Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ilyenek is léteznek.....


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 264
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
Na jó azért annyira nem is ritka minta Dél-Amerikában gyártott Corsa B vagy Corsa C Sedan vagy Caravan... :o

Hónapokig figyeltem nap mint nap egy hasonló (csak az TR volt, tehát 2 ajtós) lassú pusztulását egy udvarban, de nemrég elvitték valahova, remélem jó helyre került.

előbb nézegettem http://www.youtube.com/watch?v=KmEo2m-PcBI, nekem nem tetszik :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Itt, Kméten 4db ilyen Caravan Corsa B van.Abból az egyik ami 1.7D, klubközeli, hiszen Morgó cartárs apukájáé.Valamint van egy pontosan ugyanilyen mint a képen van, az utcánk elején.Anno az első volt itt Kméten.1.4 16V.Nekem amúgy tecc, sztem amolyan F Astra méretű a gép.Hátránya, hogy zűr esetén nagyon necc beszerválni hozzá az alkatrészeket ami a hátulját illeti.

Amúgy Olaszországból, és Hollandiából kerültek az országba.A Braziloknál pedig Chevrolet márkanév alatt fut a gép.De sztem a C szegmens Caravanja izgalmasabb.

Üdv!

Nekem is van egy Corsa B Caravan -om, 1.7 D, és hátsó rugót keresek bele, de egyenlőre nem találok. Elég nehéz ehhez alkatrészt szerezni, ezért keresek egy Caravan tulajt, hátha már van tapasztalata ilyen téren. A post egy kicsit régi, de talán még olvassa valaki.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nekem is van egy Corsa B Caravan -om, 1.7 D, és hátsó rugót keresek bele, de egyenlőre nem találok. Elég nehéz ehhez alkatrészt szerezni, ezért keresek egy Caravan tulajt, hátha már van tapasztalata ilyen téren. A post egy kicsit régi, de talán még olvassa valaki.

Köszönöm!

http://cgi.ebay.de/1xHAD-Serien-Ersatz-Fed...#ht_2596wt_1017

Csergőben is meg lehet kérdezni.

de máshol ez jobb helyen lenne <_<

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...&start=8060

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sajnos az ebäyről rossz rugót küldtek, most meg nem akarják visszavenni, pedig egyértelműen sima Corsa B rugókat akartak rámsózni. Lefotóztuk a kocsiban lévő "henkelt" rugót, és azt amit küldtek, láthatóan leült vele a kocsi, és több centivel rövidebb mint kellene. De még mindíg hitetlenkednek. Pedig a hirdetés szerint is ez ehhez a típushoz való. Most keresek egy rugógyártót itthon, hátha egy vállalkozik rá. De eredeti rugó hiányában nem sok esélyem van szerintem.

Melyik topicban lenne ennek a helye?

Köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos az ebäyről rossz rugót küldtek, most meg nem akarják visszavenni, pedig egyértelműen sima Corsa B rugókat akartak rámsózni. Lefotóztuk a kocsiban lévő "henkelt" rugót, és azt amit küldtek, láthatóan leült vele a kocsi, és több centivel rövidebb mint kellene. De még mindíg hitetlenkednek. Pedig a hirdetés szerint is ez ehhez a típushoz való. Most keresek egy rugógyártót itthon, hátha egy vállalkozik rá. De eredeti rugó hiányában nem sok esélyem van szerintem.

Melyik topicban lenne ennek a helye?

Köszi a segítséget.

van B Corsa téma <_<

Csergőben nem kérdezted ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.