Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Grat :wacko:

Nekem meg ma ideértek a csomagok Msanyesztól :wacko:

2 első ülés, müszerfal kijelző, meg egy hátsó rendszámtábla világitás :D

Hétvégén üléseket rakom bele, majd megprobálom a müszerfalba a kijelzőt, csak azt még én se tudom hogyan kezdjek hozzá :S

Ha odaértél, hogy csinálnád az óracsoport cserét akkor szólsz és segítek. De szerintem itt bárki tud segíteni. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Grat :wacko:

Nekem meg ma ideértek a csomagok Msanyesztól :wacko:

2 első ülés, müszerfal kijelző, meg egy hátsó rendszámtábla világitás :D

Hétvégén üléseket rakom bele, majd megprobálom a müszerfalba a kijelzőt, csak azt még én se tudom hogyan kezdjek hozzá :S

Mennyi lett a posta vége?

Link to comment
Megosztás:

Mennyi lett a posta vége?

Mivel nem standard csomag ami csak 20 kg-ig lehet, így 1690 Ft. De csak a 2 db ülés volt 32 kg fejtámlástól sinestől, stb és még nem számoltam a doboz súlyát. Így kettőbe kellett csomagolni és így 2X1690 Ft. Az egyik csomag volt vagy 22 kg a másik meg 21. Asszem! :D

Mindegy, nekem csak a port fogta itt neki meg pont ilyen kellett.

Link to comment
Megosztás:

Mivel nem standard csomag ami csak 20 kg-ig lehet, így 1690 Ft. De csak a 2 db ülés volt 32 kg fejtámlástól sinestől, stb és még nem számoltam a doboz súlyát. Így kettőbe kellett csomagolni és így 2X1690 Ft. Az egyik csomag volt vagy 22 kg a másik meg 21. Asszem! :wacko:

Mindegy, nekem csak a port fogta itt neki meg pont ilyen kellett.

:D Az szép :wacko:

Nem néztek nagyot a postán? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

:wacko: Az szép :wacko:

Nem néztek nagyot a postán? :D

Szerinted??? :D Bemegy egy majd2méteres (188 cm) piros rövidnacis srác 2 mosógép méretű dobozzal a postára.... A biztonsági őr csak figyelt! :D

A pult mögött álló postás néninek meg kerekedett a szeme mikor meglátta. Hát amikor át kellett emelni a pulton! Na az volt még szép! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Szerinted??? :D Bemegy egy majd2méteres (188 cm) piros rövidnacis srác 2 mosógép méretű dobozzal a postára.... A biztonsági őr csak figyelt! :wacko:

A pult mögött álló postás néninek meg kerekedett a szeme mikor meglátta. Hát amikor át kellett emelni a pulton! Na az volt még szép! :wacko:

:D :D :P

Látom magam előtt :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Szerinted??? :D Bemegy egy majd2méteres (188 cm) piros rövidnacis srác 2 mosógép méretű dobozzal a postára.... A biztonsági őr csak figyelt! :wacko:

A pult mögött álló postás néninek meg kerekedett a szeme mikor meglátta. Hát amikor át kellett emelni a pulton! Na az volt még szép! :wacko:

Nem az volt a szép :wacko:

Gondolt el amikor szállitották és ide-oda pakolgatták :D

A postás aki kihozta kocsival alig tudta kivenni a kocsiból :D Anyum megsajnálta a srácot és adott neki 400ft-ot :P

Link to comment
Megosztás:

Strilitz megitatta a macskát benzinnel, az ment 5 lépést és összeesett.

Biztosan kifogyott a benzin - gondolta Stirlitz. :D

Ez jó :É és utána hiába töltött bele benzint nem akar menni :wacko: a végén meg szétakarta szedni, biztos eldugult a nyelőcsőve xD

Link to comment
Megosztás:

Egy buta kérdés!

Mekkora a gyári ET-je az 1.6 Vekinek? Illetve változik az ET ha a nagy fékeket teszem rá? C20NE.

Vekinek Et-je? ET-je a felninek van. Nem? Az meg ET49. Én még más ET számú felnivel nem találkoztam. Vagy arra gondolsz, hogy az C16NZ első tárcsa miben különbözik a C20NE-től? Persze az átmérőjét és vastagságát leszámítva. :D

Link to comment
Megosztás:

Vekinek Et-je? ET-je a felninek van. Nem? Az meg ET49. Én még más ET számú felnivel nem találkoztam. Vagy arra gondolsz, hogy az C16NZ első tárcsa miben különbözik a C20NE-től? Persze az átmérőjét és vastagságát leszámítva. :D

na tessék. nem is buta kérdés, hanem egyenesen hülye :wacko: Igen arra gondoltam egyébként, hogy mekkora ET-s felnihez nem kell tehermentesítő. Kinéztem egy felnit Et38. Ezeket a felnitémákat még annyira nem értem..

Link to comment
Megosztás:

na tessék. nem is buta kérdés, hanem egyenesen hülye :wacko: Igen arra gondoltam egyébként, hogy mekkora ET-s felnihez nem kell tehermentesítő. Kinéztem egy felnit Et38. Ezeket a felnitémákat még annyira nem értem..

A Te autódra mindenféle ültetés nélkül (úgy hogy ne súroljon be) az ET35-ös felnit lehet feltenni max. vagy ettől nagyobbat ET49-ig, mert az a gyári méret. De az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy a gumik sem egyformák. Például nekem a felni7,5X16-os ET35. Mikor megvettem volt rajta hátul "db Good Year Eagle F1 gumi 205/45R16 méretben és nagyobb döccenőknél és persze terhelt állapotban besúrolt. Rá egy évre úgy döntöttem, hogy cserélem a gumikat. A méret maradt de DAYTON D300 SPRINT gumikat találtam nagyon jó áron. Ezzel már nem súrol be egyáltalán. Hozzáteszem, nekem nincs ültetés mert akkor nem tudnám használni a garázst. :D

Ugyanakkor látom fogalomzavarban szenvedsz. :wacko:

A tehermentesítő arra szolgál, hogy kitöltse a felni belső átmérője és az autó kerékagya közti teret, így egy esetleges kátyús találkozásnál nem csak a 4 db csavar kapja az ütést, hanem ez a karika ami (a nevében is szerepel) leveszi a terhet a csavarokról. Remélem érthető voltam, de ha mégsem akkor bocsi. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A Te autódra mindenféle ültetés nélkül (úgy hogy ne súroljon be) az ET35-ös felnit lehet feltenni max. vagy ettől nagyobbat ET49-ig, mert az a gyári méret. De az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy a gumik sem egyformák. Például nekem a felni7,5X16-os ET35. Mikor megvettem volt rajta hátul "db Good Year Eagle F1 gumi 205/45R16 méretben és nagyobb döccenőknél és persze terhelt állapotban besúrolt. Rá egy évre úgy döntöttem, hogy cserélem a gumikat. A méret maradt de DAYTON D300 SPRINT gumikat találtam nagyon jó áron. Ezzel már nem súrol be egyáltalán. Hozzáteszem, nekem nincs ültetés mert akkor nem tudnám használni a garázst. :D

Ugyanakkor látom fogalomzavarban szenvedsz. :wacko:

A tehermentesítő arra szolgál, hogy kitöltse a felni belső átmérője és az autó kerékagya közti teret, így egy esetleges kátyús találkozásnál nem csak a 4 db csavar kapja az ütést, hanem ez a karika ami (a nevében is szerepel) leveszi a terhet a csavarokról. Remélem érthető voltam, de ha mégsem akkor bocsi. :wacko:

Oké megvan. Minden érthető volt! Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.