Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Ma mégis sikerült beszerelni a Corsába a toronymerevítöt. :unsure:

http://www.kepfeltoltes.hu/060810/77716946...ltoltes.hu_.jpg

Elöször azt hittem, hogy nem fog menni, mert a lyukak kicsit el voltak fordulva.

De te fogtad, megcsavartad a tornyokat, és máris jó lett :D :)

Király lesz a gép, kíváncsi leszek rá élőben (már ha Szemesre elhozod) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Épp most fejeztük be a motortér és a Kadett LCD-müszerfal kábalainek forrasztását és elrendezését.

Végre a motortér is úgy néz ki, mint egy normális kocsié, nem lógnak mindenfelé kábelek. :unsure:

Az LCD-n is minden müködik, söt, még az olajnyomásmérö sem egyfolytában maximumon áll, mint általában. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma megvolt az elsö sikeres próbaút. :)

Nem is megy rosszul. :D

Vannak még kisebb problámák. Ami a legkevésbé tetszik az az, hogy a rövid féltengely beremeg, ha 170-180-nál gyorsabban megyek. Minél hamarabb le kell gyártatnom másik tengelyeket, amik egy anyagból, heggesztés nélkül fognak készülni.

Most még a pozitív dolgok:

1., 2. és 3. sebességet probléma nélkül végigkaparja, de szerintem ha meglesz a kipufogó és a nagy benzinpumpa, akkor még jobban fog menni. :unsure: Szerintem jobban kellene gyorsulnia.

Már mentem egy 3-as Golf ellen is, de kicsit lemaradt. :D

A futómü nagyon kemény, de nagyon jól fekszi az utat. Aki mellettem ült, utólag bevallotta, hogy félt mikor olyan gyorsan belementem egy kanyarba, de a kocsinak meg se kottyant.

Aki eddig benne ült, mind azt mondta, hogy olyan kocsiban még nem ültek, ami így ment volna. Volt libabör és remegés is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A futómü nagyon kemény, de nagyon jól fekszi az utat. Aki mellettem ült, utólag bevallotta, hogy félt mikor olyan gyorsan belementem egy kanyarba, de a kocsinak meg se kottyant.

Aki eddig benne ült, mind azt mondta, hogy olyan kocsiban még nem ültek, ami így ment volna. Volt libabör és remegés is. :unsure:

Azért csak okosan!!!!!!! :)

S, gratula a sikeres próbaúthoz!!

Link to comment
Megosztás:

Na, voltam megtekinteni Demó gépét, és igazi meglepiverda egyenlőre, mert a külseje nem igazán tükrözi azt, ami a motortérben dohog.Hihetetlen, hogy belefér a C20XE, még ha kicsit alakítani is kell a motortéren :unsure:, amiről hát persze, hogy nem csináltam képet.

Viszont a többiről igen, és amint hazaértem, felrakok párat.

Ütős kis gép lesz, annyi szent.

Link to comment
Megosztás:

Na, voltam megtekinteni Demó gépét, és igazi meglepiverda egyenlőre, mert a külseje nem igazán tükrözi azt, ami a motortérben dohog.Hihetetlen, hogy belefér a C20XE, még ha kicsit alakítani is kell a motortéren :unsure:, amiről hát persze, hogy nem csináltam képet.

Viszont a többiről igen, és amint hazaértem, felrakok párat.

Ütős kis gép lesz, annyi szent.

Miröl kell még kép, én már majdnem mindenröl csináltam.

Link to comment
Megosztás:

Épp most fejeztük be a motortér és a Kadett LCD-müszerfal kábalainek forrasztását és elrendezését.

Végre a motortér is úgy néz ki, mint egy normális kocsié, nem lógnak mindenfelé kábelek. :)

Az LCD-n is minden müködik, söt, még az olajnyomásmérö sem egyfolytában maximumon áll, mint általában. :D

Nagy szívás berakni a kadett digitet F astrába?Vállalsz ilyen berakást nekem :unsure: ?

Link to comment
Megosztás:

Nagy szívás berakni a kadett digitet F astrába?Vállalsz ilyen berakást nekem :unsure: ?

Időigényes, a helyes válasz rá! :) Nekünk Udival olyan 5 órába telt, mire Udi mindent a helyére rakott! Én meg csak néztem azokat a kapcsolási rajzokat, lövésem nem volt az egészről, de a forrasztópákát ügyesen tartottam! :D

Link to comment
Megosztás:

Időigényes, a helyes válasz rá! :D Nekünk Udival olyan 5 órába telt, mire Udi mindent a helyére rakott! Én meg csak néztem azokat a kapcsolási rajzokat, lövésem nem volt az egészről, de a forrasztópákát ügyesen tartottam! :lol:

Azt én is ügyesen tudom tartani :unsure: :) ,bár megvettétek Dinitől a kadett lcd-t így most várok míg bont egy másikat,de legalább van időm keresni valakit aki berakja nekem :D

Link to comment
Megosztás:

A fehér nem v.mi nitrós csoda?,Az alsó meg............... szal érje utol aki tudja! :unsure:

Amúgy Demónál vannak LCD-k! :) Szal tuti tudna segíteni!Viszont az a királyság, hogy a 7végén, mikor voltam nála, megvizsgáltam, faceliftes műszerfallal is a digitet, és a legdurvább az volt, hogy úgy áll benne, mint ha abba találták volna ki! :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolod, hogy Zoli nem segítene ?

Azt mondta nem csinál többet ilyet :unsure:

AAmúgy Demónál vannak LCD-k! :) Szal tuti tudna segíteni!Viszont az a királyság, hogy a 7végén, mikor voltam nála, megvizsgáltam, faceliftes műszerfallal is a digitet, és a legdurvább az volt, hogy úgy áll benne, mint ha abba találták volna ki! :D

Nem hiszem hogy annyiért oda adná mint a Dini,ráadásul azt mondta hogy Demó vette meg töle.Vagy valamit félre értettem?

Link to comment
Megosztás:

Ha nagyon kell, akkor odaadom annyiért, mint amennyiért vettem :unsure: és ha kell, akár be is kötöm neked.

Most már csak azt kellene kitalálni, hogy mikor és hol csináljuk. Még akár válogathatsz is, mert már 3 fajta van itthon. Egyszer a kerek ford.számmérös és két nyomatékgörbés. Abból viszont kis különbség van a 8V és a 16V modellek között.

Link to comment
Megosztás:

Ha nagyon kell, akkor odaadom annyiért, mint amennyiért vettem :unsure: és ha kell, akár be is kötöm neked.

Most már csak azt kellene kitalálni, hogy mikor és hol csináljuk. Még akár válogathatsz is, mert már 3 fajta van itthon. Egyszer a kerek ford.számmérös és két nyomatékgörbés. Abból viszont kis különbség van a 8V és a 16V modellek között.

Nagyon nem kell :) tudok várni,meg elboltolom a Dinivel okosba úgyis lesz neki még.Viszont a bekötésre igényt tartanék mert ahhoz nagyon nem értek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.