Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Köszönöm ezt a lovagias gesztust! Ha neked kell akkor nem happolnám el előled, főleg ha már komoly üzleti

tárgyalásokba bocsáltkoztál! Addig is azért kép-ár érdeklődésbe bocsátkozom!

A kasznizás sikerült?

Ha bármi segítség kell szólj nyugodtan! Segítek, mint itt bárki más! :D :) :(

Ha másra még nem is, annyira már jutottunk, hogy felmérte a helyzetet Gyula, és megtette az ajánlatot. (most arra gyűjtök...) Ha lehetett volna, azonnal eladom :) Azóta már lehiggadtam.

A hétvégi mosás után alaposan szemügyre vettem és úgy érzem nem kéne teljes küszöböt cserélni, a foltozás is elég lenne... (nem tudom ilyesmivel is foglalkozik-e, ezt még nem kérdeztem tőle) másik kasztnis szerint a foltozás akár jobb megoldás is lehet, mivel így nem fog olyan gyorsan visszarozsdásodni a flexelés helyén.. igaza lehet, én nem értek hozzá.

"Vasas" szakemberek a fórumon! Mi a véleményetek?

A szélterelőt viheted nyugodtan, én meg vagyok nélküle is, ráadásul nem is túl egyszerű hozzájutnom (ez nem Ady-n múlik!!). Lesz még lehetőség! B)

Link to comment
Megosztás:

Mégegyszer köszi!

Más kasznistól olyat hallottam, hogy azért jó komplett elemet cserélni, mert egyszerre rohad.

Ez azt jelentené, hogy ha a küszöböd be máshol is belekapott a rozsda, akkor ott úgyis kijön, míg a javításnál csak később történik ez meg.

Ez leginkább a fényezés miatt lehet zsebbenyúlós. Komplett cserénél meg letudod az egészet egyszerre.

Maga a kasznis munkán nem spórolsz annyit, mint amennyibe a foltozgatás festései kerülnek majd.

Persze a pénz a legnagyobb úr!

Ha másra még nem is, annyira már jutottunk, hogy felmérte a helyzetet Gyula, és megtette az ajánlatot. (most arra gyűjtök...) Ha lehetett volna, azonnal eladom :D Azóta már lehiggadtam.

A hétvégi mosás után alaposan szemügyre vettem és úgy érzem nem kéne teljes küszöböt cserélni, a foltozás is elég lenne... (nem tudom ilyesmivel is foglalkozik-e, ezt még nem kérdeztem tőle) másik kasztnis szerint a foltozás akár jobb megoldás is lehet, mivel így nem fog olyan gyorsan visszarozsdásodni a flexelés helyén.. igaza lehet, én nem értek hozzá.

"Vasas" szakemberek a fórumon! Mi a véleményetek?

A szélterelőt viheted nyugodtan, én meg vagyok nélküle is, ráadásul nem is túl egyszerű hozzájutnom (ez nem Ady-n múlik!!). Lesz még lehetőség! B)

Link to comment
Megosztás:

...................

A szélterelőt viheted nyugodtan, én meg vagyok nélküle is, ráadásul nem is túl egyszerű hozzájutnom (ez nem Ady-n múlik!!). Lesz még lehetőség! :D

Azért köszi! :(

Amúgy számomra kiderült hogy ő is debreceni, mint te szóval ugyanolyan "bonyolult" a helyzet mint nálad! B) Mindenesetre becsülendő az ahogy egymás között eldöntöttétek hogy kié legyen! Le a kalappal, de tényleg! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Mégegyszer köszi!

Ez leginkább a fényezés miatt lehet zsebbenyúlós. Komplett cserénél meg letudod az egészet egyszerre.

Maga a kasznis munkán nem spórolsz annyit, mint amennyibe a foltozgatás festései kerülnek majd.

Persze a pénz a legnagyobb úr!

Nincs mit!

Az érv elfogadható! Ebben van igazság. Míg nincs leszedve, addig nem láthatom, hogy valójában mi mennyire rozsdás. Mérlegelek és még a monszun időszak előtt megcsináltatom B)

Link to comment
Megosztás:

Azért köszi! :(

Amúgy számomra kiderült hogy ő is debreceni, mint te szóval ugyanolyan "bonyolult" a helyzet mint nálad! :D Mindenesetre becsülendő az ahogy egymás között eldöntöttétek hogy kié legyen! Le a kalappal, de tényleg! :) :)

Tényleg! Ez nekem nem jutott eszembe B)

Link to comment
Megosztás:

Na sikerült eladnod?? Mennyiért, hogy?? Érdekelne, főleg hogy nagyjából ismerem az előzményeket... B)

A srác nem akarja íratni. Kaptam egy másfél éves robogót 180e számoltam, sisakot 20e-be, egy sony ericsson x10 2 heteset, azt 50e-be, meg 50e kp-t

Link to comment
Megosztás:

A srác nem akarja íratni. Kaptam egy másfél éves robogót 180e számoltam, sisakot 20e-be, egy sony ericsson x10 2 heteset, azt 50e-be, meg 50e kp-t

Akkor úgy látom nálad most volt karácsony! B) :D Most robogón nyomulsz?? Mit keresel akkor az Opelesek között?? :) Csak vicc volt! :( :) :) Vagy a moci is Opel esetleg?? :) :D

A robogó ugye nem ilyen problémás mint amilyen az a Corsa volt??

