Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok.Idén áprilisban vásároltam egy 0 km es Astra Classic GCC -t.

Ezidáig 5500km et nyomtam belé,és az lenne az észrevételem ,mintha a kuplungpedál hirtelen felengedésekor egy kissé valami rázkódást adna át a talpamnak.Nos,mivel elég óvatosan bántam vele,nem tudom elképzelni hogy a kinyomó csapágy lenne a ludas.Nem mindig csinálja ,de azért feltűnt.Ja és csak 1 esből felváltáskor míveli.Előtte évekig F Astrám volt,ott ugye rövidebb is a pedálút,de ott nem tapasztaltam hasonlót. Tudnátok tanácsot adni mi okozhatja? Köszi :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok.Idén áprilisban vásároltam egy 0 km es Astra Classic GCC -t.

Ezidáig 5500km et nyomtam belé,és az lenne az észrevételem ,mintha a kuplungpedál hirtelen felengedésekor egy kissé valami rázkódást adna át a talpamnak.Nos,mivel elég óvatosan bántam vele,nem tudom elképzelni hogy a kinyomó csapágy lenne a ludas.Nem mindig csinálja ,de azért feltűnt.Ja és csak 1 esből felváltáskor míveli.Előtte évekig F Astrám volt,ott ugye rövidebb is a pedálút,de ott nem tapasztaltam hasonlót. Tudnátok tanácsot adni mi okozhatja? Köszi :roll:

2-esbe váltáskor van ez? Nekem még nem tűnt fel ilyesmi...

Más: a profilodban tudnál szóközöket rakni a tartózkodási helyed felsorolásába a vesszők után? Kicsit mintha széthúzná a többi avatart is... Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Légyszi segítsetek:

1. G Astra 1.7 CDTI-hez magyar nyelvű leírás, gépkönyv stb honnan szerezhető be?

2. Az egyik első fényszóró párásodik. Van ötletetek, hogy mit lehetne tenni?

Köszi előre is! ;)

1. Keress rá a "gépkönyv" szóra a G Astra fórumon belül: már többször ajánlottuk a linkjét itt a fórumon. Most nem akarom századszorra is megismételni...

2. Pl itt volt már hasonló eset:

http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?p=31...l%E1mp%2A#31271

Sztem írj a srácnak, hogy mi lett a megoldás.... De asszem régebben is volt már hasonló problémája vkinek, és ott a titok nyitja asszem a kis szellőzőnyílás volt.

Segítségként: az utóbbi esetben a "*fényszór* *pár*" kifejezésre kerestem az Astra G - Astra H fórum hozzászólásain belül és a "Keresés az összes kifejezésre" volt becsekkelve.

Link to comment
Megosztás:

tipikus operátori válasz ... no comment

hmmmm

Ad egy pontos linket. Leírja, hogyan használja hatékonyan a keresőt és merre nézzen szét. Igy talán legközelebb magától is meg fogja tudni találni a megoldást, sőt másoknak is tud esetleg segíteni.

Azt is megtehette volna, hogy egyszerűen szó nélkül hagyja, nem?

Link to comment
Megosztás:

Egyébként korántsem tipikus a válasz egy tipikus első kérdezőnek, aki bevágódik ide a semmiből és egyből kérdez, mielőtt picike időt is szánna keresésre vagy legalább említést tenne utánajárásának vmilyen okból eredő sikertelenségére. A stílusról inkább nem is beszélek...

Link to comment
Megosztás:

reméljük az úr többet nem tisztel meg bennünket ezzel a stilussal.....

Azért nem is reagáltam durvábban, mert nem akartam belemenni egy olyan vitába, hogy miért nem lehet használni a keresőt. Úgysem értené meg.... :?

Valószínűleg most én vagyok a bögre, mert miért nem írjuk le rögtön, hogy hogyan kell megcsinálni, hol találja meg, sőt még fel sem ajánlottuk neki, hogy elmegyünk hozzá megcsinálni. Milyen pofátlanok vagyunk, ugye? :twisted:

Ráadásul nem is ő tette fel a kérést/kérdést, arról nem is beszélve, hogy Telo cartárs igenis megpróbált segíteni. Na az ilyen emberektől megy el a segítségnyújtásra törekvő lelkesedés... ;)

Link to comment
Megosztás:

nem bögre! kancsó!! vagy értelmifogyatékos? :roll: ;) :lol:

A "bögre" jelző idén nyáron került a felszínre, mikor Balatonon haverokkal lentvoltunk 10 napig.

A k*cs*g az nagyon csúnya szó, ez sokkal barátságosabb :D , nameg gyerekek is voltak velünk ;)

Vazze'! Lekancsóztál????? Leértelmifogyatékosoztál???? :lol: :( :D

Inkább tessék nekem faxa zsiráfos képet, animált gifet keresni avatarnak :D

Link to comment
Megosztás:

Azért nem is reagáltam durvábban, mert nem akartam belemenni egy olyan vitába, hogy miért nem lehet használni a keresőt. Úgysem értené meg.... :?

Valószínűleg most én vagyok a bögre, mert miért nem írjuk le rögtön, hogy hogyan kell megcsinálni, hol találja meg, sőt még fel sem ajánlottuk neki, hogy elmegyünk hozzá megcsinálni. Milyen pofátlanok vagyunk, ugye? :twisted:

Ráadásul nem is ő tette fel a kérést/kérdést, arról nem is beszélve, hogy Telo cartárs igenis megpróbált segíteni. Na az ilyen emberektől megy el a segítségnyújtásra törekvő lelkesedés... ;)

amugy én is sokat vitáztam az ilyen fóruozóval, hogy lássa be, hogy berobban ide, kérdez, lebasz, hogy nem 5 percen belül jött a segitség, és nem álmég ott senki villáskulccsal a kezébe, majd köp egyet, és elviharzik, ilyenkor nem én vagyok a bunkó....

de már nem idegesitem magam... Page Down, és más topik... egy a gyógyír...

mindegy ugyis tudom, hogy ezeknél ugyis én vagyok a paraszt ....

meg te, aki nem nyujtott 120 % os segitséget egy 4 hozzászólásos fórumozón...

Link to comment
Megosztás:

amugy én is sokat vitáztam az ilyen fóruozóval, hogy lássa be, hogy berobban ide, kérdez, lebasz, hogy nem 5 percen belül jött a segitség, és nem álmég ott senki villáskulccsal a kezébe, majd köp egyet, és elviharzik, ilyenkor nem én vagyok a bunkó....

de már nem idegesitem magam... Page Down, és más topik... egy a gyógyír...

mindegy ugyis tudom, hogy ezeknél ugyis én vagyok a földműves ....

meg te, aki nem nyujtott 120 % os segitséget egy 4 hozzászólásos fórumozón...

El is vonultam egy csendes sarokba szégyenkezni és elgondolkodni az élethez való hozzáállásomon... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.