Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok,

nem tudom jó helyre irom-e de talán tudtok segiteni.

Eladnám a Veki A-mat és majd veszek B-t :D Csak nem tudom mennyiér tudom elpasszolni. Egy 1995/06os sötétszürke-metál Veki 1.6i (X16SZ) szervóval, el. ablakkal, tolótetővel, riasztóval, meg asszem ennyi. ~275e km van benne elvileg nincs visszatekerve, belül szinte hibátlan, kivül a kornak megfelelő szerintem. Nomeg 6e kmes nyárigumi meg friss lengéscsillapitók csapágyak stb van benne szóval jól eltartottam :wacko: Valami tipp, hogy mennyiér hirdessem? Köszi

Link to comment
Megosztás:

Valami tipp, hogy mennyiér hirdessem? Köszi

Te akarod eladni, miért más mondja meg hogy mennyiért?

Amúgy ha beírod a fentebbi paramétereket a használtauto.hu keresőjébe, akkor kapni fogsz egy hozzávetőleges árszintet, amihez képest az autód állapotát ismerve már be tudod lőni a tiednek az árát... ha el is akarod adni akkor valahova középre szvsz.

(Jelen pillanatban a megadott paraméterekkel 7db autó szerepel a hasznáétauto.hu-n, az osztrák papírosokat leszámítva 300e és 450e Ft közötti áron. Valahova a kettő közé pozicionáld be a tiedet (attól függően hogy van-e benne légzsák, mennyi a műszaki, mennyit futott, milyen állapotban van, stb...), aztán sűrű ima hogy mielőbb jöjjön vevő.)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

nem tudom jó helyre irom-e de talán tudtok segiteni.

Eladnám a Veki A-mat és majd veszek B-t :wacko: Csak nem tudom mennyiér tudom elpasszolni. Egy 1995/06os sötétszürke-metál Veki 1.6i (X16SZ) szervóval, el. ablakkal, tolótetővel, riasztóval, meg asszem ennyi. ~275e km van benne elvileg nincs visszatekerve, belül szinte hibátlan, kivül a kornak megfelelő szerintem. Nomeg 6e kmes nyárigumi meg friss lengéscsillapitók csapágyak stb van benne szóval jól eltartottam :wacko: Valami tipp, hogy mennyiér hirdessem? Köszi

Szia! Én azt mondanám, hogy rakd ki 5000 Ft-ért (annyi pénzem még talán van) és én azonnal indulok érte! :D Jó, csak vicceltem! Csatlakozom az előttem szólóhoz! Neked kellene árat kitalálni rá! És milyen B Vectrát szeretnél venni? Dízel vagy benzines? Köbcenti?

Link to comment
Megosztás:

100asé nem kapod meg :D Gondoltam az itteni opelspecik tudnak egy árat mondani, köszi tgabika.

Most nem vagyok otthon és egy kb 1km-röl lopott wifi netem van amivel ez a fórum is 10perc alatt jön be nemhogy használtautó.hu-t nézegessek, behal a net mire betölti az 1. képet :wacko: Csak érdekelt kb mennyire saccoljátok. Veki b-böl meg majd 1.6os-t vagy dizelt, nem kell nekem erőmű csak használható legyen, ja meg klima alap, azér gyüjtöttem h nyáron ne süljek szét, és hamár eddig nem hagyott cserben a veki megint azt veszek :wacko:

Link to comment
Megosztás:

100asé nem kapod meg :D Gondoltam az itteni opelspecik tudnak egy árat mondani, köszi tgabika.

Most nem vagyok otthon és egy kb 1km-röl lopott wifi netem van amivel ez a fórum is 10perc alatt jön be nemhogy használtautó.hu-t nézegessek, behal a net mire betölti az 1. képet :wacko: Csak érdekelt kb mennyire saccoljátok. Veki b-böl meg majd 1.6os-t vagy dizelt, nem kell nekem erőmű csak használható legyen, ja meg klima alap, azér gyüjtöttem h nyáron ne süljek szét, és hamár eddig nem hagyott cserben a veki megint azt veszek :wacko:

Te tudod majd, hogy mennyire futja a zseton, de én nem ajánlom az 1.6 benzint! Akkor inkább már az 1.8 vagy 2.0. Kötelező szempontjából teljesen mindegy, mert egy kategóriába esnek de lényegesen jobb választás bármelyik az 1.6-nál. Ráadásul klímást szeretnél ....

Unokatesóm tavaly vette a 99/11 hós B2 Vectráját 850 e Ft-ért. Van benne elektromos ablak, klíma, központi zár, cd lejátszó, ABS, meg még kitudja mi. Ja és 1.8 automata 116 LE-s. Nagyon meg van vele elégedve. Hangulattól függően 8-10litert eszik neki 100 km-en. Javarészt városban használja. Szóval érdemes utánnanézni rendesen! Hátha találsz Te is valami hasonlót! De mondom! 1.6-ot ne vegyél! A dízelről nem tudok nyilatkozni. Azt nem ismerem, hogy mennyire kényes.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.