Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem akarjátok esetleg Tik felvarrni :?: :?: :?: Szomorú meg azért vagyok, mert OK,h. megvettem, csak nem tudom, mikor érek rá felrakni vagy kárpitost keresni. :D Mert senki sem segít....

:P:o....:D:o :D:o:o:o:o:o :D:o........ :D:o:o:o:o:o

:lol::o....:lol::o :lol::o............... :lol::o........ :D:o.......:D:o

:lol::o:o:o:o :lol::o:o:o:o:o :lol::o........ :lol::o:o:o:o:o

:lol::o....:lol::o :lol::o............... :):o........ :D:o

:D:o....:D:o :D:o:o:o:o:o :D:o:o:o :D:o

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy Corsa C-ben szeretnék kilóméterórát előre pörgetni...

Milyen módon lehetne?

Tud valaki segíteni benne?

Előre is kösz! Üdv.: Jani (Budapest)

Esetleg veszel egy görgőpadot, amin a bringások szoktak télen edzeni, ráállsz, berakod 5-ikbe, téglát a gázra, ozt' egy hét múlva ránézel az ótódra, hogy mi van vele :D

Link to comment
Megosztás:

:shock: :D :P

Sorry, előjött az állat belőlem. Ez olyan volt, mikor bedobják a kérdést: "Hogyan lehet a procit húzni?". Há' hogyan... Rákötsz a 49-es lábra, egy 0,8-as szerves anyagból készült madzagot, aztán húzod szélsebesen. Csak vigyázz, nehogy a súrlódástól túlmelegedjen..... :D

Na most már tényleg vége az OFF-nak...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

újra a porondon.

Köszönöm a heves érdeklödést :D .Nem tudom miért olyan meglepö, hogy egy nyuszifülnek is lehet G astrája?????? :D Majd egyzser elmesélem hogy szerettünk egymásba.

Ha már itt tartunk. 1,4 16V 5 ajtós méregzöld (vagy hivatalosan sárkányzöld?) színü. remélem nagyot nem csalódtatok!!! :shock: gyönyörü, legalábbis nekem :P .

Link to comment
Megosztás:

Szia nyuszifül!!! Az szép szín, én is anno olyat akartam, csak megszüntették.

Szia!!Hüha akkor lehet elég kevés szaladgál belöle????Tök jó!!!! szeretem az egyedi dolgokat!!!! :D féltem a sötét színtöl, mert úgy gondoltam egy világosabb színt hamarabb meglát mindenki az úton, de nem tehetek róla, hogy elsQ perctöl kezdve megfogott, s onnan nem volt vissazút 8) s azóta csak fokozott a "szerelem" :oops:

Link to comment
Megosztás:

...méregzöld (vagy hivatalosan sárkányzöld?) színü. remélem nagyot nem csalódtatok!!! :shock: gyönyörü, legalábbis nekem :D .

Ilyen van az egyik kollégámnak is... :roll: Szóval előfordul azért belőle néhány... de tény, hogy ritka szín. 8)

Szóval akkor jössz április 9-én Fótra (lásd fenti banner)? Ha már senki nem meri direktben megkérdezni... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen van az egyik kollégámnak is... :roll: Szóval előfordul azért belőle néhány... de tény, hogy ritka szín. 8)

Szóval akkor jössz április 9-én Fótra (lásd fenti banner)? Ha már senki nem meri direktben megkérdezni... :oops:

:wink: Messze vagyok nagyon.de mostmár kíváncsivá tettetek! ígérem gondolkodom rajta.No meg addig míg nincs felcsinosítva a kocsim, nem mehetek, ugyebár.hatásos bevonulást tervezek!!! :P

Link to comment
Megosztás:

:wink: Messze vagyok nagyon.de mostmár kíváncsivá tettetek! ígérem gondolkodom rajta.No meg addig míg nincs felcsinosítva a kocsim, nem mehetek, ugyebár.hatásos bevonulást tervezek!!! :D

Jó, gondolkodj.... de ne sokat! :roll: Gyere! Nem érdekes, hogy nincs még felcsinosítva az autód... odaképzeljük :wink:

Link to comment
Megosztás:

Jó, gondolkodj.... de ne sokat! :roll: Gyere! Nem érdekes, hogy nincs még felcsinosítva az autód... odaképzeljük :wink:

Hazudtam,igazából nem is az az akadály.más okai vannak, melyek remélem letisztulnak addigra, s akkor irány!!!csakhát tudod egy védtelen nyuszifül egyedül ilyen hosszú úton :P .na jó, nem komolytalankodok. gondolkodok!!!! :?

Link to comment
Megosztás:

Hazudtam,igazából nem is az az akadály.más okai vannak, melyek remélem letisztulnak addigra, s akkor irány!!!csakhát tudod egy védtelen nyuszifül egyedül ilyen hosszú úton :P .na jó, nem komolytalankodok. gondolkodok!!!! :?

Ne aggódj, majd vigyázunk Rád :wink: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.