van szerelve, viszont az eladó azt írja, hogy a váltónál valahol folyik az olaj... szokott ezzel gond lenni, vagy csak egyedi eset lehet?!

Minden jót, köszi a válaszokat... már ha lesznek... ;)

Benzines,diesel? A vagy B?

Link to comment
Megosztás:

Hosszú utánjárással vettem 45.000ft -ért GYÁRI tetőcsomagtartót VADI ÚJAT 2 kulccsal......tökéletesen illeszkedik /ezt nagyon eltalálta az Opel / egyetlen bajom van vele hogy 4cm híján nem tudok beállni vele a garázsba,ezért vettem egy Thule-t amivel épphogy ,de betudok gugulni úgy hogy aGYÁRI ZAFIRA-B TETŐCSOMAGTARTÓM 2 KULCCSAL ELADÓ !!!!!!!!!!!!!!!!!

http://racing-bazar...._kulccsal_elado

Link to comment
Megosztás:

Újabb kérdésem lenne!

A Zafirámban a központi zár nem nyitja a jobb hátsó ajtót. Zárásnál minden oké, de nyitni nem szeretné. Szeretném a napokban szétszedni az ajtót és megnézni kicsit, hogy esetleg látható-e a hiba, neadjisten javítható is, és lássam, hogy miért nem működik. Mire figyeljek az ajtóborítás leszedésénél, hol fogjak neki, milyen szerszámokkal, hol találom a csavarokat és a pöcköket? Egy kis útmutatóért nagyon hálás lennék, előre is köszönöm!!

1) Először nézd meg az ajtóba csatlakozó vezetékköteget. Vékony vezetékek, nekem gyakran eltörnek. A csatlakozó is deformálódhat ajtózáráskor, amennyiben kilazult, vagy kicsúszott. Próbalámpa, türelem, stb. Az ajtóburkolat leszedés, agyhalál, és nem biztos, hogy ott a baj.

2) 2003-as évjáratú automataváltós dízelem van. A váltóolajat szűrőt, hogy lehet ezen cserélni? Csinálta már valaki?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A Zafiránál hogy lehet kibontani a műszeregységet? Egy ismerősömnek kiégett egy izzója benne, mondtam neki, hogy hozza nyugodtan, G Astrában már cseréltem, és végül is a két autó ugyan az, DE! Itt Zafinál a fél műszerfalat magába foglalja a műszeregység előtti műanyag (kijelző, rádió, légbefúvó stb.)

Valakinek van esetleg valami leírása/tapasztalata róla?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, egyik barátom Zafirájában elkezdett rendetlenkedni a motor, és a szerelő már azt mondja ezen a generál sem segítene, erre ő egyből neten kezdett keresgélni motort. Kérdezte, hogy szerintem ez jó lehetne e mert meg tudná oldani a szállítást olcsón haza. Szóval erről lenne szó: http://www.boorze.com/hu/car_part/Opel_Zafira_motor_2006/25841 Van nektek tapasztalatotok a külföldi papíros motor iránt? Jah még anniy, hogy neki 2005-s a kocsija, ez jelent e gondot. Köszi

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Benzines,diesel? A vagy B?

Hello!

Már meg is vettem. Kuplunghibásan. (kicseréltettem kompletten sashc-ra) készen lett, de nem indult. (holtponti jeladó csere) készen lett, de hívott a szerelő és bevalotta hogy dől az olaj belőle, elismerte a hibáját. ( valószínűleg rosszul tette be a főtengely szimmeringet, és ott eresztett) aztán készen lett. Trélerrel haza (mert németből vettem, nem volt még rendszám rajta, és a távolság miatt nem akartam "P" rendszámozgatni)

Fiktív rendszámmal el a KPM-ig, vizgsáztatás, aztán ugyanazzal a rendszámmal haza. Két napra rá fel is tudtam tenni a rendszámot, és a hologramos matricát.

Szilveszter napján -vesztemre, nem tudom- lemostam a kocsit. (ne menjünk át az új évbe koszos kocsival) Aztán azóta nem indult be.

4 napig szárítottam, és fújkáltam kompresszarral az összes csatlakozót, és motor (ez mondjuk egy külön történetet megérne)

Most hívott a szerelő hogy dobott hibát a (már egyszer kicserélt) holtponti jeladóra. Holnap kicseréli és megnézzük, hogy mi a dörgés.

Amit kivettünk belőle annak a "helye" kissé meg volt kopva. Na most ha a sonka hozzáér a jeladó (jelvevő) -höz akkor azthiszem nagy "szarban" lehetek... ennyit ne lógjon már a főtengely, mert hülyét fogok kapni...

Ha lesz fejlemény akkor írok.

Amúgy 2.2 dtr, csak hogy a végére megkapd a választ. ;), Ja és "A" Zafira. (2003)

Üdv, J.

