Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

üdv mindenki.

szükségem lenne egy kis segítségre, külső paraméterekkel kapcsolatban.

valaki nem tudja véletlenül hogy egy Sedan küszöbmérete melyik másik típuséval egyezik meg? + még annyi hogy a coupe, cabrió, hátsó lökösének mérete tudomásom szerint megeggyezik a sedanéval. megköszönném ha ezt valaki alátámasztaná.

előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

A küszöb, feltéve ha itt nem a karosszéria részét képező lemezre, hanem az arra pattintott kőfelverődésvédő műanyagra (a.k.a küszöbspoiler) gondolsz akkor az sajnos biztosan nem egyezik meg, mert bár a tengelytávja egyforma a Coupénak és a Sedannak, mégis teljesen más a formája,

A hátsó lököst nem tudom biztosan, még nem mértem le, de úgy láttam hogy az oldalsó része a Sedannak hosszabb, szóval sztem az se lesz jó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Gábor vagyok, és két hónapja vagyok egy gyönyörű 2001-es 3ajtós G Astra boldog tulajdonosa (imádom és ez az első autóm.) Körülbelül a fórumra is akkor bukkantam rá, és azóta sok minden hasznos dolgot megtudtam.

Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok e ajánlani megbízható és jól dolgozó céget, emberkét aki méretpontos üléshuzatok készítésével foglalkozik. Olyat keresek akitől neten lehet rendelni! Google sokat kidob azt tudom de engem olyan érdekel amiről van tapasztalat illetve többen ajánlanak. Pl a valtoszoknya.hu ra is itt leltem rá és ajánlottátok és nagyon bevált!

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Gábor vagyok, és két hónapja vagyok egy gyönyörű 2001-es 3ajtós G Astra boldog tulajdonosa (imádom és ez az első autóm.) Körülbelül a fórumra is akkor bukkantam rá, és azóta sokminden hasznos dolgot megtudtam.

Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok e ajánlani megbízható és jól dolgozó céget, emberkét aki méretpontos üléshuzatok készítésével foglalkozik. Olyat keresek akitől neten lehet rendelni! Google sokat kidob azt tudom de engem olyan érdekel amiről van tapasztalat illetve többen ajánlanak. Pl a valtoszoknya.hu ra is itt leletem rá és ajánlottátok és nagyon bevált!

Előre is köszönöm!

Én tőlük rendeltem: http://www.uleshuzatshop.hu/

5a-s kocsira tökéletesen passzol, anyagminőség is jó. Anyagymintát küldenek, ha választani szeretnél. Teljesen korrektek.

Link to comment
Megosztás:

én soha :D :D

inkább vontatom őket :)

:D

de tényleg..

nekem így is herótom van ha be kell vállalni egy hétvégi balaton-M7-est, és előzgetni kell, többet nézek a tükörbe mint előre... pedig mindenhol megyek ahogy csak szabályosan lehet.

nem ennek a népnek való ez...

Link to comment
Megosztás:

:D

de tényleg..

nekem így is herótom van ha be kell vállalni egy hétvégi balaton-M7-est, és előzgetni kell, többet nézek a tükörbe mint előre... pedig mindenhol megyek ahogy csak szabályosan lehet.

nem ennek a népnek való ez...

ebben is van igazság ;)

és nem beszéltünk még a fogyi különbségről...

habár lehet ez is a dologba ,mert több üzemanyag fogy ,így több adó folyik be a feneketlen zsebbe :)

Link to comment
Megosztás:

Ne reménykedj...

Ehhez közlekedési kultúra kell, ami a magyarokból köztudottan hiányzik.

Itt úgy állnak hozzá hogy ha a kisujjadat nyújtod akkor a karodat akarják, szóval ha egy-két helyen lenne mondjuk 160-as korlátozás az eddigi 130 helyett, akkor aki ott már eddig is 160-nal ment, az ahelyett hogy megnyugodna hogy innentől legálisan teszi, most már inkább 200-al nyomná...

Másrészről viszont az is biztos hogy a mai autókkal sokkal biztonságosabb akár 150-nel is haladni, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt egy Lada 2107-ből kipréselni a megengedett 130-at...

Link to comment
Megosztás:

Ne reménykedj...

Ehhez közlekedési kultúra kell, ami a magyarokból köztudottan hiányzik.

Itt úgy állnak hozzá hogy ha a kisujjadat nyújtod akkor a karodat akarják, szóval ha egy-két helyen lenne mondjuk 160-as korlátozás az eddigi 130 helyett, akkor aki ott már eddig is 160-nal ment, az ahelyett hogy megnyugodna hogy innentől legálisan teszi, most már inkább 200-al nyomná...

Másrészről viszont az is biztos hogy a mai autókkal sokkal biztonságosabb akár 150-nel is haladni, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt egy Lada 2107-ből kipréselni a megengedett 130-at...

:)

igazad van ;)

én nem értek hozzá... sokan abban hitben vannak hogy rájuk más szabályok vonatkoznak...

amennyire lehet betartom a kreszt (kb 80%ban :) )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,egy nem ide illő kérdés,esetleg valaki ha ismerős Keszthely felé,vasárnap kell parkolást fizetni Keszthelyen,gondolok itt a városi strand stb részen,ahol amúgy fizetős a dolog.....csak azt nem tudom ha ez vasárnap is aktuális e arra felé,tudom más városokban nem kell vasárnaponként,de ugye a Balaton....az más dolog.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,egy nem ide illő kérdés,esetleg valaki ha ismerős Keszthely felé,vasárnap kell parkolást fizetni Keszthelyen,gondolok itt a városi strand stb részen,ahol amúgy fizetős a dolog.....csak azt nem tudom ha ez vasárnap is aktuális e arra felé,tudom más városokban nem kell vasárnaponként,de ugye a Balaton....az más dolog.

hy

kell,mert hamar kapsz mikuláscsomagot!!

Link to comment
Megosztás:

Akkor mit szólsz ahhoz,hogy az ezres C Corsám minkor 90-el mentem 5.-be már 3000-ret fordult! :D

Amúgy milyen motoros a Vectra?

C20NE-s a Vectra.3000-es fordulaton már 140 környékén járok.Volt régen egy 1.3-as Jettám.Na az is úgy pörgött a 4 sebességes,nem belevaló váltójával,hogy néha azt hittem felszáll:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.