Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Kétoldalú ragasztó szalagból mondjatok valami jó márkát! Küszöb szpojlert akarok rögzíteni, majd felül szilóval nyomnám ki.

ööö ezt hogy is gondoltad???

Mert én is ez előtt állok!

De annak a küszöb spoilernek vannak ilyen speckos bolhái!

Kétoldali ragasztót tescoban bírsz venni ott van jó minőségű igen drága de megéri én is onnan vettem megfogod ismerni a márkát azt hiszem henkel!

Van olcsóbb is de látni fogod hogy az gagyi !!!

Sziloplaszt helyet én szélvédő ragasztót ajánlanák az tuti biztos! boltokban 6000 ft de vaterán van aszem 2000ft ért

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Fényezéshez szeretnék venni kompresszort, szerintetek mekkorát vegyek? Kettőt néztem ki Lincos márka az egyik 50 literes 245 l/perc levegőszállítás a másik 100 literes ugyan úgy 245 l/perc-es, de árban a 100 literes duplája az 50esnek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni hogy hol tudok ilyen napellenző tartót olcsón venni?? Esetleg nincsen valakinek elfekvőben egy-két eladó példánya?? Tavaly már eltört egy s úgy néz ki hogy most is megadta magát mégegy! :( Előre is köszönöm!

image-84E0_501CDF70.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni hogy hol tudok ilyen napellenző tartót olcsón venni?? Esetleg nincsen valakinek elfekvőben egy-két eladó példánya?? Tavaly már eltört egy s úgy néz ki hogy most is megadta magát mégegy! :( Előre is köszönöm!

Én opel szalonba vettem. Nem egy nagy összeg.

Link to comment
Megosztás:

Szép estét!

c16se motornak csak maga blokknak nincs a motorszámon kivül valami ismeretető jele amiből lehet tudni hogy C16SE !?

A blokknak nincs, mivel ugyanaz a blokk mindegyiknél, csak a hengerfej (meg esetleg a dugók) másak.

Éppen ezért rejt jó ár/érték arányú tuning alapot egy NZ blokk ;)

Link to comment
Megosztás:

A blokknak nincs, mivel ugyanaz a blokk mindegyiknél, csak a hengerfej (meg esetleg a dugók) másak.

Éppen ezért rejt jó ár/érték arányú tuning alapot egy NZ blokk ;)

Igazából mire egy nz ből se-t csinál az ember, addigra már többe van mint hat másik.

Én is inkább vettem egy komplett donor autót, oszt kész.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni hogy hol tudok ilyen napellenző tartót olcsón venni?? Esetleg nincsen valakinek elfekvőben egy-két eladó példánya?? Tavaly már eltört egy s úgy néz ki hogy most is megadta magát mégegy! :( Előre is köszönöm!

Hi!

Én tavaly vettem a Unix-ban.

Ha jól emlékszem 700 HUF volt.

Link to comment
Megosztás:

A blokknak nincs, mivel ugyanaz a blokk mindegyiknél, csak a hengerfej (meg esetleg a dugók) másak.

Éppen ezért rejt jó ár/érték arányú tuning alapot egy NZ blokk ;)

szerintem tuti se az enyém is csak nem látni a motor számot!

de minden se rajta de ha megmérem a kopreszió viszonyt az megmondja ahogy wookie is javasolta!!!

Menyi az nz nél és menyi az se a viszony ???

És más dolog néze ezt már meg valaki aki ért németül:http://www.ebay.de/itm/Opel-Astra-F-Programmspeicher-Steuergerat-1-6-C16SE-NEU-/180608585701?pt=DE_Autoteile&hash=item2a0d1c4fe5

Link to comment
Megosztás:

szerintem tuti se az enyém is csak nem látni a motor számot!

de minden se rajta de ha megmérem a kopreszió viszonyt az megmondja ahogy wookie is javasolta!!!

Menyi az nz nél és menyi az se a viszony ???

És más dolog néze ezt már meg valaki aki ért németül:http://www.ebay.de/itm/Opel-Astra-F-Programmspeicher-Steuergerat-1-6-C16SE-NEU-/180608585701?pt=DE_Autoteile&hash=item2a0d1c4fe5

http://www.opel-magazin.hu/magazin/hasznos-lehet/167-mszaki-informaciok/445-motorszam-ertelmezes.html

N=9.0-9.5 S=9.5-10

Az eprommal mit akarsz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.