Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy nagyon nagy szívességet szeretnék kérni tőletek. Tegnap este 10 óra után a Bp. 13.ker.-ből ellopták a kocsinkat. Rendszáma IAT-487

Színe: zöld ( sötétzöld). A visszapillantó tükrön lógott egy kína szerencsepénzekell díszített kis "fityegő" rózsaszin zsinórral rögzítve. A jobb oldali tükör burkolata repedt. A fényezés több helyen karcos, meghúzva. Elöl a lökhárítóban ködlámpák beszerelve. Az üléshuzat gyári kockás, több helyen foltokkal tarkítva és a vezető ülés kissé kopott. Gyári lemezfelnikkel Fulda gumikkal volt felszerelve. 2010 máriusáig érvényes műszaki és 2010 áprilásáig van rajta zöldkártya. Sedan kivitelü 1,6 motorral. Ha jól emlékszem a hátsó lökhárító jobb sarka meghúzva. A 4 oldalsó üvegbe és az első szélvédőbe ( sajna nem biztos de lehet, hogy van a hátsóban is ) savval maratva az alvázzszám.

Ha valaki tudna segíteni vagy látja a kocsit akkor ezen a számon eltud érni: 06-70-223-66-57.

A mai napon voltam a feleségemmel a rendőrségen is.

csak nem a G Astra?

bakker részvétem a nagyapámnak januárban lopták el a peugeot 206 -ját

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy nagyon nagy szívességet szeretnék kérni tőletek. Tegnap este 10 óra után a Bp. 13.ker.-ből ellopták a kocsinkat. Rendszáma IAT-487

Színe: zöld ( sötétzöld). A visszapillantó tükrön lógott egy kína szerencsepénzekell díszített kis "fityegő" rózsaszin zsinórral rögzítve. A jobb oldali tükör burkolata repedt. A fényezés több helyen karcos, meghúzva. Elöl a lökhárítóban ködlámpák beszerelve. Az üléshuzat gyári kockás, több helyen foltokkal tarkítva és a vezető ülés kissé kopott. Gyári lemezfelnikkel Fulda gumikkal volt felszerelve. 2010 máriusáig érvényes műszaki és 2010 áprilásáig van rajta zöldkártya. Sedan kivitelü 1,6 motorral. Ha jól emlékszem a hátsó lökhárító jobb sarka meghúzva. A 4 oldalsó üvegbe és az első szélvédőbe ( sajna nem biztos de lehet, hogy van a hátsóban is ) savval maratva az alvázzszám.

Ha valaki tudna segíteni vagy látja a kocsit akkor ezen a számon eltud érni: 06-70-223-66-57.

A mai napon voltam a feleségemmel a rendőrségen is.

ne mán :) nem is tudom mit mondjak, hogy ne rúgjanak ki innen káromkodásért...

Figyelni fogom!

Link to comment
Megosztás:

nu hogy lezárjuk nem egyet szedtem szét.

130e km nél füstölt és zabálta az olajat igy megcsináltam öket gyürüztem és a ami napig jó egy deci olaj sem fogy el 10000km alatt....

de elötte irhattál volna hogy majd nem 360e km van benne.

akkor generál kell majd.......

multkor csináltam ilyet Z14xe motoron.......

mi meg egy z16xep -n. igaz hogy annak a legfőbb baja az volt hogy egyszer valami koppant, csak a bácsi ment tovább vele...

oszt utána derült ki, hogy valami kiharapott az olajteknőből egy darabot :)

kicsit megsült szegény...

Link to comment
Megosztás:

mi meg egy z16xep -n. igaz hogy annak a legfőbb baja az volt hogy egyszer valami koppant, csak a bácsi ment tovább vele...

oszt utána derült ki, hogy valami kiharapott az olajteknőből egy darabot :)

kicsit megsült szegény...

hm érdekes...de az xep-nek már más dugattyuja van ha jól tudom...

Link to comment
Megosztás:

Vicsor!

Volt benne riasztó? Immo,stb?

Tudsz valami közelebbit miképpen lopták el?

Amugy részvétem! :)

Szia!

Csak gyári központi zár volt benne és utólagosan beszerelt váltózár. Péntek este 3/4 10 után. ennél többet nem tudok.

Köszi a részvétedet.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Csak gyári központi zár volt benne és utólagosan beszerelt váltózár. Péntek este 3/4 10 után. ennél többet nem tudok.

Köszi a részvétedet.

Sajnálom... :) Ezen felül sajnos sok okosat nem nagyon lehet mondani. Lehet, hogy trélerre tették, gondolom egy profi váltózárat nem egyszerű csak úgy megroppantani a helyszínen, bár a profi bandák leleményesek és pofátlanok tudnak lenni, kolléganőm 1.1-es Trabantját tulajdonképpen a szeme láttára vitték el... Ami mozdítható, azt - manapság pláne - mozdítják is... Persze, ha bármilyen infónk lenne, nyilván megosztjuk Veled.

Link to comment
Megosztás:

Ennek mennyi a gyári végsebessége?

Teljesítményadatok (kb) Caravan

Motor X12XE X14XE X16SZR X16XEL

Max.sebesség (km/h)

5 fok. kézi sebváltó - - 165 -

Sport sebváltó 160 175 165 183

Automata sebváltó - 163 158 173

Motor X17DTL X18XE1 X20DTL X20XEV

Max.sebesség (km/h)

5 fok kézi sebváltó 158 - 170 203

Sport sebváltó - 195 - 203

Automata sebváltó - 190 165 195

Link to comment
Megosztás:

Teljesítményadatok (kb) Caravan

Motor X12XE X14XE X16SZR X16XEL

Max.sebesség (km/h)

5 fok. kézi sebváltó - - 165 -

Sport sebváltó 160 175 165 183

Automata sebváltó - 163 158 173

Motor X17DTL X18XE1 X20DTL X20XEV

Max.sebesség (km/h)

5 fok kézi sebváltó 158 - 170 203

Sport sebváltó - 195 - 203

Automata sebváltó - 190 165 195

Na pont emiatt kérdeztem rá, mert kézi váltót nem ír az 1.4-es motorhoz. De gondolom ugyanannyi lehet, hogy mint a sportváltóval a többi alapján...

Link to comment
Megosztás:

Teljesítményadatok (kb) Caravan

Motor X12XE X14XE X16SZR X16XEL

Max.sebesség (km/h)

5 fok. kézi sebváltó - - 165 -

Sport sebváltó 160 175 165 183

Automata sebváltó - 163 158 173

Motor X17DTL X18XE1 X20DTL X20XEV

Max.sebesség (km/h)

5 fok kézi sebváltó 158 - 170 203

Sport sebváltó - 195 - 203

Automata sebváltó - 190 165 195

UPsszz!! Ezt elbaxtam :) Nem táblázat lett!! Begépeltem De egy kis fürkészéssel ki lehet venni, hogy mik a gyári adatok. Pl.: X14Xe sport váltóval max sebessége 175km/h.

Link to comment
Megosztás:

Na pont emiatt kérdeztem rá, mert kézi váltót nem ír az 1.4-es motorhoz. De gondolom ugyanannyi lehet, hogy mint a sportváltóval a többi alapján...

Sztem is.De a 180-at viszi az biztos! Lehet hogy azért írnak kevesebbet, hogy ezzel a sebességgel lehet tartósabban is haladni. Ez felett nem ajánlatos. Bár az az 5-10km/h...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.