Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én azt nem értettem, amikor haverében kigyulladt a kis motorjelző lámpa, hogy akkor miért a sebességet (teljesítményt) korlátozta le, a fordulatot viszont nem? 110-nél többet nem ment az autó ilyenkor, de azt mind negyedikben, mind ötödikben (harmadikban nem próbáltuk), de a fordulatot simán felengedte leszabályzáshoz közel (X20DTL vagy Y20DTL, nemtudom fejből, ilyen 4500 felettig el lett forgatva 2->3 váltás előtt). Ha épp 110 felett volt, amikor jött a jelzés, akkor mintha visszaengedte volna a pedált a 110-nek megfelelő helyzetbe, finoman lassulni kezdett az autó. Illetve gyorsításkor se úgy húzott, mint normálisan, de az mondjuk érthető. Nekem az volna logikus ilyenkor, hogy a fordulatot is korlátozza, de ez szemmel láthatóan nem tette. Azthiszem amúgy a légtömegmérő miatt volt a jelzés, de ezt csak havertól hallottam, neki meg majdnem azt mondanak a szervízben, amit akarnak...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Egy elég fura dolog lehet a szekérrel.Világít a hibalámpám.De NINCS hiba!! ??Gondoltam rádugom az op-com-ot.Semmi.Itt már gyanús volt a dolog.Nah,haverhoz be az opelhez. Tech 2. SEMMI!!! Nincs tárolt hiba.Lehet hogy meghalt az óracsoportom?

Ha meghalt,szólj,van egy belsőm,elvileg jó,oda tudom adni,ha rá lehet tanitani a kocsira.....

Link to comment
Megosztás:

Ha meghalt,szólj,van egy belsőm,elvileg jó,oda tudom adni,ha rá lehet tanitani a kocsira.....

Köszönöm segítséged.De remélem hogy csak valami kisebb zárlat van.7végén úgyis nekiesek bütykölni az ablaktörlő kart,mert vettem egy omega kart,és azon van állítható szakasz törlő,azt bekötöm,az órát meg ha már ott vagyok,ketté bontom,aztán kimérem a hibát,ha egyáltalán ott a hiba.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm segítséged.De remélem hogy csak valami kisebb zárlat van.7végén úgyis nekiesek bütykölni az ablaktörlő kart,mert vettem egy omega kart,és azon van állítható szakasz törlő,azt bekötöm,az órát meg ha már ott vagyok,ketté bontom,aztán kimérem a hibát,ha egyáltalán ott a hiba.

okés,ha kell szólj. jó bütyköléstet...

Link to comment
Megosztás:

ha megköveztek is nekem az új seat-ra hasonlít

Da azért Papp Tibor Fotós barátunknak lópirimpi a popójába, mert egyetlen normális külső egészalakos fotót nem tudott szegény gépsasról készíteni.

Mindegyik ilyen torzítottorrú kutya effektusos széles látószögű kép. Talán egy van ami rendes az meg távoli

Komolyan mondom, hogy és a sajátomról jobb képeket csináltam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Uj vagyok itt. mikor 2 éve vettem egy astrát akkor olvasgattam itt és sok alap hibát találtampl.: jobb elsőlámpa párásodik...

tegnap meg hogy a fűtésnál van egy fedlap ami nem mindig akar működni. szóval hasznos kis megszólalások. olvastam továbbá és ez érdekelne most hogy a hátsó ülés középső övét hogy szedjem ki a káttámlából???

Mert kicsit tulcsusztattam véletlen malőr folytán és nem tudom a fejtámla tartó gyűrüit kikiszedni. érdekelne még pest déli részénél nem tud valaki olcsószélvédőt?? mert sok rajta a kavics és decemberben vizsgázik.

segitséget előre is köszi. gusztav-mkukacfreemail.hu is levéltár.:)köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Uj vagyok itt. mikor 2 éve vettem egy astrát akkor olvasgattam itt és sok alap hibát találtampl.: jobb elsőlámpa párásodik...

tegnap meg hogy a fűtésnál van egy fedlap ami nem mindig akar működni. szóval hasznos kis megszólalások. olvastam továbbá és ez érdekelne most hogy a hátsó ülés középső övét hogy szedjem ki a káttámlából???

Mert kicsit tulcsusztattam véletlen malőr folytán és nem tudom a fejtámla tartó gyűrüit kikiszedni. érdekelne még pest déli részénél nem tud valaki olcsószélvédőt?? mert sok rajta a kavics és decemberben vizsgázik.

segitséget előre is köszi. gusztav-mkukacfreemail.hu is levéltár. :lol: köszi

Ezt nem értem, miről is van szó pontosan?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.