Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hi!

Ezt főként MOTE főnöknek szánom. Érdeklődnék, mennyi most a tagság létszáma. Valami konkrét szám jó lenne.

A napokban úgyis belépek, de gondolkodtam az 1%-n is. No nem egy hatalmas összeg. :)

Ui.: Gondolom, jól értelmeztem, a bp-i szekcióba is csak tagság után lehet belépni?

Király, ha belépsz, veled együtt elvileg már megalapíthatnánk a G Astra szekciót is... :roll: Már csak az a kérdés, hogy akartok-e szekciót...

Link to comment
Megosztás:

Király, ha belépsz, veled együtt elvileg már megalapíthatnánk a G Astra szekciót is... :roll: Már csak az a kérdés, hogy akartok-e szekciót...

Persze jöhet a G-szekció! De Uhuhu nem írta meg a létszámot. Persze próbáltam megszámolni a honlapról, nekem 78 jött ki. Stimmel?

Ha holnap lesz időm, lepörgetem a belépést.

Link to comment
Megosztás:

Ja,ja . Jöhet a szekció. Bár én még egyelőre általában csak hétvégenként (péntektől) tudok majd csak hozzászólni a dolgokhoz, mert lent Fehérváron még nincsen netem, de remélem olyam április, május környékén már ez is megváltozik. Addig maradnak a hétvégi hozzászólások, eltekintve egy-két kivételtől, mint pl. a mai. De a szekció alapításban benne vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Persze jöhet a G-szekció! De Uhuhu nem írta meg a létszámot. Persze próbáltam megszámolni a honlapról, nekem 78 jött ki. Stimmel?

Asszem KB. 97-98 aktív tag van és KB. 115nél jár a kiadott kulbtagsági kártyák sorszáma. KB és ASSZEM!:)

Link to comment
Megosztás:

Ja,ja . Jöhet a szekció. Bár én még egyelőre általában csak hétvégenként (péntektől) tudok majd csak hozzászólni a dolgokhoz, mert lent Fehérváron még nincsen netem, de remélem olyam április, május környékén már ez is megváltozik. Addig maradnak a hétvégi hozzászólások, eltekintve egy-két kivételtől, mint pl. a mai. De a szekció alapításban benne vagyok.

Haladunk, haladunk... Hegalex, aga46??? G Astra szekció?

Link to comment
Megosztás:

npasi :!: :!: :!: :!:

Bocs hogy későn válaszolok a kérdésedre, de melóztam....

A klub létszáma: 9999 fő lessz kb. 5 év múlva.

Az USA CAR Klub létszámát kb: 2 év múlva elérjük..

A WW Klub létszámát elérjük kb: 1 év múlva.

Na a viccet félretéve.. :wink:

Tavaj júniusban jócskán meghaladtuk a 100 főt. :)

Azóta kb: 50 fő belépett... kb: 10 fő nem hosszabbított.. :)

Az internetes fórumot a klubtagok 30%-a használja. :)

Az igazolványokon lévő sorszám hol több hol kevesebb, mivel a megszünt klubtagogét újra osztjuk. :shock:

A létszámot az évzárón és az évnyitón, valamint minden gyűlésen elmondjuk, dehát ide csak klubtagok járhatnak.

Ha pontos válasz kell szívesen tájékoztatlak telefonon.. :idea:

Megértheted, vannak dolgok melyek nem publikusak, csak a vezetőségre és a klub tagjaira vonatkoznak. :!: :!:

Lépj be, szívesen látunk. :wink:

Nálunk nem a létszám a fontos, hanem az hogy a klub tagok és családtagjaik, rendezvényeinken jól érezzék magukat, és érezzék, hogy egy nagy családhoz tartoznak.

Magyarországon / autós körökben / csak az USA, WW Bogár klub létszáma nagyobb nálunk,

de mi azért dolgozunk teszünk, veszünk, hogy ezt is túlszárnyaljuk.

Ha válaszommal téged vagy rajtadkívűl valakit megbántottam attól elnézést kérek, nem volt szándékomban. :!: :!:

Link to comment
Megosztás:

Miért lessz jó a szekció igazábol?

Én tök jól érzem magam a Bp.-i ben.

Miért jó külön csapatokat alkotni?

Igazából sztem nem válunk külön, ugyanígy megy minden tovább, csak:

lesz saját bemutatkozó web oldalunk, amibe beleszólásunk lehet, amire írhatunk cikkeket, amin megmutahatjuk, hogy a G Astra milyen király autó, amin G Astra infók találhatók majd összegyűjtve, koncentrálva dögivel, amin esetleges mini G astra talik képei lesznek fenn... Mit mondjak még... Lesz még plusz 1 fórum helyünk, amin a szekcióval kapcsolatos hírek, a szekció honlappal kapcsolatos webötletek kapnának helyet.

Link to comment
Megosztás:

Nálunk nem a létszám a fontos, hanem az hogy a klub tagok és családtagjaik, rendezvényeinken jól érezzék magukat, és érezzék, hogy egy nagy családhoz tartoznak.

Magyarországon / autós körökben / csak az USA, WW Bogár klub létszáma nagyobb nálunk,

de mi azért dolgozunk teszünk, veszünk, hogy ezt is túlszárnyaljuk.

Ha válaszommal téged vagy rajtadkívűl valakit megbántottam attól elnézést kérek, nem volt szándékomban. :!: :!:

Kösz Sen-Adm!

Nem sértődtem meg, csak kíváncsi voltam, mert olvastam a történetben a létszám hullámzását - vajon most hol tart. Megszámoltam a klubtagok menüben a létszámot, ott most 79 fő van. Ezek szerint ez nem naprakész? Vagy valamit félreértettem...

Na mindegy, 10 perccel ezelőtt már beléptem Online. :supz: :rock: :smt038

MÁS: Szerintem van értelme a G-szekciónak, egyetértek Teloval. Különben is, olyan ez kicsit, mint az országgyűlés, minél több bizottságban vagy benne, annál tutibb!! :withstupid:

Link to comment
Megosztás:

Miért lessz jó a szekció igazábol?  

                                                                                                      Én tök jól érzem magam a Bp.-i ben.  

Miért jó külön csapatokat alkotni?

Szemléletes példával úgy fogalamaznám meg a dolgot, hogy a MOTE a fa törzse és arról szépek kifejlődnek az ágak, amelyeket tekinthetünk a szekcióknak.

Elképzelhető, hogy egy Astra G gazdi számára az lehet a különösen vonzó a MOTE-ban, hogy van olyan szekció, amelyet olyan tipusu autók tulajdonsai alkotnak, mint amilyen ő is birtokol :wink:

Link to comment
Megosztás:

Heló hALÓ!

Olyan egyszerü és nagyszerü kérdésem van hogy g astra kormányát mennyire egyszerü lecserélni? vesztek e funkciokat vele? vagy valaki csinálta e már egyáltalán? el lehet e adni a gyári kormányt a csere után ? vagy rám rohad ? szoval aki esetleg probálkozott az ügyben az légyszives irjon valami infot! köszike elöre!

csao

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.