Link to comment
Megosztás:

Akkor úgy látom nálad most volt karácsony! :) :) Most robogón nyomulsz?? Mit keresel akkor az Opelesek között?? :) Csak vicc volt! :D :D :D Vagy a moci is Opel esetleg?? :lol: :lol:

A robogó ugye nem ilyen problémás mint amilyen az a Corsa volt??

Mivel opelt akarok venni B) Eladó a robogó is :lol:

Ennek semmi baja. Jó hogy nincs olyan problémája mert nem kell átiratni, 50-es

Esküszöm max 2,5 litert eszik. Tele tank 4,5 liter és elmegyek belőle 170km-ert. Ha lenne autóm, akkor megtartanám :D De nekem autó is kell, bulizni járni :/

Fizetek rá ha valaki beszámolja.

Másfél éves robogó, 1500km van benne, még a folytások is benne van és 65 a végsebessége.

Amíg nem kell el, addig is gyüjtögetek a bankszámlámon :) Telefont eladtam öcsémnek, már csak a robogótól akarok megvállni :(

Budapestre ez sztem tökéletes lenne, ilyen üzemanyag árak mellett B)

Link to comment
Megosztás:

Mindenképp egy elektronikáktól mentes német dieselt, lehet hogy vectra csak valami primitívebbet mint ez a X20EV. Hívj megegyezünk!

Mindenképp kellene, csak az a baj hogy van a robogóm, ha betudnád számolni akkor örülnék neki B) El tudod adni elég könnyen, mert hibamentes, és ezzel még szaladgálhatsz is, meg fizetek rá.

Link to comment
Megosztás:

Mivel opelt akarok venni :( Eladó a robogó is :D

Ennek semmi baja. Jó hogy nincs olyan problémája mert nem kell átiratni, 50-es

Esküszöm max 2,5 litert eszik. Tele tank 4,5 liter és elmegyek belőle 170km-ert. Ha lenne autóm, akkor megtartanám :) De nekem autó is kell, bulizni járni :/

Fizetek rá ha valaki beszámolja.

Másfél éves robogó, 1500km van benne, még a folytások is benne van és 65 a végsebessége.

Amíg nem kell el, addig is gyüjtögetek a bankszámlámon :) Telefont eladtam öcsémnek, már csak a robogótól akarok megvállni :)

Budapestre ez sztem tökéletes lenne, ilyen üzemanyag árak mellett :D

Pesten belül jó nekem a BKV is! :D Főleg hogy a cég fizeti a bérletet! :D

Amúgy Pesten nem is szeretem használni a kocsit városban, max vásárolni szoktunk menni vele. Itthon (Újvárosban) már annál többet használom, főleg ha asszonyhoz leugrom Földvárra. B)

Hirdeted már valahol (mondjuk hahu-n) a robogót? Mennyiért árulod?? (Csak kíváncsiságból :) )

Link to comment
Megosztás:

Pesten belül jó nekem a BKV is! :( Főleg hogy a cég fizeti a bérletet! :D

Amúgy Pesten nem is szeretem használni a kocsit városban, max vásárolni szoktunk menni vele. Itthon (Újvárosban) már annál többet használom, főleg ha asszonyhoz leugrom Földvárra. B)

Hirdeted már valahol (mondjuk hahu-n) a robogót? Mennyiért árulod?? (Csak kíváncsiságból :) )

Igen hirdetem. Linkelem:

http://www.hasznaltauto.hu/talalatilista/m...G02S9UH4G/page1

Ez az 1 db van belőle fent a hahun ebből a sportos szériából

Link to comment
Megosztás:

Mindenképp kellene, csak az a baj hogy van a robogóm, ha betudnád számolni akkor örülnék neki B) El tudod adni elég könnyen, mert hibamentes, és ezzel még szaladgálhatsz is, meg fizetek rá.

Sajnálom! Ma elvitték a gépet. Innen az 5-ödik faluból úgy ért a becsapódás, hogy alig tudtam kimenteni a dolgaimat belőle. 355ezer forintba adtam oda, így sajna nagyon minuszos lett nekem ez a vectra, de őszintén megvallva örülök hogy mexabadultam tőle. Tudtok valamit mondani az 1.7 illetve a 2.0 diesel B vectráról? Mennyire elektronikus stb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.