Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sztem felesleges belegravíroztatni. Úgysem fogod tudni, hogy ki vitte el. A kötegelő és a kerékőr is csak megnehezíti a dolgát. Ha akarja úgy is elviszi. :)

Úgy gondolkodtam, hogy ha bele van gravírozva egy rendszám, azt nem lopja el, mert nem tudja eladni. Nem vennék meg...

...ne már... nem tuti a kerékőr? Pedig azt hittem, hogy így legalább ezért nem kell parázni... :D

Link to comment
Megosztás:

Én is gondolkodtam, hogy mit lehet csinálni, ha vennék a régi helyett gyári dísztárcsákat. Ismerősöm a gyári dísztárcsákba belegravíroztatta a rendszámot úgy, hogy ne lehessen kivenni belőle. Nem rossz ötlet. Ha úgy határozok, hogy veszek gyárit, akkor ezt én is megjátszom.

A nyári egyébként alufelnis és kerékőröm is van. Így azt gondolom, hogy a kerekek biztonságban vannak.... :)

Szerintem is járható út, pákával bele kell sütni belülről. Levesz egyet meglátja, ha vissza nem is rakja, de odaba*a a kocsi mellé és szitkozódva keres másik autót.

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolkodtam, hogy ha bele van gravírozva egy rendszám, azt nem lopja el, mert nem tudja eladni. Nem vennék meg...

...ne már... nem tuti a kerékőr? Pedig azt hittem, hogy így legalább ezért nem kell parázni... :D

Ja, értem. Bár sztem attól még ellophatja, csak nem adja el. Ez neked jó? Engem rohadtul idegesítene. ;)

Nem hát. Szted a profi keréktolvaj nincs erre rákészülve??? :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolkodtam, hogy ha bele van gravírozva egy rendszám, azt nem lopja el, mert nem tudja eladni. Nem vennék meg...

...ne már... nem tuti a kerékőr? Pedig azt hittem, hogy így legalább ezért nem kell parázni... :)

Nem a felnit, az egész autót viszik. :D

Amúgy meg ha éjjel lopják el a dísztárcsát, akkor nem is látják , hogy mi van belegravírozva. Meg amúgy se foglalkoznak vele, lekapják és kész. Max otthon látja, hogy milyen.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is járható út, pákával bele kell sütni belülről. Levesz egyet meglátja, ha vissza nem is rakja, de odaba*a a kocsi mellé és szitkozódva keres másik autót.

Ismerősömnek nem belül, hanem kívül lett bele gravírozva. Feltűnő, szóval ki lehet szúrni, és esztétikailag sem ront az összképen.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is járható út, pákával bele kell sütni belülről. Levesz egyet meglátja, ha vissza nem is rakja, de odaba*a a kocsi mellé és szitkozódva keres másik autót.

szerinted lesegetni fogja a helyszínen hogy mit szedett le? ha kívülről nem látszik? a belső felét ahogy te pákával megcsináltad úgy ő meg elsimítja pákával... :) :D

Link to comment
Megosztás:

szerinted lesegetni fogja a helyszínen hogy mit szedett le? ha kívülről nem látszik? a belső felét ahogy te pákával megcsináltad úgy ő meg elsimítja pákával... :) :D

De attól még marad a lenyomat, max a 3-asomból csinál 8-ast. No, mindegy az a legjobb ha el sem akarják vinni az biztos.

Link to comment
Megosztás:

Ja, ha beszerzési áron adná az egy számjegyű lenne és a konkrét értékkel matematikai osztásra a következő hibaüzenet jelenne meg: "runtime error: division by zero" :)

lopás egy utcai árustól....: "Né má dicsak há elvitte beszerzési áron!" :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.