Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hi, Boldizsár!

Köszi az üzeneted! A 3 ajtósba is befér...

Mert muszáj...

Amúgy, a következő vasam G-kombi lesz!

Ámen... :)

Különbemmmmegneolccccsssááááááájóóóóó???? :) :D :( :P ;)

Pííísz

Csak a tapasztalat beszélt belőlem.....Meg az irigység a 17"os felnik miatt... :P

Link to comment
Megosztás:

Ya, tapasztalatom, az nekem is van ezügyben, mert volt vala kombim, F Astra Caravan.

A baj az, h momentán felnim nincsen... :)

Csak a várás... :(

Brühühühüüü...

Eladtad a felniket? Pedig szerintem nagyon szép vót! Bár ezekre az utakra a 17" /40-es gumival kész csőd, minden évben vagy 30 pénz csak a javítás.... :)

Link to comment
Megosztás:

Eladtad a felniket? Pedig szerintem nagyon szép vót! Bár ezekre az utakra a 17" /40-es gumival kész csőd, minden évben vagy 30 pénz csak a javítás.... :)

Ya...

A szívem vérzett... De arccal a Nap felé! :( Szép lesz az új, ha végre meglesz. És most - 1előre legalábbis -

, /45 lesz, remélem, be fog férni...

Most van a várááás... :)

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz képest nem is sok, hisz németben is voltál vele! :(

Nekem most volt nem rég 1 éves: és közel 28 Ezer kilóméter van benne! Ezért vettem Diesel-t! :)

De ahhoz képest, hogy Kecskeméten lakom, a barátnőm is és a családom is...

és nagy ritkán megyek le Szegedre vagy Pestre...

Na ehhez képest sok...

szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

:) De-de kétségtelen...

csak tudod, 30.700km-rel vettem az autót... és már 40.300km van benne! :)

Ez 33%-kal több, mi eddig volt benne.

Végül is a kocsi van érted, nem fordítva, igaz?!

Jó, nekem a munkám meg a suli miatt van ennyi km-er benne, neked meg van céges is...úgyhogy nem sajnállak.. :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Végül is a kocsi van érted, nem fordítva, igaz?!

Jó, nekem a munkám meg a suli miatt van ennyi km-er benne, neked meg van céges is...úgyhogy nem sajnállak.. ;) :P

Nekem? Céges? :)

Nincs! :)

Illetve azt én csak munkaidőben ill. hivatalos utakra használom (használhatom).

Szóval sajna nem személyi használatú autó, hanem egy "pool autó", csak rajtam kívül nem használja más - szinte soha. :D

De haza nem járok vele. :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem? Céges? :)

Nincs! :)

Illetve azt én csak munkaidőben ill. hivatalos utakra használom (használhatom).

Szóval sajna nem személyi használatú autó, hanem egy "pool autó", csak rajtam kívül nem használja más - szinte soha. :P

De haza nem járok vele. :(

Akkor a hiba az én készülékemben van, nem tudom, hogy honnan vettem!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az hétvégén cseréphullás volt a társasházban ahol lakom. Megsérült az autóm teteje. :-(((

Kicsi horpadás, festés le!

A háznak van biztosítása ( szerencsére ) !

A biztosítótol voltak kint - papír írtak - a közösképviselőtöl is van igazolásom. Mennem kell kárrendezésre a Gyáli útra.

A kérdésem: mi történik ilyenkor?

1. Adnak egy általuk kikalkulált összeget

2. Megcsináltatom az autót és a számlát beviszem, majd fizetnek

3.??????

Akinek van ilyen jellegű tapasztalata kérem okosítson ki! Nem szeretnék full-láma userként menni a gengszterekhez!

Köszönöm.

Off

Link to comment
Megosztás:

...

3.??????

Akinek van ilyen jellegű tapasztalata kérem okosítson ki! Nem szeretnék full-láma userként menni a gengszterekhez!

Köszönöm.

Off

3. adnak egy papírt amin a kárt felmérik... ezzel felkerehetsz egy szerződött javítópartnert és azokkal megcsináltatod. Egymás között lerendezik az anyagiakat, esetleg csak valami kisebb összeget kérnek tőled, avulás esetén... de szerintem minden megoldható :) ... sőt, szerintem itt avulás nincs.

Link to comment
Megosztás:

3. adnak egy papírt amin a kárt felmérik... ezzel felkerehetsz egy szerződött javítópartnert és azokkal megcsináltatod. Egymás között lerendezik az anyagiakat, esetleg csak valami kisebb összeget kérnek tőled, avulás esetén... de szerintem minden megoldható :) ... sőt, szerintem itt avulás nincs.

