Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Vadi új Astra G tulaj vagyok. Ez már lengyel gyártmány. Az előző Astra G-m még német volt. Úgy tűnik, ennek is finom, tökéletes a kidolgozása, szerelése. Egy kivétellel: mintha az üléskárpit hitványabb minőségű, kevésbé tartós anyagból lenne. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? (Ja, és a kesztyűtartóból hiányzik a polc). :(

Link to comment
Megosztás:

Egy kivétellel: mintha az üléskárpit hitványabb minőségű, kevésbé tartós anyagból lenne. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Szia!

Ha valamit télleg nagyon jól kitaláltak az Opelokon akkor az a kárpit!!! Túléli a kocsit normális használat mellett! :wink: Ezt elismerik más gyártók is... 8)

Link to comment
Megosztás:

apró kockás minta középen, egyszínű szürke másutt

Asszem az az alapkárpit...de hiszen az jó!! Nekem is az van az ajtókon...semmi gáz! Csak más a struktúrája mint a régebbi plüssöknek...Jójaz! Az enyim 5 éves ótó, van benne 150ezer km, igaz német ember használta, de még senkitől nem hallottam, hogy megszólta volna! ...merthogy még mindíg jó állapotú! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Majd még gépészkedem a weblapon. Egyébként TELO így tetszet gondolni:)?

Így... :roll: Nekem nagyon tetszik! Mindjárt adok érte egy puszit... :oops:

Amusing-ot én írtam utsónak, próbáltam vhogy időrendi sorrendben rendezni a listát... de szóljatok, és átrendezzük, OKAY?

Link to comment
Megosztás:

Alighanem plűss - apró kockás minta középen, egyszínű szürke másutt. Az előző fényesebb volt kicsit, és erősebbbnek tűnt az anyaga (más mintája volt, de ez persze mindegy).

Ez van nekem is, és itt asszem majdnem mindenkinek. Nekem viszont pont az az érzésem vele, hogy ez egy egyszerű, de strapabíró anyag. Tapasztalataim ezidáig: könnyen tisztítható, nem bolyhosodik, nem szakad. Én meg vagyok vele elégedve.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Fanatikusok! :(

Lassacskán belépek én is az Astra G tulajok táborába, már csak azt a néhány hetet kell kivárnom, amíg kibányásszák hozzá a vasércet! :lol: A rendelt gépjárművem 1.6 Twinportocska lesz remélem beválik, bár kétlem, hogy a jelenleginél (1.6 Si ) :twisted: jobb lesz. Ettől egyébként kénytelen leszek megválni :( ha valakit esetleg érdekel......

Link to comment
Megosztás:

Ez van nekem is, és itt asszem majdnem mindenkinek. Nekem viszont pont az az érzésem vele, hogy ez egy egyszerű, de strapabíró anyag. Tapasztalataim ezidáig: könnyen tisztítható, nem bolyhosodik, nem szakad. Én meg vagyok vele elégedve.

akkor nem erősködöm nagyon az üléshuzattal, mert nekem is plüss, s ha azt mondjátok bírja a gyűrődést akkor hagyom. :( max verem az utasokat, ha "bajt" csinálnak :(

Link to comment
Megosztás:

akkor nem erősködöm nagyon az üléshuzattal, mert nekem is plüss, s ha azt mondjátok bírja a gyűrődést akkor hagyom. :( max verem az utasokat, ha "bajt" csinálnak :(

Bocsi, félreolvastam. Amiről én írtam az nem plüss! De a plüssök is strapabírók, ahogy hagalexnél illetve egy kollégámnál is láttam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Fanatikusok! :(

Lassacskán belépek én is az Astra G tulajok táborába, már csak azt a néhány hetet kell kivárnom, amíg kibányásszák hozzá a vasércet! :lol: A rendelt gépjárművem 1.6 Twinportocska lesz remélem beválik, bár kétlem, hogy a jelenleginél (1.6 Si ) :twisted: jobb lesz. Ettől egyébként kénytelen leszek megválni :( ha valakit esetleg érdekel......

Üdv a "táborban"... :wink: Azért csak nem lesz az az 1.6 twp annyira rossz... :D Más lesz a 8 szelepes után, ezt nem kétlem, de ha megtanulod kezelni, remélhetőleg sok örömödet leled majd benne... (ezt most jól megmondtam :roll: )

Link to comment
Megosztás:

Üdv a "táborban"... :wink: Azért csak nem lesz az az 1.6 twp annyira rossz... :lol: Más lesz a 8 szelepes után, ezt nem kétlem, de ha megtanulod kezelni, remélhetőleg sok örömödet leled majd benne... (ezt most jól megmondtam :roll: )

Köszi! Már azt hittem észre sem vesztek :( ! Pedig lelkes fórum olvasó vagyok régóta, csak eddíg nem írtam. Egyébként 1997 óta mióta megvan a jogsim kisebb megszakításokkal Opelt hajtok! Írtak itt már jókat az 1.6 XEP-ről, remélem én is tudok majd jó tapasztalatokkal szolgálni :( ! A jelenlegi nagyon király :twisted: ! Egy Opelos autószerelő beszélt rá az Si motorra, nem bántam meg! Mára csá! :D

Link to comment
Megosztás:

Küldtem egy képes fóti élménybeszámolót Heminek... Ti is küldjetek, ha gondoljátok (minél több kép és élmény, annál jobb). Arra kérnélek hemi, hogy ha esetleg több beszámoló is lenne, akkor ha lehet, linkeld be mindegyiket a szerzőt megjelölve a címben... Ha nem lehet több beszámoló fenn a weblapon, akkor még megbeszéljük, hogy mi legyen... OKAY?

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Már azt hittem észre sem vesztek :( ! Pedig lelkes fórum olvasó vagyok régóta, csak eddíg nem írtam. Egyébként 1997 óta mióta megvan a jogsim kisebb megszakításokkal Opelt hajtok! Írtak itt már jókat az 1.6 XEP-ről, remélem én is tudok majd jó tapasztalatokkal szolgálni :( ! A jelenlegi nagyon király :twisted: ! Egy Opelos autószerelő beszélt rá az Si motorra, nem bántam meg! Mára csá! :lol:

Észrevettünk ám, nem bújhatsz el! :wink: Türelmetlenül várjuk az új autód megérkeztét... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.