Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Ezt mondtam én is, hogy nem fontos azt az univerzális hulladékot rávenni a kocsidra, mikor vannak szolidabb és a kocsihoz jobban illő lökösök is, mint pl az amit J0hnny linkelt. :P

szerintem is sokkal szebb ez a lökös,formára is zsíros :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ezt mondtam én is, hogy nem fontos azt az univerzális hulladékot rávenni a kocsidra, mikor vannak szolidabb és a kocsihoz jobban illő lökösök is, mint pl az amit J0hnny linkelt. :P

igen igazatok van szolídabb is meg izé... kisebb meg izé... fehérebb is meg izé... meg nem olyan nagy meg izé... de hol és mennyiért? ez a kérdés :D

taplóláz akarom mondani padlógáz ^_^

üdv G

Link to comment
Megosztás:

igen igazatok van szolídabb is meg izé... kisebb meg izé... fehérebb is meg izé... meg nem olyan nagy meg izé... de hol és mennyiért? ez a kérdés :P

taplóláz akarom mondani padlógáz ;)

üdv G

maX!

"amúgy meg ilyen volt rajta és ilyen is lesz MERT NEKEM EZ TETSZIK!!!"

Hamar feladtad!!! :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ez szerintem hátsó és én üvegszálas lököst pl nem vennék. Nagyon merev és könnyen pattan. Főleg télen. :D

nem tudtam h hátsó nem érdekli, akkor sorry:D:D csak egy pl.-nak szántam. az tény h könnyebben pattan, főleg ha nagyon lent van.

Link to comment
Megosztás:

Nekem baromira be jönnek:

ő

ő is

Ezekkel megint az a baj szerintem, hogy az alapjában véve gömb alakú B Corsára, nem illik szögletes lökös. Ha megnézed ez ilyen előrenyúló, szögletes lökös akar lenni, csak le van kerekítve a széle. Szerintem ez is marha rondán állna rajta. De ugye ízlések és... :D

Link to comment
Megosztás:

Ezekkel megint az a baj szerintem, hogy az alapjában véve gömb alakú B Corsára, nem illik szögletes lökös. Ha megnézed ez ilyen előrenyúló, szögletes lökös akar lenni, csak le van kerekítve a széle. Szerintem ez is marha rondán állna rajta. De ugye ízlések és... :D

Persze, valószínűleg igazad is lenne, nem raknák fel ilyet a kocsira ^_^ Csak hát teccik, jól néznek ki!

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy ízlésficamos még nem jelenti azt, hogy hozzáértő. <_< Egy mattig kadett/astra is valakinek szép, valakinek ronda, de aki ért hozzá az elismeri. A frigate bojler nem ez a kategória. -_-

Hé! Nem csak a 'níd fór szpídes' cuccok jönnek be :D tudok dicsérni egy gyönyörű szép állapotban lévő kocsit is! Volt mostoha apám most vett nem rég egy fehér G Astrát... hát hibátlan az autó kívűl-belül ,és komolyan le kell ülnöm mikor meg látom vele.

a falufelnit már ő szerezte rá

Néha a kevesebb a több! B)

A részletekben van a lényeg. B)

Pl egy gyári külsejű corsa művel egy ilyet. :rolleyes:

Hát nem sz*rozott vele :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.