Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy van- e valakinek rajza 2.5-ös motor olaj és vízköréről. Olyan problémám van ugyanis hogy a hűtővízbe belefolyik az olaj, és viszont, valamint nagymértékben fogy az olajam. Most cseréltem hengerfejtömítést de úgy látom a helyzet változatlan. Vagy esetleg van-e valakinek ilyen irányú rossz tapasztalata?

Talán hengerfejes???

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

45 ös hibakódót dobta ki.Labdaszonda feszülrség...Dus keverék.Széthuztam a labdaszonda csatiját,és elinditottam a sárga lámpa nem világitott.Majd menetközben összedugtam.(ez volt a baj):)Lefulladt.Majd urja indit és pörög mint a meszes:)Lehet fentakadt az alapjárati motor?Vagy mi?

Fújd be kontakttisztióval és járjál vele pár kmert.

Link to comment
Megosztás:

Na zért ne túlozzuk el a dolgot:)De örülök hogy eladtad:)Ki volt már idegileg de most nem?Amugy faja a moci,kösz:)

Látjátok ő is megmondja hogy nem volt már jó a Vectra. 1 hét múlva mérünk a corsába is kompressziót. Vectrának a kompressziója még jó volt 10-11 bar, ment mint a golyó :D csak emelkedőn nem, csak akkor ha visszaváltottam :D

Örülök hogy tudtam szerezni mocit <_<

Link to comment
Megosztás:

Jó a c16nz motor akkor amit vittem??? <_< Képeket lőhetsz, hogy sikerült az egész kasztniját megoldani :D

Ja meg lett csinálva a kaszni,de többet ilyet soha.Sokszor voltam ugy hogy felgyujtom.És hozzáteszem ez sokkal döglegyebb volt mint a tiéd,hát nem volt egy épp lemez rajta háhá.Már a méhtelepen sem vették volna át hehe.De hát láttad te is :D

Link to comment
Megosztás:

Ja meg lett csinálva a kaszni,de többet ilyet soha.Sokszor voltam ugy hogy felgyujtom.És hozzáteszem ez sokkal döglegyebb volt mint a tiéd,hát nem volt egy épp lemez rajta háhá.Már a méhtelepen sem vették volna át hehe.De hát láttad te is <_<

Tudomtudom :D Örülök hogy sikerült :D Gondolom azért van még rajta munka :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Kb. egy hete váltottam astráról vectrára, és tegnap egy 20km-re lévő faluban ráakadtam egy ugyanilyen 95-ös évjáratú x20xev motorszámú vekire amiből a hajtókar kiütötte a blokk oldalát. Viszont sok mindenben egyezik az enyémmel, klíma, x20xev,kaszni detto ugyanaz rozsdamentes, elektromos ablak, stb. csak éppen nem automata hanem manuális. A srác 100 ezerért adná legalábbis ennyit mondott irányárnak. Szerintetek megérné megvenni, alkatrésznek?

Milyen felszereltség? CD? CDX?

Amúgy én kicsit sokallom érte a 100at. Én bemondanék 50-et, aztán meglátjuk, hogy hol áll meg a licit <_<

Link to comment
Megosztás:

Bőrbelsős? :D Nemmondod? :D

4 vagy 5ajtós?

Én 1,5 évig vadásztam erre a felszereltségre ezzel a motorral, nah meg a klíma, horog és a bőrbelső. A BC és az automatán kívül semmi sem hiányzik belőle.

Oksa várom a képeket :lol:

Amúgy a jeladó ajándék, csak dobj privátban egy címet.

Íme a képek az autóról: image-18FD_4D6E3B11.jpg

image-D571_4D6E3B11.jpg

image-331C_4D6E3CD9.jpgimage-2966_4D6E3CD9.jpg

image-8D52_4D6E3CD9.jpg

image-148F_4D6E3CD9.jpg

image-4468_4D6E3CD9.jpgimage-89F3_4D6E3E74.jpgimage-6237_4D6E3E74.jpgimage-17AC_4D6E3E74.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szép, csak kár hogy eldurrant a jobbos övfeszítőd.... törve volt vagy valaki megpróbálta kiszedni az ülést?

Nekem is tetszik, de ha elfogy a türelmem akkor előbb utóbb a hasznaltautoponthun köt ki. Nem igazán sikerül be állítani hogy normálisan működjön. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tetszik, de ha elfogy a türelmem akkor előbb utóbb a hasznaltautoponthun köt ki. Nem igazán sikerül be állítani hogy normálisan működjön. :D

Az igen! Gratula a géphez.

Hát nem semmi állapotban, az enyém fényévekre volt innen amikor megvettem. Most már már kezd így kinézni, de sajna a vezetőülésemen már kirepedezett a bőr :S

Hát én azt javallanám, hogy ne add fel, jó kis gép lesz ez, ha megoldod ezeket a villamos/motorproblémákat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Íme a képek az autóról:

.................

Szép autó! :) Nagyon tetszik a színe illetve a belseje! :lol:

Nem titok. 325 zöldhasú. Azóta már költögettem rá, lengéscsillapítók vezérlés, friss olaj, stb. sok volt érte? Mennyit ér egy ilyen 16 éves kocsi?

Az én véleményem az hogy szerintem nem sok, :D de majd jönnek a nagykutyák s megmondják hogy szerintük megért-e ennyit az autó! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.