Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra menetteljesítmények


telo

Recommended Posts

Itt meg egy 1.2-es.

Ez is 1.2-es, csak picit OFF mert nem G Astra, de ha már itt vannak ilyen képek akkor talán elfér ez is:

16243455829.jpg

Nem akartam sokáig kínozni a kiskorzát, de ugye valahol fentebb írtam, hogy minden autómat kipróbálom egyszer, ennek az ideje jött most el a Nokedlinél is. A vége már nagyon nyögvenyelős volt, bár talán 160-ig még elment volna, de jött a kereszteződés ahol el kellett fordulnom...

Link to comment
Megosztás:

Sztem 1 kicsit erős a 220km/h sebesség egy 1,3-as mocitól.A Sógorom nemrég vett 1 D corsát 1,3CDTI És az 3000rpm-nél olyan 130-140 között megy,nempedig 160-170 között,úgyhogy annál a videónál valamit elírt az aki felrakta. :D

1,3CDTI már majnem 3D, nem 1D, de ha meg ultrahangozod, akkor akár 4D is lehet. WEHEHE! ;)

Félre a tréfit. Az 1.0D az azért jóval korábbi és elavult technológia. Én elhiszem azt a videót.

1.3cdti videok dögivel

Volt egy un. Eco Speedster 1.3 CDTI motorral, ami 250km/h ment és 2,5 liter gázolajat evett 100km-en. :P

Eco Speedster cikk HUN

Link to comment
Megosztás:

1,3CDTI már majnem 3D, nem 1D, de ha meg ultrahangozod, akkor akár 4D is lehet. WEHEHE! :D

Félre a tréfit. Az 1.0D az azért jóval korábbi és elavult technológia. Én elhiszem azt a videót.

1.3cdti videok dögivel

Volt egy un. Eco Speedster 1.3 CDTI motorral, ami 250km/h ment és 2,5 liter gázolajat evett 100km-en. :D

Eco Speedster cikk HUN

Mondjuk az eco-speedster épphogy megvolt 1 méter magas, a karosszéria kompozit, pehelykönnyű volt, minimális légellenállással. De én is elhiszem a videót, nem tűnik csalásnak. :P Nem csak a teljesítmény számít, hanem az önsúly és a légellenállás is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk az eco-speedster épphogy megvolt 1 méter magas, a karosszéria kompozit, pehelykönnyű volt, minimális légellenállással. De én is elhiszem a videót, nem tűnik csalásnak. :P Nem csak a teljesítmény számít, hanem az önsúly és a légellenállás is. ;)

És egészbiztos hogy nem a széria váltó és difi áttétel volt benne. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nekem egy Z14XE van. A végsebességét még nem próbáltam, féltem a jogsimat.:D Viszont tudnátok valami tippet adni hogyan lehetne a gyorsulásán javítani? Persze nem valami komoly tuningra gondolok, épp csak ami nem dobja meg túlzottan a fogyasztást és nem árt a motornak.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy Z14XE van. A végsebességét még nem próbáltam, féltem a jogsimat.:D Viszont tudnátok valami tippet adni hogyan lehetne a gyorsulásán javítani? Persze nem valami komoly tuningra gondolok, épp csak ami nem dobja meg túlzottan a fogyasztást és nem árt a motornak.

Nekem is az van.

Mit tucc mesély!

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy Z14XE van. A végsebességét még nem próbáltam, féltem a jogsimat.:D Viszont tudnátok valami tippet adni hogyan lehetne a gyorsulásán javítani? Persze nem valami komoly tuningra gondolok, épp csak ami nem dobja meg túlzottan a fogyasztást és nem árt a motornak.

Gyorsuláson szerintem gari idő alatt semmi.

Meg minek felesleges kipufogo meg stb nem sokat nyom a latba.

tuning boxok adnak tán 7-8plusz lovat azt csá nem ér annyit az egész.

Vetted volna nagyobb motorral.

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam nagyobb motort. Tul.képp családi autónak vettem, minél olcsóbb fenntartási költségekkel. Persze azért ha picit nyomatékosabb lenne az nem lenne baj;)

Én is annak vettem de nekem bejön nem ugrik ugy de azért ne rossz sőt nagyon is jó.

