Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra menetteljesítmények


telo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ajajj! megint izgulhatok! Pécs felé egy kanyar után fehér F astra, a két sárga mellényes elbújva a nyitott csomagtartó mögött. A francba! :evil: pedig mostanában fogyasztási rekordokat döntögettem, de megint az a fránya gázpedál nem tartotta a lábam. ;) Ha mértek nekem végem, pedig lehet, mert sziréna nem volt a tetőn, már amennyire ez 165-nél volt időm megállapítani. Annyi esélyem van, hogy előttem fehér 1,6 F Astra Caraván szintén, és talán takart. Mielőtt még megköveztek ez egy 2+1 sávos szakasz záróvonallal, utána semmi esély előzésre. Leakartuk tudni a sok felhalmozódott teherkocsit. :?

Link to comment
Megosztás:

ajajj! megint izgulhatok! Pécs felé egy kanyar után fehér F astra, a két sárga mellényes elbújva a nyitott csomagtartó mögött. A francba! :evil: pedig mostanában fogyasztási rekordokat döntögettem, de megint az a fránya gázpedál nem tartotta a lábam. :( Ha mértek nekem végem, pedig lehet, mert sziréna nem volt a tetőn, már amennyire ez 165-nél volt időm megállapítani. Annyi esélyem van, hogy előttem fehér 1,6 F Astra Caraván szintén, és talán takart. Mielőtt még megköveztek ez egy 2+1 sávos szakasz záróvonallal, utána semmi esély előzésre. Leakartuk tudni a sok felhalmozódott teherkocsit. :?

Még csak most tudatosult bennem ez a hozzászólásod KoPi... :oops:

Ejnye-bejnye! :roll: Reméljük azért nem sikerült lekapniuk téged.

Link to comment
Megosztás:

Még csak most tudatosult bennem ez a hozzászólásod KoPi... :oops:

Ejnye-bejnye! :roll: Reméljük azért nem sikerült lekapniuk téged.

Talán nem, de a most tapasztaltak kicsit szomorúak. Ez a motor négy megtermett férfival bizony már szűkösen bánik a géppel. Jó kis próba a Mecsek lejtői v. inkább emelkedői. Itt bizony szorgalmasan kell "visszaváltokattogtatni", ha menni akarsz. Szóval van 90 ló, de 3500 alatt alszik! Nem csodálom, ha a poroszkálásból nem tudott 175-nél többet, itt most nap mint nap 2-80 3 110- 4-140, szóval pörög és megy.

Öreg fejemmel tanulásra adtam a fejem, ezért is írok kevesebbet. Most az auto az egyik legfontosabb társam, és örülök, hogy OPEL és megbízható! Azt hiszem az elkövetkező időkben kevesebbet tudok résztvenni a talikon, de igyekszem időt szakítani rá.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hellosztok!

Mi lenne ha egy kicsi kompresszorból levegőt nyomnák a pillangó szelephez?????? A komp. egy kapcsolőval működtetném a kormányról??? És egy pár bar levegő szaladna be plusszba a motorba!!!! Amitől a moci megtáltosodna nem???? (krízis előzésnél vagy amikor kell akkor bekapcsolám és több oxigén jobb égés jobb teljesítmény nem?

Mit gondoltok erről? :(

Link to comment
Megosztás:

Igen ám csak én síma levegőt akarok nyomni!!!! Nem nitró-t!

Ez is kell az égéshet!!!! És ha már pl, 20 LE-növel abban a pillanatban amikor befújom ((amikor nyit a szelep, és amugy is szivna)) akkor az ######a lenne! (nitró: itt csak O2-lenne és enm kellene tölteni se pézér mint a Nitrót, símán a kompresszor töltene!)

Link to comment
Megosztás:

Így ez nem fog rendesen működni - ez nem olyan, mint ha ketten fújják a levest, hamarabb lehűl - neked az egész beszívott levegőt kellene sűrítened, tehát nyomást növelned. Ha csak odafújsz 1 kis levegőt a már beszívott mellé, akár még vissza is torlódhat a szűrő irányába.

Amellett mérned kellene a pontos légmennyiséget, stb. Át kellene programozni a vezérlést, mert attól, hogy mondjuk 2x-re növeled a levegőmennyiséget, még nem fog jobban menni. Injektorcsere, stb. Ez nem igazán úgy működik, hogy néha van, néha nincs. Ez max. a nitrora igaz, de az tényleg eseti és rövidtávú.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.