Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

Na végre dobott egy hibát a gép (legalább tudjuk hogy hol keressük a hibát) ismét EGR (miért is ne csak az a jó hogy kb 1 hete cseréltem zsír újra, és ki lett tisztítva minden szelepem is)

Pontos hiba: EGR visszavezető hiba, jah és széthullott a közép dobom csak úgy ha már baj akkor legyen jó nagy meg drága

Link to comment
Megosztás:

Na végre dobott egy hibát a gép (legalább tudjuk hogy hol keressük a hibát) ismét EGR (miért is ne csak az a jó hogy kb 1 hete cseréltem zsír újra, és ki lett tisztítva minden szelepem is)

Pontos hiba: EGR visszavezető hiba, jah és széthullott a közép dobom csak úgy ha már baj akkor legyen jó nagy meg drága

Az egér csere alkalmával a környéke nem lett kitakarítva? Hiába jó az EGR, ha nincs hol visszavezetnie!

Link to comment
Megosztás:

Helló! A segítségeteket szeretném kérni! Hogy lehet kiszerelni a külső visszapillantó tükörlapot?! A tükör füthető és elektromosan állítható. Egyszer már újra lett ragasztva de a nagy hidegekben elengedte a ragasztás. Most szeretnék venni egy újat az adapterrel együtt nem akarom újra ragaszgatni. Csak a kiszereléssel akarok óvatos lenni nehogy valami kárt csináljak. :lol: Előre is kösz a segítséget!!!!

Link to comment
Megosztás:

vazze! vedd ki a középdobot tolj a helyére egy csövet azt hagy szóljon :lol:

EGÉR rulz miért csesztet ...

Nem tudom, hogy egyáltalán miért tesznek bele ilyet? kell ez bele?

A középdobra meg már ráállítottam a szakit, holnap megyek érte!

Olyan volt amúgy h semmi hiba, azután meg egyszer csak leállt a gép (hiba még ekkor anem volt legalábbis lámpa szerint)

Aztán pedig dobálta a sárga kódot, aztán 3km után elmúlt, majd megint visszajött, elmúlt, visszajött (de nem volt erőtlen a gép)

Most a szaki megnézi még egyszer! Reménykedem, ha nem javul akkor sajnos búcsúzik a családtól :lol:

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Astra G (Z14XE) vezérléscsere vízpumpával együtt mibe kóstál egy Opel szervízes munkadíj??(csak a munkadíj érdekel)Mennyi idő kb??

helló!

2 - 2,5 órát rezzenéstelen arcal ráírnak márkaszervízben. kb 10.000.- + áfa óradíjjal dolgoznak általában.

jobban járnál ha lenne egy opel szerelőd és otthon kicserélné 10 ezerért kicserélik.

Link to comment
Megosztás:

helló!

2 - 2,5 órát rezzenéstelen arcal ráírnak márkaszervízben. kb 10.000.- + áfa óradíjjal dolgoznak általában.

jobban járnál ha lenne egy opel szerelőd és otthon kicserélné 10 ezerért kicserélik.

Ja, nekem tavaj márciusban az alábbi szervíz volt (saját szerelőmnél):

Vízpumpa, Hosszbordás szíj feszítőgörgő, főtengely szimering, bal oldali kutyacsont csere. Szervízdíj 10.000 Ft.

Igaz ebben nem volt vezéműszíj, de a szimering miatt le kellett szedni, tehát ugyanott vagyunk kb, sőt.

Link to comment
Megosztás:

Ja, nekem tavaj márciusban az alábbi szervíz volt (saját szerelőmnél):

Vízpumpa, Hosszbordás szíj feszítőgörgő, főtengely szimering, bal oldali kutyacsont csere. Szervízdíj 10.000 Ft.

Igaz ebben nem volt vezéműszíj, de a szimering miatt le kellett szedni, tehát ugyanott vagyunk kb, sőt.

jaja a szimeringet nekem is cserélni kell majd. kicsit ereszt. remélem kibír még 30.000 km-t

meg a vízpumpában is reménykedek még nincs hangja meg nem fogy a víz. de az már polcon van

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat!

Az én szerelőm akkor meg akar vezetni,mert 20000Ft-ért akarja csinálni és egy komplett nap kell neki vagy 2 délután....

Nem biztos, hogy megvezetni akar, hanem nem elég ügyes :lol:

Az enyém is megcsinálná két óra alatt.

A fentebb említett szervizelést nekem úgy csinálta meg, hogy elugrottunk hozzá az akkor 3 éves kisfiammal és végignéztük, aztán hazamentünk. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.