Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Az autót felejtsétek otthon, mert most a nő társakat nem illik rávenni, hogy vezessenek helyettünk! :D Ők várják csak a locsolkodókat!

Tényleg!: hány hölgy tagunk van?

Nagyon sok már most az ellenőrzés, de az igazi autóst nem ez tartja vissza a piától. Remélem, azért nem a mindenképpen valamit keresünkkel akarják elszabni valaki hétvégéjét. Őket is csak sajnálni lehet, mert már olyanok lesznek mint a vendéglátósok: amikor a többi mulat, akkor van a legnagyobb meló.

Link to comment
Megosztás:

egyszer én is elviselném, ha mehetnék pár kört a kicsi-kocsimmal pár kört a Hungaroringen, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül

Csatlakozom az előttem szólóhoz :D

Jééé, most látom csak, hogy földi vagy :P. Liget, Keresztúr, Kert, Csaba, vagy Hegy?

Link to comment
Megosztás:

egyszer én is elviselném, ha mehetnék pár kört a kicsi-kocsimmal pár kört a Hungaroringen, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül

Érdemes öt körért feláldozni? Én azért vettem, hogy engem és családomat szolgálja. Jó érzés, hogy van benne erő, de egy 1.4-es sehol nincs egy versenypályán. :D

Link to comment
Megosztás:

Érdemes öt körért feláldozni? Én azért vettem, hogy engem és családomat szolgálja. Jó érzés, hogy van benne erő, de egy 1.4-es sehol nincs egy versenypályán. :D

szerinted megölném szegénykét? csak kipróbálnám milyen egy picit gyorsabban menni, és nem attól félni, mikor lesz egy kátyú előttem

Link to comment
Megosztás:

Egy kis élménybeszámoló:............

-------bocs, de lecsökkentettem az idézést.... uhuhu-------

Irigyellek. Izgatja a fantáziámat a kicsi autó+lóerő. Szívesen kipróbálnám én is. Ha ilyen kicsi, ki fogja megvenni? Alkalmas hétköznapi használatra? na most nem a bevásárló kocsira gondolok.

Jajj!!! minden tiszteletem a hölgy vezetőknek, de ma a az egyik szupermarket parkolójában egy festett hölgy megállt szépen ahogyan kell, de utána megint elindult és belerongyolt a padkába. Szegény P206 -nak lerombolta az elejét. A furcsa nekem az volt, hogy kiszált és meg sem nézve, halál nyugodtan bevásárolt. Én nem lennék nyugodt, amíg nem lesz újra egyben. A férjének biztos jó húsvét lesz. "De hogy minek indult el mikor már beállt. Egyszerűen nem értem." De a nőket soha sem fogjuk megérteni.

Link to comment
Megosztás:

szerinted megölném szegénykét? csak kipróbálnám milyen egy picit gyorsabban menni, és nem attól félni, mikor lesz egy kátyú előttem

Talán nem, de más egy-egy jó kis húzatás vagy folyamatos nagy terhelés. A hűtőrendszer ill. a fékek nem erre készültek. "Nagy motoros" srácok is rájöttek, hogy a célegyenesben 220 jó,de be kell tudni kanyarodni is, és a kigyorsításhoz bizony erő kell. Biztosan láttál széria versenyeket?! Ott nagyon látszik, milyen lassú az autó a pályához képest. A miénk pedig még inkább. Az utakon király a gyorsulása, de kár kínozni, és vannak sokkal gyorsabbak is. (A hungaroringen ők is csak "autóznának".) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Igen Kopi szégyeenn!! Szégyelld el magadat!! :shock: :twisted:

Fuj-fuj-fujj!! :shock: :D :P

Elszégyelltem magam. :oops: Alapvetően félegyházi vagyok, akkor azt hiszem "földi",de mindenképpen alföldi, csak a sors vetett ide, de gondolj ránk mikor este a lámpát felkapcsolod. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én meg alapvetően debreceni vagyok, csak nem láccik rajtam, mer' a rettenet sok íkúú eltakajja!

Amúgy valszeg inkább akasztanám fel magam, mint Pestre költözzek! :oops: :oops: (Bocs pestiek!)

De télleg...ha 1 évben eccer arra kell menni (pl. anyut viszem VII. ker)

két éccakát nem alszom előtte, záróvonalakkal, meg egyirányú ucca táblákkal álmodok! :D :P :shock:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.