Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Na itt vagyok srácok. Bocsi, vasárnap sajnos nem voltam net közelben. Szekcióügyben hamarosan intézkedek mélykék-nél és hemi-nél.

G Astra szekció:

tagok:

1. npasi

2. Hagalex

3. aga46

4. Jim74

5. BallaImi

6. KoPi

7. Amusing

8. telo

Fő navigáló kezdőoldal (innen hozzánk nagy képes link):

http://www.astraklub.hu

G Astra szekció oldal:

http://g-astra.opelclub.hu

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

ezek szerint akkor nem mosott el benneteket az eső.örülök neki.szóval milyen hírekkel szolgáltok nekem?ígéret szép szó!!! :( :(

Annyira nem, hogy többünknek leégett az arca/nyaka. Nekem is pl tök piros lett a nyakam :roll:

Számomra nagyon gyorsan elrepült az egész. Még a motorblokkdobó versenyről is lemaradtam... annyira eldumálgattunk egymás között :roll:

Majd még írok...

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem, hogy többünknek leégett az arca/nyaka. Nekem is pl tök piros lett a nyakam :roll:

Számomra nagyon gyorsan elrepült az egész. Még a motorblokkdobó versenyről is lemaradtam... annyira eldumálgattunk egymás között :roll:

Majd még írok...

Várom! :D

fájt is a szívem egész szombaton, a családom érezte is rajtam, hogy ludasak abban, hogy meghiúsították a napi programom. nagyon nem voltam kedves senkivel.s ennek most iszom a levét. :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem viszont "lehűlt a kedélyem!" :lol:

Viszont kaptam szép légterelőket amiket azóta fel is raktam férfi nemiszervántosn, ésműkszik az ablak is!!! :roll: :wink: :(

Köfi Jimi! :(

Köszi a képeket, megnéztem.legalább nyújt egy kis vigaszt ezen a borongós, esős napon. :D no meg kárpótol egy picit. :D

Link to comment
Megosztás:

Elküldtem a mélykék-éknek a G Astra szekció felállását, és vmi alap bemutatkozó szöveget. Be fogok számolni a fejleményekről... Születni fog majd vmi alap szekció weboldal és szekció fórum is.

A bemutatkozó szöveg vmi ilyesmi lenne:

Sziasztok G Astrások és Opelesek!

A MOTE (Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete) keretein belül hivatalosan is megalakult a G Astra szekció! Amennyiben szereted a G Astrát és érdekel egy jó társaság, ez a Te oldalad! Itt sok hasznos információt találhatsz a típusról illetve kapcsolatba léphetsz velünk, G Astrásokkal. Ha szeretnél betekintést nyerni mindennapjainkba, vagy kedved támad csatlakozni vidám, jó kedélyű csapatunkhoz, látogass el az Astra G - Astra H fórumra vagy a MOTE szekció, Astra G fórumára, vagy írj a telo@opelklub.hu címre. Ha esetleg bármilyen építő jellegű ötleted, gondolatod van, akkor is írj, hátha ezzel is tovább segíted a szekció gyarapodását. Mivel a szekció a MOTE keretein belül működik, így rengeteg alkalom adódik a többi Opel típus megismerésére, jó bulikra, Opeles találkozókra, közös mozizásra, versenyekre járásra testületileg, nyáron strand, meg bármi...

Alapítók:

1. telo (vezető)

2. npasi

3. Hagalex

4. aga46

5. Jim74

6. BallaImi

7. KoPi

8. Amusing

Vélemény?

A bemutatkozótokat (akinek még nincs fönt vhol) küldhetitek nekem pü-ben, én majd továbbítom az illetékesnek...

Link to comment
Megosztás:

A talin eléggé fújt a szél néha, és a homokos talaj miatt az autók nagy része elég poros lett (főleg a feketék) :roll: :

haga_sofor_small.jpg

Egyesek fényezett piros tükörrel jöttek, egyesek még erre sem voltak képesek :wink::

piros_tukor_small.jpg jimmi_tukor_small.jpg

Találós kérdés: kinek a képe látszik a fényezetlen tükrű autó oldalablakán? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Szóval... én még köszönetet szeretnék nyilvánítani npasinak, aki kölcsönadott egy ezrest a belépőre valamint kisegített még 20 ft-al egy szendvicshez, mélykéknek, akinek számlájára üdítőt vettem magamnak, és úgy általában mindenkinek, aki ott volt. Köszönöm! :roll: És természetesen a tartozásaimat, amint lehetőség van rá, megadom! Hogy lehettem képes pénz nélkül odaállítani... :oops: Pedig otthon előtte még direkt a fejembe véstem: pénzt kivenni, pénzt kivenni... Na ekkor van az rendszerint, hogy elfelejtem :(

Link to comment
Megosztás:

Jimi!!!

Azér' én csak beütnék neki egyet mosmá'!!! :smt062 :violent1:

:( :(

...rendezünk néked gyüjtést piros Neoluxra! okay?

:Hangman:

Én amúgy csináltam képeket Fóton mobillal, de még nem mindet raktam fel gépre... Hamarosan meglesz, akkor majd küldök linket...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.