Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hagalex szerint (kecskeméti szekciós tapasztalatokra alapozva) lehet, hogy érdemesebb lenne az első szekciós talinkat szűk körben rendezni, mert így jobban meg tudjuk beszélni a dolgainkat... Lehet benne valami... Vélemények? Sztem még a MOTE vezetőségéből érdemes lenne meghívni pár embert... Hasznos tanácsokat illetve információkat adhatnának.

Első időpont javaslat: április 10. Írjon akinek nagyon nem lenne jó! Mindenképp ehhez az időponthoz kéne igazodnunk Hagalex miatt!

Helyszín: Kecskemét?

Link to comment
Megosztás:

Helyszín: Kecskemét?

Nem, nem Kecskemét, hanem Budapest lenne (asszem elfelejtettem megemlíteni itt a fórumban... néha már keverem a privát levelezést a fórummal). Azért kéne igazodni április 10-hez, mert Hagalex akkor tudna feljönni...

Szóval akkor a

helyszín: Budapest (egyelőre még nem fix, hogy azon belül pontosan hol)

és az

időpont: 2005 Április 10. vasárnap

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem Kecskemét, hanem Budapest lenne (asszem elfelejtettem megemlíteni itt a fórumban... néha már keverem a privát levelezést a fórummal). Azért kéne igazodni április 10-hez, mert Hagalex akkor tudna feljönni...

Szóval akkor a

helyszín: Budapest (egyelőre még nem fix, hogy azon belül pontosan hol)

és az

időpont: 2005 Április 10. vasárnap

Azért lesz közelebbi, hogy oda találjunk!?

Link to comment
Megosztás:

Azért lesz közelebbi, hogy oda találjunk!?

Elvileg azért lett BP, mert négyen is BP-iek illetve környékiek vagyunk (npasi, BallaImi, aga46, telo), és mivel Hagalex amúgy is szeretett volna feljönni vmikor, így nem volt kérdés a BP. Ha esetleg Te is szeretnél jönni, természetesen Téged is szívesen látunk... ha gondolod akár kimegyek eléd valahova, hogy ne keljen kolbászolnod a városban.

Nagyon nem lenne jó neked a BP?

Link to comment
Megosztás:

Na vazze! És ezt még csak most mondod???? Üdv!!!!!!!!

Még csak online lettél tag, vagy már a csekk is befizetve?

Otp online fizetve, sms értesít! Remélem ez elég! Az 1% a marka miatt már ment. És én úgy látom jó társaságra leltem és minél előbb szeretnék találkozni veletek.

Link to comment
Megosztás:

Azért lesz közelebbi, hogy oda találjunk!?

Asszem lehet, hogy félreértettelek... Ha a pontos címre gondolsz, az persze, hogy időben meg lesz hirdetve! Csak ez az egész még annyira friss, hogy nem volt idő kitalálni. Egyébként erre is várom a javaslatokat... Ja és persze várom a válaszokat, hogy mindenkinek megfelelne-e egyáltalán az időpont...

Eddig, akiknek biztosan jó az időpont és a helyszín (BP):

- Hagalex

- telo

Többiek? Jó ez nektek?

Link to comment
Megosztás:

Otp online fizetve, sms értesít! Remélem ez elég! Az 1% a marka miatt már ment. És én úgy látom jó társaságra leltem és minél előbb szeretnék találkozni veletek.

Asszem ennyi elég :wink: .... Mi örülünk, hogy megtisztelsz bennünket! :)

Link to comment
Megosztás:

Szal hogy lehet a hátsó ajtón az ablaktekerőt leszerelni?? Mert nem úgy mint az F -es Astrán az biztos!! :)( Vagy csak én vok pöcs?? :roll:

Hűűű, asszem erről már volt szó vhol, de hol is?.... Melyik topik is vót???... Vagy csak hallucinálok már ilyen későn? Majd még utánanézek...

+5 perc...

Nem találtam így hirtelen... huhuhuhuhuhu????

Link to comment
Megosztás:

Hűűű, asszem erről már volt szó vhol, de hol is?.... Melyik topik is vót???... Vagy csak hallucinálok már ilyen későn? Majd még utánanézek...

Kösz, hogy ennyire örülsz nekem? most egy kicsit buzis leszek és szeretlke. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Megosztás:

...

Ha már itten vagyok minnyá OFF-olok is kicsit (majd a Pista átrakja)

Szal hogy lehet a hátsó ajtón az ablaktekerőt leszerelni?? Mert nem úgy mint az F -es Astrán az biztos!! :)( Vagy csak én vok pöcs?? :roll:

A kilincsemet kéne "összekötni" a zárral, mert most csak kívűlről lehet ajtót nyitni, de nem a gyerekzár miatt! Privátot is fogadok! :)....

:shock:

A G Astrán ugyanúgy jön le az ablaktekerő, mint az F-en. Azt a majdnem O-alakú, nyitott rugót kell lehúzni,. Csak kicsit nehezebb megnyomni annyira a kárpitot, hogy hozzáférj vagy lásd. De csak bátran, mert tudod, "Csak a cserépedénynek nem használ a verés!"

Link to comment
Megosztás:

Még Hagalexnek!

.............

Riders on the Storm

There's a killer on the road

His brain is squirmin' like a toad

Take a long holiday

Let your children play

If ya give this man a ride

Sweet memory will die

Killer on the road, yeah

Girl ya gotta love your man

Girl ya gotta love your man

Take him by the ....

Szereted a Doors-t?

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet a fedélzeten KoPi!! :)

Jah..szeretem a Doors -(o)t..van pár albuma itthon! :) Ilyen konkretén nem tudom a dal szövegét, de ha tudnám se írtam vola ide!! Mer' akkor mitöl lennék poénos!..ö....ööö...vagy nem is vok??:lol:

Mondjuk szeretem a Girls gotta rhytm c. nótát is nem tőlük...

Van olyan, hogy Madách tér? Van hát... Nna a tali után (10.-én) arra kell továbbmennünk. Tehát ha az említett tér Óbudán van (tudom hogy nem) akkor ne Üllőn, vagy Kőbányán legyen helyszín! Okay? Csak ennyi kívánságom van... Majd időben elindulunk, mert mindíg eltévedek Pöstön! :P

Hogy csendesen vagy zajosan alakuljunk azt döntsétek el ti!! Ne engem szidjanak a többiek!! :axe: :argue: :)

Végülis ha rendestalira szervezzük is félrehúzódhatunk egy "kicsit", amíg dumcsizunk...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.