Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jimi!!!

Azér' én csak beütnék neki egyet mosmá'!!! :smt062 :violent1:

:( :(

...rendezünk néked gyüjtést piros Neoluxra! okay?

Nem bántok én senkit :twisted:

Így legalább mindenki megismer :wink:

És milyen jól tükröződik a fólia, még én is látstzódom :lol:

THX Telo :wink:

Link to comment
Megosztás:

A talin eléggé fújt a szél néha, és a homokos talaj miatt az autók nagy része elég poros lett (főleg a feketék) :roll: :

http://telo-opel.uw.hu/fot/haga_sofor.jpg

Egyesek fényezett piros tükörrel jöttek, egyesek még erre sem voltak képesek :wink::

http://telo-opel.uw.hu/fot/piros_tukor.jpg

http://telo-opel.uw.hu/fot/jimmi_tukor.jpg

Találós kérdés: kinek a képe látszik a fényezetlen tükrű autó oldalablakán? :roll:

Telo!

Ezek a képek benne vannak, amit le lehet a linkedről tölteni exe-ben?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Kocsi cserén gondolkodom és nézegetme a G Astrakat mi a vélemény az 16 os motorrol elég az a 101 Le egy ekkora kaszniba? Szívesebben vennék 1.8 ast de az olyan mint a fehér holló!

Köszi segítséget!

Sztem elég, bár ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy neki mi az az "elég". Persze valószínűleg az 1.8 jobban megy, mint az 1.6, de van akinek már az 1.6 is bőven elég. Egyébként nem tudom, mennyivel megy jobban az 1.8, mint az 1.6. Tudomásom szerint nincs sok tapasztalat az 1.8 mocival kapcsolatban itt a fórumozók között, de cáfoljatok meg. Fogyasztás, könyebben beszerezhetőség, ár miatt talán az 1.6 (bár most hirtelen nem vágom az 1.8 fogyasztási adatokat), menetteljesítmény + hátsó tárcsafékek miatt talán az 1.8.

Egyébként ez a kérdés pont beleillett volna ide: ASTRA-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek...

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Kocsi cserén gondolkodom és nézegetme a G Astrakat mi a vélemény az 16 os motorrol elég az a 101 Le egy ekkora kaszniba? Szívesebben vennék 1.8 ast de az olyan mint a fehér holló!

Köszi segítséget!

Hát ha van 1.2 -el is, akkor ahhoz képest 1.6-al még jobb, de valószínűleg 1.8-al még mégebb. De azzal már új nincs, csak pár éves használt. Kérdés, hogy az a 115 vagy a 125 LE-s változat?

De 2.0-el még jobban megy!!!

Link to comment
Megosztás:

még mindig elég rossz a hangulat idebent, tudod még mindig a pénteki. :(

Szeretnék valami strapabíró üléshuzatot a kocsiba? 18.000 -t ajánlottak egyet.át akart verni az ürge vagy tényleg ennyibe kerül?segíts!!! :(

Én nem tudom, de amit most vettem 2500-ért trikóhuzatot, az egy nagy kalap sz*r. Telebolyhozta az ülést, meg nem is igazán jól feszült. Vagy 20 percig tisztítgattam utána a bolyhokat. Lehet, hogy ahogy uhuhu is tanácsolta: ki kellett volna mosnom előtte... Egyébként furcsa, de nekem a gyári üléskárpit elég strapabírónak tűnik (viva felszereltséghez járó legalapabb). Én csak design miatt vettem a sárga trikó huzatot, mer az úgy vhogy még talán tetszett volna... De aztán rájöttem, hogy nem kell nekem mégsem üléshuzat. Nem tudom, de elképzelhető azért, hogy egy minőségi típus-specifikus huzatgarnitúra (előre/hátra) megközelítheti az általad említett árat. Nem csodálkozom manapság már semmin... amikor egy gyári csomagtértálca 20000 pénz... De talán majd vki megmondja a frankót.

Link to comment
Megosztás:

Én nem tudom, de amit most vettem 2500-ért trikóhuzatot, az egy nagy kalap sz*r. Telebolyhozta az ülést, meg nem is igazán jól feszült. Vagy 20 percig tisztítgattam utána a bolyhokat. Lehet, hogy ahogy uhuhu is tanácsolta: ki kellett volna mosnom előtte... Egyébként furcsa, de nekem a gyári üléskárpit elég strapabírónak tűnik (viva felszereltséghez járó legalapabb). Én csak design miatt vettem a sárga trikó huzatot, mer az úgy vhogy még talán tetszett volna... De aztán rájöttem, hogy nem kell nekem mégsem üléshuzat. Nem tudom, de elképzelhető azért, hogy egy minőségi típus-specifikus huzatgarnitúra (előre/hátra) megközelítheti az általad említett árat. Nem csodálkozom manapság már semmin... amikor egy gyári csomagtértálca 20000 pénz... De talán majd vki megmondja a frankót.

Trikó az van nekem is, de a családom miatt akarok hátra mert nem akarom hogy a gyári nyúzott legyen.tudod a "buta" utasok hajlamosak rápakolni az ülésre mindenféle vackot, talén olyat is ami folyik, stb.ezt elkerülendő akarok rá valamit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Trikó az van nekem is, de a családom miatt akarok hátra mert nem akarom hogy a gyári nyúzott legyen.tudod a "buta" utasok hajlamosak rápakolni az ülésre mindenféle vackot, talén olyat is ami folyik, stb.ezt elkerülendő akarok rá valamit :(

Mintha hátra is láttam volna vmi trikószerűt, de ahhoz sem fűznék nagy reményeket...

Link to comment
Megosztás:

Értelek, hát akkor marad a rettegés s az ordibálás, a feleleőtlen utasokra :(

ma nagyon nem volt kedvem dolgozni, még tíz perc és megyek haza. jó pihenést.viszlát holnap :(

Azért még ne add fel! Majd biztos mond vki vmi okosat üléshuzat ügyben...

Viszlát!

:roll:

Link to comment
Megosztás:

még mindig elég rossz a hangulat idebent, tudod még mindig a pénteki. :(

Szeretnék valami strapabíró üléshuzatot a kocsiba? 18.000 -t ajánlottak egyet.át akart verni az ürge vagy tényleg ennyibe kerül?segíts!!! :(

Annó anyámék varrattak a Focusukra. Annak is ilyen körül volt az ára, de mejdnem úgy nézett ki, mintha nem is lett volna üléshuzat az üléseken. Még a fejtámlákat is beborították.

Link to comment
Megosztás:

Egy barátom kábé 2 éve rendelt üléshuzatot az Astrara és az is 21-22k volt. Vidéki márkakereskedésben rendelte és mint megtudta valahol itthon varják de tökéletes a motyó. Valóban hibátlan, mérethelyes volt, tökéletesen rápasszolt az ülésekre (osztott hátsó ülés, könyöklö).

Off

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.