Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra menetteljesítmények


telo

Recommended Posts

Direkt flexibilis légcső 80 mm-es átmérőben

Nem csak a motorba áramló levegő hőmérsékletét csökkenti 30 km/h felett, de tovább növeli a gyorsulást, és nagy hőségben csökkenti a fogyasztást. A direkt sportlevegőszűrő hatását mintegy 40 %-al emeli. Optimális hőfokon tartva a beáramló levegő hőmérsékletét, nagyobb mennyiségű oxigént juttat a motorba. Elhelyezése igen egyszerű, házilag is megoldható!

Akciós bázisár: 3.000 Ft

Még a fogyasztást is csökkenti??;) Azt hiszem ez az ami nekem kell :D Hol is lehet ezt megvenni?

Link to comment
Megosztás:

Frankó, köszi! El is mentettem az oldalt:)

Óva intenék mindenkit a magnumtuningtól..... Rosszak a tapasztalataim. Ezek a kütyük pedig semmit sem érnek. Át kell programoztatni a motorvezérlő computert vagy "át kell verni" (chip-tuning) Nekem bejött, de van aki szerint ez sem ér semmit....Nekem kicsit nyomatékosabb lett(alsó fordulattartományokban), kevesebbet eszik, jobban gyorsul. kb 35.000Ft volt a tuningbox. Nem kell egy 2.0l-es turbósra számítani, de azért alulról közelíti az 1.6-ot. Van direktszűrőm meg sportdobom is, de önmagukban nem sokat érnek..... SZERINTEM.

Link to comment
Megosztás:

Óva intenék mindenkit a magnumtuningtól..... Rosszak a tapasztalataim. Ezek a kütyük pedig semmit sem érnek. Át kell programoztatni a motorvezérlő computert vagy "át kell verni" (chip-tuning) Nekem bejött, de van aki szerint ez sem ér semmit....Nekem kicsit nyomatékosabb lett(alsó fordulattartományokban), kevesebbet eszik, jobban gyorsul. kb 35.000Ft volt a tuningbox. Nem kell egy 2.0l-es turbósra számítani, de azért alulról közelíti az 1.6-ot. Van direktszűrőm meg sportdobom is, de önmagukban nem sokat érnek..... SZERINTEM.

Egyet értek ez az én véleményem is és még azon is érdemes elgondolkodni hogy az ára arányban van e a kapott plusz teljesítménnyel.

Link to comment
Megosztás:

# + 5 % Le és Nm

# + 20-25 % gyorsulás

# + 45 % légáramlás

# +5-10 % végsebesség

# + 8-15 % fordulatszám felfutás

# - 4 % fogyasztás

# örök élettartam

# mosható filter

Na ezeket tudja, 12.000 HUF pl egy 1.2-es mocihoz...

igazából a plusz, hogy ebben még van egy belső spirál is ami felgyorsítja a levegő bejutását, és így több is jut a mociba...

Link to comment
Megosztás:

# + 5 % Le és Nm

# + 20-25 % gyorsulás

# + 45 % légáramlás

# +5-10 % végsebesség

# + 8-15 % fordulatszám felfutás

# - 4 % fogyasztás

# örök élettartam

# mosható filter

Na ezeket tudja, 12.000 HUF pl egy 1.2-es mocihoz...

igazából a plusz, hogy ebben még van egy belső spirál is ami felgyorsítja a levegő bejutását, és így több is jut a mociba...

Ez igy korrektnek tűnik!!!

Link to comment
Megosztás:

Ja és ez is olajfilmes? Tehát megfelelően szűri a levegőt?

Persze, csakis ami olaj nélküli az max a porszívóba jó... :D

AF néven fut, de Európában még nem ismert a típus igazán, most keztek el gyártani európai típusokhoz is, de még nincs kereskedelmi forgalomban...amúgy a k&n-nek egy másik vállalata csinálja ezeket...

Link to comment
Megosztás:

Persze, csakis ami olaj nélküli az max a porszívóba jó... :D

AF néven fut, de Európában még nem ismert a típus igazán, most keztek el gyártani európai típusokhoz is, de még nincs kereskedelmi forgalomban...amúgy a k&n-nek egy másik vállalata csinálja ezeket...

Nem kell európai. Vauxhall is jó;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.