Szerintem barátkozz meg vele hogy ez ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy Z14XE van. A végsebességét még nem próbáltam, féltem a jogsimat.;) Viszont tudnátok valami tippet adni hogyan lehetne a gyorsulásán javítani? Persze nem valami komoly tuningra gondolok, épp csak ami nem dobja meg túlzottan a fogyasztást és nem árt a motornak.

Rakass rá egy kompresszort. Bár ilyet még nem látott senki 1.4-es astrán, de adott a feladat. :D

Sajnos szerintem ez az egyetlen mód, hogy ne kelljen komolyan belenyúlni a motorba.

Van még a nitro is, de szerintem az nem annyira jó. Azt nem fogja bírni. A turbó meg szintén nem járható út, mert túl sok átalakítást igényel.

Link to comment
Megosztás:

Rakass rá egy kompresszort. Bár ilyet még nem látott senki 1.4-es astrán, de adott a feladat. :D

Sajnos szerintem ez az egyetlen mód, hogy ne kelljen komolyan belenyúlni a motorba.

Van még a nitro is, de szerintem az nem annyira jó. Azt nem fogja bírni. A turbó meg szintén nem járható út, mert túl sok átalakítást igényel.

Kompresszort berakatni is már elég komoly tuning nekem. Azt hallottam a kipufogó csere sem eredményes mert a gyári sem folytja az 1.4es motort. Légszűrő csere emeli némileg a nyomatékot?

Link to comment
Megosztás:

Kompresszort berakatni is már elég komoly tuning nekem. Azt hallottam a kipufogó csere sem eredményes mert a gyári sem folytja az 1.4es motort. Légszűrő csere emeli némileg a nyomatékot?

A sportlégszűrő a gyorsulásán javít egy keveset és persze a fogyasztáson!

Link to comment
Megosztás:

Kompresszort berakatni is már elég komoly tuning nekem. Azt hallottam a kipufogó csere sem eredményes mert a gyári sem folytja az 1.4es motort. Légszűrő csere emeli némileg a nyomatékot?

Sportlégszűrő és sportlégszűrő tartozékok

A sportlégszűrő olyan tuningcikk, mely kizárólag előnyökkel rendelkezik hagyományos társaival szemben. Használatának létjogosultságát hosszú, sok évtizedes utcai és verseny használat is bizonyítja. Egyszerre teszi lehetővé a nagyobb motorteljesítmény elérését, és az üzemanyag fogyasztás csökkentését, minek következtében, ennek az egyszerű alkatrésznek az elterjedése gyakorlatilag megállíthatatlan.

Amennyiben direkt változatot szeretnének vásárolni, kérjük a választásnál ne csak az árat figyeljék, hiszen nem minden direktszűrő sportlégszűrő! Csak az igazi 4-rétegű szövet és olaj kompozíciójú szűrők szabadáramú sportlégszűrők.

Csak a 4 rétegű pamut - olajpermet kombinációjú szűrők sportrendszerűek és moshatóak. Ez az egyetlen módja a motor megkímélésének a mikroszemcsés szennyeződésektől. Mielőtt választ, győződjön meg a minőségről. Bízzon az export minőségű MAGNUM betét- és direktszűrőkben.

Előnyök:

# + 2-4 % Le és Nm

# + 15-20 % gyorsulás

# + 40 % légáramlás

# +3-8 % végsebesség

# + 5-12 % fordulatszám felfutás

# - 3-5 % fogyasztás

# örök élettartam

# mosható filter

# tökéletes olajpermetes szűrés

# direkt offroad változatok is

Link to comment
Megosztás:

Kompresszort berakatni is már elég komoly tuning nekem. Azt hallottam a kipufogó csere sem eredményes mert a gyári sem folytja az 1.4es motort. Légszűrő csere emeli némileg a nyomatékot?

Direkt flexibilis légcső 80 mm-es átmérőben

Nem csak a motorba áramló levegő hőmérsékletét csökkenti 30 km/h felett, de tovább növeli a gyorsulást, és nagy hőségben csökkenti a fogyasztást. A direkt sportlevegőszűrő hatását mintegy 40 %-al emeli. Optimális hőfokon tartva a beáramló levegő hőmérsékletét, nagyobb mennyiségű oxigént juttat a motorba. Elhelyezése igen egyszerű, házilag is megoldható!

Akciós bázisár: 3.000 Ft

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.