Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ha már ennél a témánál jártok akkor én is kérdezek vmit :D

Ha havonta utána kell tölteni 1 liter hütöfolyadékot az mitől van???

Elpárolog, vagy fogy mindenkinek ??

nekem is ez volt és a vízpumpa csere megoldotta, nézd meg a vízpumpát, a környékén nem e látsz folyást nekem szép fehér volt a fagyálló miatt a környéke. úgy tom van valami tömbszelence a pumpába az szokott kimenni és a pumpán van egy furat kialakítva, ahol ilyen esetben tud távozni a víz. de a bilincseket is nézd meg.

Link to comment
Megosztás:

Ha már ennél a témánál jártok akkor én is kérdezek vmit :D

Ha havonta utána kell tölteni 1 liter hütöfolyadékot az mitől van???

Elpárolog, vagy fogy mindenkinek ??

Még a kartergáz csövét is levenném, hogy nem-e a motorban köt ki a fagyálló,mert azt ott meglátod a cső falán,ha fehéres sárgás lerakódás lenne!

Reméljük, hogy csak elfolyik!!!!

Mert nekem 100Km-en elment 1L fagyálló,belement a motorba,mert el volt égve a hengerfejtömítés!

Mondjuk lehet, hogy gőzölne a kipufogón,ha a motorba menne....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mint a múltkor is írtam esedékes nálam egy vezérműszíj csere. A kérdésem a következő lenne: Vezérműszíj cserekor a vízpumpát is szokták cserélni avagy nem?? A pumpának eddig semmi baja sincsen, teljesen jól működik. Azért kérdeztem mert én nem vagyok sajnos még nagyon jártas a témában, ugyanakkor családon belül most megy a harc hogy ki kell-e cseréltetni vagy csak pénzkidobás az egész! Ismerősök közül is valaki ezt mondja, valaki azt!? Ez is olyan dolog mint az olajcserekor a szűrők cseréje?? Ezt is együtt szokták cserélni?? Kíváncsi vagyok hogy ti hogyan szoktátok ezt a dolgot megoldani..

Link to comment
Megosztás:

Köszi isi neked is! Igazából vezérmüszíjat is azért cserélek mert most 1 hónapja hogy megvettem a kocsit s azt mondták hogy mivel nem tudni hogy mikor cserélték,így cseréltessem ki. Óra szerint most 142000km van benne,mióta megvan azóta 1000km mentem vele gond nélkül! Holnap kapok infót arról hogy mennyibe fog ez nekem fájni...

Link to comment
Megosztás:

Vezérműszíj cserekor a vízpumpát is szokták cserélni avagy nem?? ... Ezt is együtt szokták cserélni?? Kíváncsi vagyok hogy ti hogyan szoktátok ezt a dolgot megoldani..

Én minden vezérműszíj cserekor cserélem a pumpát is, biztos ami biztos alapon. De cimborám aki híres a költséghatékony megoldásokról, ő csak akkor cseréli ha már folyik a cucc. Én nem reckírozok :D

Link to comment
Megosztás:

Nem újságoltam, de az utóbbi 2 bringaversenyen a nagy fiam 1. és 2. helyezést ért el. ;) A kicsi 5. lett. :P

Összetettben 1 ponttal lemaradva a 2. a nagyobbik.^_^

54138-20100627-zmWNwK.jpg

Meg van nálunk a városban 1 oválpálya, olyan mint a Millenáris, mentem rajta néhány kört a géppel. Állat a döntött kanyar. :D

53973-20100627-rXJ3Ji.jpg

Azóta levágták a gazt.

Link to comment
Megosztás:

Más témával kapcsolatban érdeklődnék tőletek! A kötelező biztosítással kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem hogy kárbejelentő lapot (betétlap) honnan tudok kérni?? A biztosítótól akinél kötöttem a kötelező biztosítást?? Azért kérdezem mert hogy ugye én kereskedőtől vettem a kocsit, az átírástól kezdve mindent elintézett nekem, így a biztosítást is (nekem csak a csekket kellett befizetnem) s gondoltam hogy jó ha van nálam egy betétlap, bár remélem hogy sohasem lesz rá szükségem.. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Más témával kapcsolatban érdeklődnék tőletek! A kötelező biztosítással kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem hogy kárbejelentő lapot (betétlap) honnan tudok kérni?? A biztosítótól akinél kötöttem a kötelező biztosítást?? Azért kérdezem mert hogy ugye én kereskedőtől vettem a kocsit, az átírástól kezdve mindent elintézett nekem, így a biztosítást is (nekem csak a csekket kellett befizetnem) s gondoltam hogy jó ha van nálam egy betétlap, bár remélem hogy sohasem lesz rá szükségem.. ^_^ :D

allianznál pl. ITT letölt kinyomtat, de ha bemész az irodájukba akinél kötötted biztos adnak, de ez is megfelel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.