Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Igazából a lökös miatt linkeltem. Ez is C20LET. :rolleyes:

Én pl tudom értékelni mind a 2 fajta kinézetet. Ha lenne elég pénzem akkor csináltatnék egy full letisztult és egy brutál "nídforszpídes" verdát. Utána csak kedv kérdése ,hogy éppen melyiket használnám.

Mindenesetre nem lehet dícséret nélkül hagyni a kis pirosat mert nagyon jól néz ki a lökössel és az angel lámpákkal.

Link to comment
Megosztás:

Én pl tudom értékelni mind a 2 fajta kinézetet. Ha lenne elég pénzem akkor csináltatnék egy full letisztult és egy brutál "nídforszpídes" verdát. Utána csak kedv kérdése ,hogy éppen melyiket használnám.

Mindenesetre nem lehet dícséret nélkül hagyni a kis pirosat mert nagyon jól néz ki a lökössel és az angel lámpákkal.

Az bisztos! Már csak valami 6 hengeres szivet kéne bele rakni, meg valami jó kis kipufogó rendszert, és már szép kis hang is van a szép kis kinézethez :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez most mifélefajta? Amint látom nem simaüveges,nem is angel eyes. Milyen árban lenne egy ilyen?

Tényleg azt meglehet oldani h egy sima, egyszerű corsa lámpának a belsejét lefújni feketére vagy az sokat rontana a fény minőségén? (persze normál izzóknál)

Általam okosított utángyári lámpa. Dzs0nny( :rolleyes:) morzsájában nézelődik.

Link to comment
Megosztás:

Szétszed, lefest, összerak. :rolleyes:

Gondolom vmi hőálló festékkel fújtad le? (szóróssal). Az egész belsejét lefújtad vagy az izzó mögötti rész (nem vágom a nevét) azt kihagytad? Csökkentette a hatótávolságot az izzónak a fekete háttér?

Húúú elég sokat kérdezek de ezt meg akarom valósítani én is <_<

Link to comment
Megosztás:

Gondolom vmi hőálló festékkel fújtad le? (szóróssal). Az egész belsejét lefújtad vagy az izzó mögötti rész (nem vágom a nevét) azt kihagytad? Csökkentette a hatótávolságot az izzónak a fekete háttér?

Húúú elég sokat kérdezek de ezt meg akarom valósítani én is :rolleyes:

Van egy keret, ami nem vesz részt a fénycsóva képzésben. Azt festheted bármilyenre...kedved szerint.

Link to comment
Megosztás:

Van egy keret, ami nem vesz részt a fénycsóva képzésben. Azt festheted bármilyenre...kedved szerint.

Nagyon köszönöm a segítséget! Remélem sikerülni fog. Holnap veszek vmi hőálló festéket és a napokban ki-szét-fest-össze-be. :rolleyes:

Amúgy az első lököst le kell szedni h kivegyem a helyéről az első lámpákat?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon köszönöm a segítséget! Remélem sikerülni fog. Holnap veszek vmi hőálló festéket és a napokban ki-szét-fest-össze-be. :rolleyes:

Amúgy az első lököst le kell szedni h kivegyem a helyéről az első lámpákat?

Szerintem nem, bár még sosem cseréltem korzán lámpát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.