Köszi mackósajt!

Időközben én is érdeklődtem 1-2 emberkénél és valóban ez a 3 db lehetőség van.

Most már csak azt kellene kitalálnom, hogy nekem melyik lenne a legjobb? :)

Köszi még1x!

Off

Link to comment
Megosztás:

vettem tisztítot benzin adalékot

670-be került, auchanos, nevét nem tom, de piros dobozos

egész jó, pedig még csak 40 Km tettem meg vele, de az indítási felpörgés megszünt, és egy picit más is lett tőle a kocsi. Finomabb vagy nem is tudom, de jobb. Persze az is lehet hogy ezt csak beleképzelem, de a gondot megoldotta :)

Link to comment
Megosztás:

vettem tisztítot benzin adalékot

670-be került, auchanos, nevét nem tom, de piros dobozos

egész jó, pedig még csak 40 Km tettem meg vele, de az indítási felpörgés megszünt, és egy picit más is lett tőle a kocsi. Finomabb vagy nem is tudom, de jobb. Persze az is lehet hogy ezt csak beleképzelem, de a gondot megoldotta :)

:) Kíváncsi leszek a tank végére, hogy tényleg megoldotta-e! :(

Reméljük igen! ;)

Tényleg jótékony hatásúak tudnak lenni ezek az adalékok.

Link to comment
Megosztás:

:) Kíváncsi leszek a tank végére, hogy tényleg megoldotta-e! :)

Reméljük igen! :(

Tényleg jótékony hatásúak tudnak lenni ezek az adalékok.

És mi a helyzet a diesellel? Láttam ahhoz is adalélot, szerintetek érdemes kipróbálni? Egyáltalán mit várhatok tőle?

Link to comment
Megosztás:

És mi a helyzet a diesellel? Láttam ahhoz is adalélot, szerintetek érdemes kipróbálni? Egyáltalán mit várhatok tőle?

Én szoktam használni! Van olyan, amit 5000-renként vagy 10 ezrenként kell beletenni! Nekem nagyon tetszett, nem mintha kormolt volna előtte, de akkor amikor beletettem, kegyetlen sok cuccot égetett ki, azóta teljes padlógáznál, 2 visszagangnál se nagyon látszik, hogy diesel!! Próbáld ki!! :)

Link to comment
Megosztás:

Én szoktam használni! Van olyan, amit 5000-renként vagy 10 ezrenként kell beletenni! Nekem nagyon tetszett, nem mintha kormolt volna előtte, de akkor amikor beletettem, kegyetlen sok cuccot égetett ki, azóta teljes padlógáznál, 2 visszagangnál se nagyon látszik, hogy diesel!! Próbáld ki!! :)

És melyiket? Asszem Wynn's volt az autósboltban 500 körül... te milyet teszel bele?

Szemre nekem se kormol, bár még nem láttam hátulról nagy gáznál....

Link to comment
Megosztás:

STP-t vagy Wynns-t szoktam használni, de a Wynns szerintem jobb, bár nem látok bele a kocsiba, hogy ő melyiket szereti. Wynns-ből azt rakom bele, amit 10 ezrenként ajánlanak a hátulján olvasható tajékoztatóban! :)

ezt az stp is úgy javasolják

több változást érzek már most, mint amikor 98-as tankoltam és olcsóbban is jön ki

Link to comment
Megosztás:

ezt az stp is úgy javasolják

több változást érzek már most, mint amikor 98-as tankoltam és olcsóbban is jön ki

Nálam a PROTEC rendesen kitakarította rendszert.Elég erős oldóhatása van, ezért csak 15e.km-ként javallott beletölteni egy fél tank jóminőségű benyába.Aztán kikergetni belőle.Aztán megint tankolni, azt is kikergetni, aztán üza.szűrőt cserélni.De mivel a géped nem oly' régi, utóbbi szvsz. nem szükséges.

Link to comment
Megosztás:

Nálam a PROTEC rendesen kitakarította rendszert.Elég erős oldóhatása van, ezért csak 15e.km-ként javallott beletölteni egy fél tank jóminőségű benyába.Aztán kikergetni belőle.Aztán megint tankolni, azt is kikergetni, aztán üza.szűrőt cserélni.De mivel a géped nem oly' régi, utóbbi szvsz. nem szükséges.

Ez a kikergetés azt jelenti, hogy millióval kell menni a sztrádán, vagy normál használat mellett is tisztítja a rendszert?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.