Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

A csomagtartót belülről mér kell kifújni? Nekem ott gyárilag fényezve van és még teljesen hibátlan állapotú a festés.

Szerinted viccből fújtam ott is ki? :wink: Sajna a karosszérialakatolás után ezt is meg kell tenni. De 900 ft/dl áron nem akartam festéket kevertetni. Inkább 1260Ft/l áron kapott alvázvédőt. Úgyis szőnyeg és kárpit megy rá. csak előbb hagyja el a nitro szagot. :?

Link to comment
Megosztás:

Szerinted viccből fújtam ott is ki? :wink: Sajna a karosszérialakatolás után ezt is meg kell tenni. De 900 ft/dl áron nem akartam festéket kevertetni. Inkább 1260Ft/l áron kapott alvázvédőt. Úgyis szőnyeg és kárpit megy rá. csak előbb hagyja el a nitro szagot. :?

Nekem a Corsán úgy volt megoldva, hogy ott is ki lett fújva alvázvédővel, mint a Vectrádon, aztán a föstő meg lefújta.+ ugye alul is le van védőzve, szal tripla védelem! :P

Link to comment
Megosztás:

Igen, de ekkor már a csomitér színre fújásának már csak esztétikai jelentősége van. Szőnyeg alatt erre nem költök. (Neked a corsa a játszós hobbiautó, nekem a P1. Na a P1-essel már én sem így csinálnám, sőt ott rücsit sem kapna a csomagtér.)

Link to comment
Megosztás:

Először is mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget megfogom próbálni a tesztet megcsinálni ha megtalálom a ALDL csatit.

Nagyon félek az autóval hosszabb útra elindúlni mivel azért csak 91 -es autó. :P

Nem járt hozzá színrefújt lökhárító egyébként elküldöm a képét hátha valaki ráismer és tudja hogy mire kell vele vigyázni :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, de ekkor már a csomitér színre fújásának már csak esztétikai jelentősége van. Szőnyeg alatt erre nem költök. (Neked a corsa a játszós hobbiautó, nekem a P1. Na a P1-essel már én sem így csinálnám, sőt ott rücsit sem kapna a csomagtér.)

A Corsa bár fájó szívvel, de eladó sorba került.Az új szerzemény pedig itt vár az udvaron, végre mehessen.

Azért szvsz jobb ez így, ha le van kenve, ahol le kell kenni.Tovább tart. :!:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget. :evil:
Jól van, lehetsz morcos, de ígérd meg, hogy eszedbe jutok, amikor egy sarki szerelő a második 20-30 ezer ft-os alkatrészt cserélteti ki veled tippre, és még mindig nem jó, ugyanis nincs neki megfelelő műszere a típushoz. :wink: Na persze minden attól függ, hogy neked mi az olcsó.

Peace.

Link to comment
Megosztás:

Köszi de még azt sem tudom hogy van-e valami hibája vagy nincs :roll:  de gondolom nem véletlenül volt eladva csak nem mindegy hogy ki nézi át. Pénzt bármire el lehet kérni :P  Ha meg kell javítani valamit akkor biztos nem mindegy hogy ki csinálja. Jó lenne egy autósbolt cím is ahol esetleg kisebb alkatrészeket vehetnék az autómhoz. Pl. olaj, fékolaj, vagy bármi más ha kell. Köszi

1.A Strohmnál tuti értenek hozzá.

2. www.csergoe.hu

:wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.