/ha valakinek kell online gyári opel program akkor :Autóalkatrész katalógusok BMW EPC Japánparts ETOS ETKA Lada Mitsubischi Mazda Suzuki Toyota Peugeot Citroen VW Volkswagen Opel stb. / ebben van minden. ( KELL HOZZÁ A 17 JEGYŰ ALVÁZSZÁM! )

/ ha nem mondtam ezzel újat, akkor bocsi!/

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, egyik barátom Zafirájában elkezdett rendetlenkedni a motor, és a szerelő már azt mondja ezen a generál sem segítene, erre ő egyből neten kezdett keresgélni motort. Kérdezte, hogy szerintem ez jó lehetne e mert meg tudná oldani a szállítást olcsón haza. Szóval erről lenne szó: http://www.boorze.co...otor_2006/25841 Van nektek tapasztalatotok a külföldi papíros motor iránt? Jah még anniy, hogy neki 2005-s a kocsija, ez jelent e gondot. Köszi

Gyári programmal ellenőriztem a vázszámot.

Ez amúgy B zafira motorja. Remélem valamennyit segíthettem. Üdv, J.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne 1 olyan kérdésem van 1 opel zafírám 2 DTi és alacsony hőmérsékletnél nehezebb az indítás és beindulás után világít a szervíz kontrolka egy darabig.? mi lehet a probléma?

Nem vagyok szerelő de:

akár izzítógyertya, de akár az adagolóban lévő előtöltés szabályozó nem megfelelő működése is okozhatja. Keress fel egy normális szerelőt, és nézesd meg a kocsit, esetleg rádugni egy laptopra, hátha dob valami hibát.

Lényeges hogy csak hidegben csinálja, ezért gondoltam erre a két dologra. De mint mondtam, NEM vagyok szerelő. (csak autósboltban dolgozom)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

2.2-es benzines Zafira B (Z22YH) hirtelen elkezdett rángatni majd kivillant a szerviz visszajelzo és utána a meghibásodás jelzo. Leolvastam a hibakódot ami: P0301 (Cylinder 1 Misfire Detected). Gyergyát cseréltem majd kitoroltem a hibakódot de rogton újra megjelent. Az egyik henger nem megy most sem. Van valami tippetek? Esetleg a gyújtó trafó lehet rossz?

Link to comment
Megosztás:

Sikerült benzint tankolnom a diselbe.. :(

Uhh... lassan már 700e Km-nél járok a cégessel, és eddig még nem sikerült így járnom, de valamiért mégis folyton ettől parázok. Elővigyázatosságból ezért mindig ahhoz a kútoszlophoz szoktam állni ahol a teherautók tankolnak, ott csak gázolaj folyik mindegyik töltőcsonkból, szóval még véletlenül sem tudok hibázni.

Link to comment
Megosztás:

Uhh... lassan már 700e Km-nél járok a cégessel, és eddig még nem sikerült így járnom, de valamiért mégis folyton ettől parázok. Elővigyázatosságból ezért mindig ahhoz a kútoszlophoz szoktam állni ahol a teherautók tankolnak, ott csak gázolaj folyik mindegyik töltőcsonkból, szóval még véletlenül sem tudok hibázni.

Nekem sajnos sikerült 3 év alatt 2x is elkövetnem,pedig nem 700 ezer kilométert vezettem le 1980 óta..:)

Általában hagyom,hogy a kutas tankoljon...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Van egy Zafira B 2.2 aut. (Z22YH) benzines, 2006-os. 130 000 km.

Az autó motorilag hibamentes kijelzés a műszerfalon nincsen, de van egy idegesítő szokása, hogy ha a motor bemelegszik, akkor egy nyafogó, vinnyogó hangot ad ki magából, ami elsősorban alapjáraton hallható. Valószínűleg menet közben is csinálja, de azt nem hallom, mert az egyéb menetzaj gondolom elnyomja.

Mint utólag kiderült a hang a lendkerék házából jön. (mivel ha leszedem a lendkerék ház alján található dugót, akkor erősebben hallom a hangot)

A kérdésem az lenne, hogy volt-e valakinek hasonló motorral ilyen gondja és mi volt az oka, illetve, hogyan lehet orvosolni? Talán a legfontosabb, hogy ez csak "esztétikai" hiba vagy ennek a hangnak előbb utóbb következménye is lesz?

A segítséget előre is köszönöm!

Pix

Link to comment
Megosztás:

Nekem sajnos sikerült 3 év alatt 2x is elkövetnem,pedig nem 700 ezer kilométert vezettem le 1980 óta.. :)

Általában hagyom,hogy a kutas tankoljon...

Általában azok járnak így szvsz akik gyakran vezetnek dízel és benzines autót is, és viszonylag gyakran váltogatják ezeket. Én hálistennek mindig egyféle kúton tankolok mindegyik autóval (az egyikhez olyan tankolókártya van, a másikhoz meg a prémium benzin miatt), így belém rögzült hogy MOL kúton nem nyúlunk a benzines töltőcsonkhoz, Shell-en meg messzire elkerüljük a dízelt.

BTW én sem 700e km-nál tartok összesen (hanem bő 2milliónál), csak ezzel az egy autóval mentem eddig ennyit

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.