Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nyilván egy fordító programmal készült!

Azok szoktak így kinézni! :D

Nem, az jobb :)((( Pl. annál a résznél, hogy hol az elsősegély doboz, 3 verzió van: 5 ajtós, 4 ajtós, és teherkocsi (asszem). Mind a háromnál a csomagtartó bal oldalában van, és ez látszik is az ábrákon. A háromból kettőre jobbot írtak, egyre balt. Mondjuk aki ezt a kézikönyv alapján keresi, az megérdemli, de waze, így hogy higgyek ennek el bármit???

Link to comment
Megosztás:

Még mindig a kézikönyv... Erről pl. elképzelni sem tudom, hogy fordítási hiba, vagy komolyan gondolták: "Amennyiben a hűtőfolyadékszint a jelzés alá csökken, akkor után kell tölteni egy kicsivel a jelzés fölé. Töltsön utána fagyálló folyadékot. Ha fagyálló folyadék nincs, akkor tiszta csapvizet töltsön hozzá. Csapvíz hiányában desztillált vizet is használhat."

Eszméletlen, ezt komolyan gondolják?! Első a csapvíz, utána a desztvíz?! (Arról nem is beszélve, hogy mennyire gáz nyelvtanilag ez a pár mondat.)

Link to comment
Megosztás:

Hallóóóóóó G Astrások!

Tessék ezt megnézni:

nyuszifülön, jimen, npasin, coupén, speeden, hagalexen, uhun és telon kívül (bocsi, ha vkit kihagytam volna :D ) más nem jön közülünk a kecskeméti évnyitóra?

kopi, amusing, ballaimi, aga, schok01, astra1.6, gyula519, gyugyó, kékmókus: tessék megjáratni azokat a G Astrákat egy kicsit a pályán! (kopi te ne ott)... ;)

Nekem addigra ugyan még nem lesz G Astrám, de ott leszek, és ami késik nem múlik... :) A nyomozást már lezárták, a biztosító kb március közepe fele fog fizetni... Sajna még nem tom mennyit.

Link to comment
Megosztás:

Hallóóóóóó G Astrások!

Tessék ezt megnézni:

nyuszifülön, jimen, npasin, coupén, speeden, hagalexen, uhun és telon kívül (bocsi, ha vkit kihagytam volna :D ) más nem jön közülünk a kecskeméti évnyitóra?

kopi, amusing, ballaimi, aga, schok01, astra1.6, gyula519, gyugyó, kékmókus: tessék megjáratni azokat a G Astrákat egy kicsit a pályán! (kopi te ne ott)... :P

Nekem addigra ugyan még nem lesz G Astrám, de ott leszek, és ami késik nem múlik... :) A nyomozást már lezárták, a biztosító kb március közepe fele fog fizetni... Sajna még nem tom mennyit.

Király lenne,mennék szívesen,de sajna kegyetlenül le vagyok égve........ ;) ;) De ha beüt valami,akkor tutira ott leszek!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.