Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Miért, ez annyira különleges dolog lenne? Erre mifelénk is beveszik, csak bontsd szét teljesen, úgy hogy csak a csupasz fém maradjon, tehát a borításokat és szigetelőanyagokat is le kell hántani róla, meg persze az összes üveget és kédergumit is. De mivel így is csak vashulladék áron veszik be (helytől függően 50-60Ft/kg), nem nagyon éri meg a belefektetett munkát, mert egy üres kasztniért is talán ha 10-15e Ft-ot kapsz, miután napokig szórakoztál a szétbontásával, és még neked is kell odaszállítanod ezért a pénzért.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elég régen jártam már erre, gondoltam benézek egy kicsit! :)

Segítséget szeretnék tőletek kérni! Budapesten tud esetleg valaki jó karosszériást illetve fényezőt?? Eddig sajnos csak rossz tapasztalatom van.... :( 2 éve meg lett csináltatva az első sárvédők mögötti rész+küszöbök, mert akkor még enyhén rozsdásodni kezdett.. Egy másik esetből kiindulva amúgy is el kellett vinni az autót s gondoltam hogy akkor már ezt is megcsináltatom.. Szépnek is nézett ki ahogy megcsinálták azonban fél év után újra átrozsdásodott az egész, tehát gondolom sz@rul csinálták meg az egészet. Olyan ember kellene aki olcsón (tudom ilyen kevés van), de ugyanakkor megbízhatóan dolgozik s nem az van, hogy 4 hónap után ugyanúgy, ugyanott rozsdás a kocsi mint előtte.. A segítséget előre is köszönöm nektek!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Szervusztok!

Hosszú kihagyás és egy igazán rövid japán kanyar után újra Vectra tulajdonos lettem, úgyhogy itt vagyok. Most majd bizonyosan lesz egy közepes csomag mindenféle kérdésem, amíg gatyába rázom az autót és ezért már jó előre a türelmeteket kérem.

Szegedről irkálok egyébként.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Szerintetek mennyibe állna meg egy alvázvédőzés, kijavitva az esetlege hibákkal(van belőle jópár, mert a jobb hátsó ülésnél esős időben áll a víz, nemtudom,hogy hogy rohadt szét fél év alatt ennyire..:( ) illetve, küszöb, és kerékívjáratok cseréje? Küszöböm meg ivem van azt venni már nem kell. Illetve egy fényezés sem ártana. Gondolkodtam rajta,hogy lecserélem a verdát egy 5évvel fiatalabb B corsa-ra de mégsem adom oda. LPG-vel járok abszolut a leggazdaságosabb autó eddig. 8L/100km városban. C16NZ. Ráadásul a blokk is nemrég lett felújítva ezért is maradok ennél az autónál. Vélemények esetleg? Illetve ha tud valaki tényleg megbízható lakatost, alvázvédőst, aki tisztességesen megcsinálja a munkáját azt meg is fizetném.

Link to comment
Megosztás:

Én is hordtam fűhöz-fához a kocsimat,de nem vállalta el 1 lakatos sem.Azt mondták,hogy nem tudnak érte annyit elkérni,mint amennyit dolgoznak vele.50-60 ezer között mondott nekem az egyik egy nyúlványcserére.A másik azt mondta vegyek Suzukit hitelre:) Aztán megcsináltam inkább magamnak.Igaz,hogy nem cseréltem ki a nyúlványt,csak kifoltoztam.A sárvédő íveket is lecseréltem meg alatta a doblemezt.Annyira szép nem lett,de legalább nem rohadt:) Na meg úgyis a legjobb lakatos a fényező szokták mondani :)

Link to comment
Megosztás:

Most már lehet kapni nyulványt kompletten 18000 ft

Régebben ez 40 körül mozgott !

A legós módszer mármint a nyúlvány megcsinálása valóban macerás de ha van egy komplett az pik pak meg van futómű le

a nyúlványt egészébe kivág az újat felhegeszt és kész 2 embernek 1 nap allat meg van mind két oldal!

Link to comment
Megosztás:

Most már lehet kapni nyulványt kompletten 18000 ft

Régebben ez 40 körül mozgott !

A legós módszer mármint a nyúlvány megcsinálása valóban macerás de ha van egy komplett az pik pak meg van futómű le

a nyúlványt egészébe kivág az újat felhegeszt és kész 2 embernek 1 nap allat meg van mind két oldal!

Hol lehet kapni ennyiért? :) Enyém is csereérett!

Link to comment
Megosztás:

Mikor ott tartottam,hogy lecserélem akkor még tényleg 40 ezer körül volt az ára.Igaz,hogy az évekkel ezelőtt volt.Annyira meg nem is volt szétrohadva,hogy érdemes legyen az egészet kicserélni azért foltoztam be.Azért a lakatosokat megkérdeztem mennyiért cserélik le :)Húúú de nem akar egyik se korrodált autót csinálni:)

Link to comment
Megosztás:

Jaja. A kasznisok az új törött autókat szeretik csinálni, mert azt egyszerű. Összetörik, megnézed, ezt ezt meg ezt kell cserélni. Itt elvágod, ott összehegeszted, lefújod, kész.

Míg egy rozsdás autóval rettentő sok a baj. Megnézed hogy kicsit rozsdás a sárvédő, ott egy rozsdafolt a nyúlványon, mondasz rá egy árat, mert a vevőnek nincs pénze, és az az elsődleges szempont, majd aztán leszeded a sárvédőt, kiderül hogy rohadt a küszöb is, akkor azt is cserélni kell, de alatta a belső rész is hiányzik, nekiállsz a rozsdafoltnak, majd rájössz, hogy ki kell vágnod fél négyzetméter lemezt, és a végén ott van, hogy a vevőnek ígértél egy árat, de akkor miért lett 3x annyi, és miért tartott 2x annyi ideig, holott amennyit szívtál vele, az legalább 6x ennyit érne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.