Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

HELOOOO!!! Vettem :) Kívülről tök hasonlót mint volt, csak ez 1.6-os, meg 2002-es.

Most viszem majd uhuékhoz szervízbe, van rajta egy-két dolog, amit meg kellene csinálni (szokásos olaj, vezérlés csere, plusz műszaki vizsga, plusz átírás, plusz egyebek még). Péntekig ott lesz, úgyhogy bocsi srácok, de csak jövő héten tudok vele Lurdyhoz kimenni...

Gratula az új kocsihoz ;) Milyen érzés volt ugyanolyan autóban ülni?Nekem már attól majd megszakadt a szívem mikor beültem agresszor26 coupejába ;) ,de jó is volt az emlékek miatt.

Link to comment
Megosztás:

Gratula az új kocsihoz ;) Milyen érzés volt ugyanolyan autóban ülni?Nekem már attól majd megszakadt a szívem mikor beültem agresszor26 coupejába ;) ,de jó is volt az emlékek miatt.

Jó érzés megint egyáltalán autóban ülni... :) Az, hogy az autó ráadásul ugyanolyan, mint ami előtte volt, az nekem inkább csak pozitív érzésként jön le... Picit olyan, mintha nem lopták volna el az előzőt, csak egy kis átalakításon esett volna át. Sztem tudat alatt ez is közrejátszott, mikor vettem.

Link to comment
Megosztás:

Jó érzés megint egyáltalán autóban ülni... :) Az, hogy az autó ráadásul ugyanolyan, mint ami előtte volt, az nekem inkább csak pozitív érzésként jön le... Picit olyan, mintha nem lopták volna el az előzőt, csak egy kis átalakításon esett volna át. Sztem tudat alatt ez is közrejátszott, mikor vettem.

Akkor ez a tökéletes választás ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó érzés megint egyáltalán autóban ülni... :) Az, hogy az autó ráadásul ugyanolyan, mint ami előtte volt, az nekem inkább csak pozitív érzésként jön le... Picit olyan, mintha nem lopták volna el az előzőt, csak egy kis átalakításon esett volna át. Sztem tudat alatt ez is közrejátszott, mikor vettem.

Még jobban is megy. ;)

Örülök hogy sikerült 2002est találni, gondolom ez is sokat számított. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó érzés megint egyáltalán autóban ülni... :) Az, hogy az autó ráadásul ugyanolyan, mint ami előtte volt, az nekem inkább csak pozitív érzésként jön le... Picit olyan, mintha nem lopták volna el az előzőt, csak egy kis átalakításon esett volna át. Sztem tudat alatt ez is közrejátszott, mikor vettem.

Én is örülök, hogy újra volán mögött vagy ;) . Ha gondolod elviszlek Lurdyhoz, ha nem szeretnéd kihagyni ;). Csak írj előtte egy privit.

Link to comment
Megosztás:

HELOOOO!!! Vettem :) Kívülről tök hasonlót mint volt, csak ez 1.6-os, meg 2002-es.

Most viszem majd uhuékhoz szervízbe, van rajta egy-két dolog, amit meg kellene csinálni (szokásos olaj, vezérlés csere, plusz műszaki vizsga, plusz átírás, plusz egyebek még). Péntekig ott lesz, úgyhogy bocsi srácok, de csak jövő héten tudok vele Lurdyhoz kimenni...

;) Örülök nagyon Telo, hogy találtál egy szép autót és hogy sikerült újra G tulajdonossá válnod! ;)

Örülök, hogy jól fizetett a biztosító!

és őszintén remélem, hogy ettől az autótól majd önszántadból fogsz csak megválni!

Link to comment
Megosztás:

Jó érzés megint egyáltalán autóban ülni... :) Az, hogy az autó ráadásul ugyanolyan, mint ami előtte volt, az nekem inkább csak pozitív érzésként jön le... Picit olyan, mintha nem lopták volna el az előzőt, csak egy kis átalakításon esett volna át. Sztem tudat alatt ez is közrejátszott, mikor vettem.

Dobd el a gitárt! Had lássuk az Astrát! ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a gratulációkat! Most uhu-éknál van az autó, pénteken hozom el. Hétvégén majd szépen lemosom, és csinálok képeket róla. Nem kell vmi nagy dologra számítani. Tök úgy néz ki mint az előző... Csak más a felirat hátul, meg ennek van ködlámpája elöl, meg krómdíszcsík a hűtőmaszk alján. A középkonzolja meg még rondább is, mert az njoy szürkén sötétebb pöttyök látszanak vmi spraytől... Majd lehet, lefújatom ezüstre, Rastalos mintára. :)

Lurdyhoz megyek csütörtökön, de nem kell odáig kivinni, mert viszonylag könnyen odajutok a Petőfi híd budai hídfőtől...

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, most írt egy srác Horvátországból - egy nemzetközi opel fórumon az autom bemutató topicjába - hogy nyáron találkozunk-e a Balatonszemesen?

Úgy tűnik, hogy Horvátországból is jönnek néhányan már Balatonszemesre! :)

Ez mekkora királyság! Teljesen nemzetköziek leszünk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a gratulációkat! Most uhu-éknál van az autó, pénteken hozom el. Hétvégén majd szépen lemosom, és csinálok képeket róla. Nem kell vmi nagy dologra számítani. Tök úgy néz ki mint az előző... Csak más a felirat hátul, meg ennek van ködlámpája elöl, meg krómdíszcsík a hűtőmaszk alján. A középkonzolja meg még rondább is, mert az njoy szürkén sötétebb pöttyök látszanak vmi spraytől... Majd lehet, lefújatom ezüstre, Rastalos mintára. ;)

Lurdyhoz megyek csütörtökön, de nem kell odáig kivinni, mert viszonylag könnyen odajutok a Petőfi híd budai hídfőtől...

Hát nemtom mennyire illő dolog hogy nem kérdeztem előre, de ma ültem az ótódban. :) ;) Szerintem tök jó. ;)

Becsüld meg hogy jó állapotban van, igazad van hogy 2002-est vettél.

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek, most írt egy srác Horvátországból - egy nemzetközi opel fórumon az autom bemutató topicjába - hogy nyáron találkozunk-e a Balatonszemesen?

Úgy tűnik, hogy Horvátországból is jönnek néhányan már Balatonszemesre! ;)

Ez mekkora királyság! Teljesen nemzetköziek leszünk! ;)

Hey!

Kúúúl! A sors pozitív iróniája, h - ha minden összejön (és miért ne jönne :) ) -, mi Balatonszemesről indulunk Horvátországba nyaralni...

Ez ám a csereüdültetés... ;)

Peace

Link to comment
Megosztás:

ma vettem észre, mitha eddig a meleg motor melegebb lett volna

most 30 perc kocsikázás után is olyan 85 fokos, de úgy elmékszem hogy annó ez olyan 90 körül volt

nektek mennyi az üzemi hőfok? vagy ez a 5 fok nem számít és betudható a kölső hőmérsékletnek?

Nekem dettó 85 fok körül áll, talán picit felette. De legalább stabilan annyi... :)

Ja, és tényleg vagy 15 perc, mire eléri az üzemi hőfokot városban, emiatt sokat járok hideg motorral, szolidan. De a lassú melegedés úgy tudom standard 1.7DT tulajdonság.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már régebben érdeklődtem, hogy vajon létezik-e Astra G lökhárítóra gumi védőcsík. Ma kifizettük a kocsit és megkérdeztem a kereskedésben, nem találtak erre valót.. Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne beszerezni?

Köszönet!

Tomka

u.i.: már csak 1-2 hét..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.