Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

apám.... hogy ti még mindig ráugrotok az összes első hozzászóló, 2 oldalt krdezőkre.... :shock:

rövid történet:

volt egyszer javuárban egy csávó, akinek azt hittem hogy segiten tudok.

az első hozzászólásában szintén olyan 5-6 kérdést tett fel. én PÜ ben válaszoltam neki.

Azóta nem ment egy az üzenet, mert nem jelentkezett be, hogy megnézze a válaszokat a kérdéseire.... :?

Éppen volt időm és én még nem untam meg a segítségnyújtást :wink:

De megértelek téged is Uhuhu... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Szép autód van benzingőz! Üdv! Azt tudod, hogy van szintén debreceni fórumozónk? :roll: Ő nyuszifül! Terjeszkedünk szépen keleten is... :D

Link to comment
Megosztás:

Szép autód van benzingőz! Üdv! Azt tudod, hogy van szintén debreceni fórumozónk? :roll: Ő nyuszifül! Terjeszkedünk szépen keleten is... :lol:

Következő lépésben pedig Telót küldjük el Szibériába hogy még keletebbre is folytassa az új tagok beszervezését! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Következő lépésben pedig Telót küldjük el Szibériába hogy még keletebbre is folytassa az új tagok beszervezését! :lol: :D

Elmegyek én Kínába is... :lol: :lol: :lol: Kezdem a Józsefvárosi piacon a beszervezést... Láttam már pár kínait G Astrával szaladgálni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.